Choice - klapka 8

9. ledna 2018 v 21:47 | Pilína a Yo |  Choice


Ani nevíte, jak to byl naprosto úžasnej pocit být po tak dlouhé době, po celých dlouhých 24 hodinách, doma! Ach jak já to miloval, svou rozlehlou šatnu, svojí obrovskou koupelnu, všechno slazeno do černo bílé. Z těch našich dlaždiček by se dalo jíst! Jen jsem si spokojeně kýval hlavou a dokonce se po pokoji skoro až vznášel. Ignoroval tu chlupatou zablešenou potvoru, Tobiasova miláčka, přísahal bych, že tu kouli chlupů má rád víc než mě! Která se mi evidentně snažila olíznout obličej a spíše se věnoval své osobnosti v koupelně. Dneska měl být skvělý den, sice je pravda, že Tobias si dnes myslel, že náramně srší vtipem, ale ne, doopravdy moc vtipný nebyl. Takže jsem zažíval jen další z jeho obvyklých šikan, protože v téhle chvíli je mu prostě naprosto ukradený, co mu vlastně řeknu, protože se tomu bude leda tak smát. Miloval jsem a nesnášel tuhle náladu zároveň.


Jen jsem nad jeho slovy zavrtěl hlavou, opravil poslední pramínek neposedných vlasů, co mi padal do obličeje, mrknul na sebe do zrcadla, navoněl se tak, že to rozhodně každý poznal, snažil se konečně si alespoň jednou za den říct, že jsem přece ten nejúžasnější. Doporučuju, taky byste to měli dělat. Kdo víc inteligentnější by vám to taky mě říct, že jo!
Zrovna jsem se nadechoval, že se teda pokochám a pochválím, když mi prudce poskočilo dokonalé obočí. Co je zase?! To nemůžu mít chvíli v klidu. A potom jsem to zaslechl, začal jsem se teda španělsky modlit, ale stejně mě nikdo nevyslyšel. Kur*a! Ani nevíte, kdo mě poctil svou návštěvou. Vyšel jsem z koupelny a ta chobotnice se mi zavěsila za krk. Měřila tak sotva 160 cm, ale na těch svých podpatcích se slušně kinklala. Upřímně, ona rozhodně nebyla ošklivá. Postavu, pro kterou musí leckdo zabíjet. Naše vycházejíc hvězda, Dolly. Nevím, jestli si tu přezdívku vzala z porna, ale rozhodně se neřadila mezi ty inteligentnější. Přísahám, že kdybych nebyl gay, možná bych si i dal říct, ale ne holka, mě ty umělý příčesky vážně neberou. Jenže ten fakt ona odmítala přiznat. A mě by spíš než její pozadí zajímalo, co tady doprdele dělá. Nemá sem chodit nikdo. No jen jsem se na Tobiase sladce usmál, a že když už si jí teda pustil dovnitř, ať si jí laskavě i obslouží! Úplně mi překazila teď moje sólo v jedné z mých nejoblíbenějších písniček.
Jen jsem se posadil v obýváku na rozložitou sedačku a čekal, že si sedne do křesla naproti. Smůla kámo, ta si přisedla hned vedle a snad i chtěla, abych ji obejmul.. Ha. Ha. Dolly musel znát skoro každý, stejně jako její umělé poprsí. Byla snem náctiletých a noční můrou pedofilů. Dvacetiletá a tak hrozně naivní. Hrál jsem s ní před půl rokem v jedné romantické komedii, kde jsme si hráli jako na moderního Romea a Julii. Musel jsem potom poslouchat celý zbytek natáčení, jak spolu tvoříme skvělý pár.
"Dolly.. Co tu děláš?" Žádné dáš si něco, nebral jsem si servítky. Už tolikrát na mě něco zkoušela a já řekl ne, naše hvězdička musela být značně frustrovaná. Podívala se na Tobiase, který si sedl naproti do křesla a zcela nezaujatě si ji prohlížel. Znal jsem ten pohled, nesnášel jí. Ona vypadala, že by mu nejraději teď řekla, ať nečumí a donese jí něco k pití, ale zjevně tu poznámku poslušně spolkla. I když představa, jak se bude můj "miláček" tvářit, mě málem rozesmála!
"Nesu skvělé zprávy! Chtěla jsem ti to říct dřív než tvůj agent a měla jsem cestu kolem a.."
"Bla, bla, co mi chceš říct?" Utlumil jsem jí, načež ona mě evidentně ignorovala. Ach jo, co jsem komu udělal.
"Víš, kdo získal tu roli v tom novém akčním filmu? Producenti si jasně vyžádali dvě osoby. Nás! Abychom tvořili hlavní pár!"
Málem jsem se právě zadusil svojí voss. Ne, nevadilo mi, že budu hrát s ní, nějak tu tunu make-upu vedle sebe snesu, ale já získal místo v tomhle filmu?! No, tak samozřejmě, že získal, ale bylo tam mnohem zkušenějších herců..
"To si děláš prdel, já budu hrát v tom filmu?! TOM?"
"Chtěl jsi říct my.." Odkašlala si a natočila pramen blonďatých vlasů na prst, načež jsem se na ni otočil.
"Ano, já budu hrát v tom filmu. No tak to je boží, to musím okamžitě zavolat Billovi!" Než jsem se stačil zvednout pro telefon, už se na mě zase lepila.
"To nech na té tvé ochrance, stejně nemá co na práci a jen blbě čumí.." Odfrkla si a já si představoval, jak by ty její pěstěné nehty skončili v té její kostnaté prdeli! Položila mi ruku na stehno, nebezpečně blízko a já tam jenom seděl bez hnutí a pozoroval ji se stále stejným rozesmátým výrazem. Bavilo mě sledovat její marné pokusy a stejně tak dráždit ego Tobiase.
"Jsem tak ráda, že budu hrát s tebou. Všechny mi budou závidět.." Rozplývala se. No samozřejmě, že budou všechny závidět! Od toho tu jsem.
Když mi rukou začala po stehně až nepříjemně přejíždět, vstal jsem, odkašlal jsem si a vzal ji za ruku, poklonil se a jako gentleman její ruku políbil. Proč? Jinak ta slepice neodejde a já už akutně potřebuji nějakou dvojitou rundu, protože tyhle novinky fakt nerozdýchám!
"Tak se uvidíme na natáčení, pa, pusu, upaluj.." Pusu, kterou mi chtěla dát, té jsem se taktně vyhnul. U ní bych se ani nedivil, kdyby mě večer navštívila ve spodním prádle a procpala se větrovou šachtou! Věděl jsem, že v tomhle mě nechá Tobias samotného, proto jsem po půl hodině přemlouvání konečně slečně dokonalé zabouchl dveře před nosem. Dotančil jsem doprostřed místnosti.

"No víš, kdo teď bude hrát v nejslavnějším filmu tohoto léta? Já! Ano jáá.." Poslal jsem svému milenci vzdušný polibek a to, že tam se mnou bude ta nána, že s ní budu muset být den, co den, že si novináři pošmáknou na nejnovějších drbech.. to vše bylo nic v porovnáním s tím, že jsem kur*a získal tu roli!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bang! Bang! | 25. března 2018 v 21:26 | Reagovat

Žeru vás. Prosím víc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama