Leden 2018

I mean it! - č. 14

11. ledna 2018 v 21:47 | Pilína a Yo |  I mean it
Dominik si konečně přijde na své a bude to jako faaakt dlouhé :D
Jen tak mimochodem, teď to bude fakt 18+, jakože u Dominika jo! :D Takže s rozmyslem xDDCo si budeme nalhávat, byl jsem totální nadržený hovado a neskutečně jsem se v tomhle vyžíval. Kariéra, rodina, láska, prachy, cíle.. všechno mi to bylo u prdele, každá pomíjivá sekunda mého života byla k ničemu, když jsem se necítil doopravdy živý, když jsem některou, jakoukoliv emoci necítil tak silně, až mi drásala nervy. A právě tak jsem se cítil pokaždé, když jsem přimhouřenýma očima sledoval cizí tělo, jak se brání a přitom podléhá, jak se mi podbízí a zároveň odmítá, když jsem cítil, jak mi dutě tepe v hlavě a testosteron ze mě dělá jenom sobeckého zmrda, který si chce vzít všechno pro sebe. Měl jsem rád sex, byl pro mě stejně důležitý jako kyslík nebo voda a bylo mi u prdele, jak divně se na mě lidé dívali. Ta touha, chtíč, který ovládal mé tělo, jak jsem přestával racionálně uvažovat a nechával své smysly a pravěké instinkty, aby mě řídily. Moc lidí to nechápe.

Choice - klapka 8

9. ledna 2018 v 21:47 | Pilína a Yo |  Choice


Ani nevíte, jak to byl naprosto úžasnej pocit být po tak dlouhé době, po celých dlouhých 24 hodinách, doma! Ach jak já to miloval, svou rozlehlou šatnu, svojí obrovskou koupelnu, všechno slazeno do černo bílé. Z těch našich dlaždiček by se dalo jíst! Jen jsem si spokojeně kýval hlavou a dokonce se po pokoji skoro až vznášel. Ignoroval tu chlupatou zablešenou potvoru, Tobiasova miláčka, přísahal bych, že tu kouli chlupů má rád víc než mě! Která se mi evidentně snažila olíznout obličej a spíše se věnoval své osobnosti v koupelně. Dneska měl být skvělý den, sice je pravda, že Tobias si dnes myslel, že náramně srší vtipem, ale ne, doopravdy moc vtipný nebyl. Takže jsem zažíval jen další z jeho obvyklých šikan, protože v téhle chvíli je mu prostě naprosto ukradený, co mu vlastně řeknu, protože se tomu bude leda tak smát. Miloval jsem a nesnášel tuhle náladu zároveň.

Mám na tebe chuť - část dvanáct

7. ledna 2018 v 21:39 | Pilína a Yo |  Mám na tebe chuť
Neee.. ještě není konec :D


Na tváři jsem cítil chladný lak bílého policejního auta. Silné ruce mi tiskly tělo ke kapotě, paže za zády zkřížené v bolestném páčivém sevření. Štěkali na mě nějaké povely, nevlídně hodili do auta. Nijak jsem se nebránil, neprotestoval, nevyjadřoval se. Proč bych taky měl?

I mean it! - č. 13

4. ledna 2018 v 10:23 | Pilína a Yo |  I mean it
Něco mi říká, že tahle povídka bude zatraceně dlouhá :D
Zase se začíná k něčemu schylovat, co Dominiku? :D:D


Musím říct, že jsem si celý tenhle večer užil. Jakože vážně hodně! Cítil jsem se víc volný než kdy dřív. Po dlouhé době jsem si ve svém životě připadal, že žiju. Ačkoliv je smutné, že jsem si to uvědomil až teď. Neberte to tak, že bych na zábavu neměl čas. Jen mi přišla jako něco podřadného.. Nikdy jsem ničeho ve svém životě nelitoval, snažil jsem se jenom sledovat svoje priority, následovat svoje sny.

Choice - klapka 7

2. ledna 2018 v 22:23 | Pilína a Yo |  Choice
Skoro jsem zapomněla, že už zase jedeme normální režim :D


Chicago vyhrávalo 3:0, když jsem si konečně uvědomil, že se Angelo už dlouho nevrací. Jasně, že ve mně hned zatrnulo, protože jsem hned viděl ten nejčernější scénář, ale když jsem ho pak našel u sebe v pokoji, na tom stařičkém gauči, jak klepe kosu, tak jsem se musel usmát. Bylo fakt zvláštní mít ho ve svém pokoji. Působilo to asi na nás oba, já si přišel divně obnažený, když mi došlo, kolik je tu věcí, které na mě něco prozrazují, které vypovídají o mém životě, kde jsem vidět i jinak, než mě zná. Dost jsem se za poslední roky změnil a nějak přestal vyhledávat to spojení s lidmi, to pouto které vás někde drží. Tehdy, když jsem se vrátil, mi celý můj život přišel marný a nenaplněný, nebylo v něm nic důležité. Proto, i když bych mu to nikdy nepřiznal, jsem to byl nejspíš já, kdo potřeboval cítit lidské teplo, a proto jsem tak ochotně vlezl do postele s klukem, o kterém jsem si myslel, že je prostě jenom ufňukaná star.