Klub sráčů: Tentokrát na sněhu - Táda

29. prosince 2017 v 20:10 | Pilína a Yo |  Klub sráčů: Tentokrát na sněhu
Dnes představíme novou postavu, teda jeho lehkou verzi, tak snad vás tím nalákáme na novou povídku :D
Pan Táda :D


-TÁDA-

Člověk by řekl, že se na těch horách budu fakt nudit, když nemám ani tušení, na co se to prkno nasazuje a vono ne! Mě ta partička teploušů bavila, vždyť jsem mezi nimi měl svoje kamarády a ti ostatní? Ach, cejtim tu závist až sem! No uznávám, na snowboardu jsem byl horší než ta princeznička fotbalistická, ale já měl dostatečnej rozum na to, abych tam prostě jenom výstavně stál a cpal do holek kolem, že jsem junior, hvězda, mistr světa ve freestylu, házím tam Nose Roll a Tail Roll a další, který jsem si vygooglil než jsem vyšel na svah a jako jo, slavilo to úspěch, přece můj sladký úsměv, tomu neodolá žádná, ale neee, to by pan Potetovanej nepřežil, kdybych měl víc pozornost než ten jeho chladnej zadek a musel mi moje nabalování pokazit, chtěl jsem ho pěkně nakrmit sněhem, což jen tak mimochodem vyvolalo na jeho tváři jisté pobavení, ale pozapomněl jsem na to, že to prkno tam na mě nepočká a pak jsem měl velký hovno. Ty vole, šest táců v prdeli! To budu muset zase vytáhnout tu show s instalatérem, abych měl alespoň na nájem! Rozhodil jsem rukama, já toho Lea zabiju!, ale když kolem mě pak prošel Alex s bobama, měl jsem jasno.. a víte co? Po tom, co jsme spolu vyhulili brko mě to začlo fakt dost bavit a místo trapnýho prkna jsem tam lítal na bobech a srážel ty rádoby sportovce jak kuželky! Teda pokud zrovna nějaký vzrostlý strom nesrážel mě.. au..


Po vydatné večeři, jako i přes to Leovo pozdvižený obočí, že zase porušuju stravovací návyky, jsem si šel třikrát přidat, protože ten hotel, to byl prostě luxus! Se spokojeností jsem na sebe strhával pozornost půlky sálu, jasně, ten bohatej páreček němčourů na mě sice čuměl nevraživě, ale Honzík po mé pravici přizvukoval a můj nový kámoš, se kterým jsem na tajňáka potahoval pod stolem, tedy Alex, seděl z druhé strany, takže o zábavu postaráno, avšak Leo mi samozřejmě musel dát sežrat, že jsem ho otravoval celej den, toho fakáče asi nemohl vydýchat, nebo to bylo to, jak jsem mu před slečnami, na které se snažit dělat badboye, skočil na záda? Nevím, ale vzal si naší platinovou kartu od pokoje a zmizel s ní! No měl jsem z venku docela slušně zmrzlou prdel, ne že ne, co si budem, půlku svého pobytu venku jsem strávil držkou napřed ve sněhu a tu druhou jsem sice seděl v bufetu a obšťastňoval slečny, ale přes ty upnuté kalhoty, které mi sice fakt slušely a přitahovaly ke mně brutálně pozornost, haha Leo já ten tvůj pohled viděl!, kromě toho, že jsem si v nich nemohl beze strachu, že rupnou, ani dřepnout, ale taky v nich byla zkurwená zima!
Takže když jsem seděl k večeru na recepci a čekal, až si v pokoji Leo dodělá prácičku s blonďatou skandinávkou, kterou jsem si samozřejmě původně rozdělal já, pěkně jsem klepal kosu. A jako na zavolanou se objevil Michal se zářivým úsměvem a mával na mě barevnýma kartičkama už od schodů. Pozvedl jsem obočí, ten Pražák a ve svetru s nápisem Míša a srdíčky štrikovaném od babičky? Vojta na něj měl fakt špatnej vliv. Doufal jsem, že se za chvilku objeví taky on a bude mít háčkovanou verzi toho: Kdybych se ztratil, vraťte mě Míšovi!.. trapáás. Co to bude příště, montérky a gumovky? A to jsem se mu samozřejmě neopomněl vysmát už na sjezdovce, kde jsem zaparkoval své boby vedle něj v zimním oblečení nejspíš ještě od rodičů, protože podle těch lyží byste si říkaly, že ten malej snob jezdí přinejmenším obří slalom, ale v tu chvíli jenom stál na místě a s křečovitým úsměvem, zastírajícím ten pocit trapnosti, sledoval, jak ten jeho vesničan pluhem sjíždí rovinku k lanovce, zatímco kolem něj lítají děti ve věku asi tří let rychlostí tak 120 v hodině. Jo a dole se blonďák naprosto hrdě usmál, zatímco se mu špičaté lyže zabořovaly do sněhu. A to jsem nezmínil ty bambusové hůlky, jasně Vojto, přece se to po dědovi nevyhodí! Ale zpět do současnosti.
"Koukej! Dostali jsme vstupenky do sauny zadarmo!" sednul si vedle mě a s očima rozzářenýma jako žárovky se usmíval. "Zajímalo by mě, kdo je majitel, byl u toho vzkaz, že to máme za ten autobus. Asi máte na pokoji taky nějaké, půjdeš?"
Jasně, že jsem okamžitě kývnul, ta sladká představa, kterak si v luxusní určitě norské sauně hřeju prdel? K nezaplacení! Okamžitě jsem se taky vydal na pokoj, soustavným otravným klepáním přerušil Lea uprostřed akce, no přerušil, to jenom ta holka to okomentovala, černovlásek si mě vůbec nevšímal a mě zase ta vidina zahřáté prdele byla milejší, než ho provokovat nebo nedej bože očumovat tu holku. Haha, vlastně jsem u toho stihl tu holku pozvat, ať se přidá, ale z nějakého důvodu se sebrala a odešla hned, jak Leo skončil. Asi jí moje názorné TY, MY a pohyby pánve moc neříkaly.. nebo na ní zase házel ten rádoby drsnej pohled, na který jsem mu já obvykle zamával a dál si hověl na sedačce jeho vymazlené káry.
A tak jsme se nakonec oba sebrali, Leo mě přátelsky upozornil, že jestli budu v tý sauně otravovat, nechá mě tam tak dlouho, že ze mě zbyde jenom vysušenej plátek hovězího a šlo se.
Samozřejmě se to neobešlo bez přerušení, já si tu prdel dneska prostě nezahřeju! Telefon začal na celou pánskou šatnu vyřvávat: Já jsem gay, jsem teplej a hrálo to dost dlouho, než mi došlo, že se jedná o můj mobil. Přimhouřil jsem oči, tak to Honzovi ještě oplatím, postarší chlapík s pivním pupkem rychle sbalil svých pět švestek a vypadnul s tím, že se ke mně radši neotáčel zády.
"Trapáku, nejsem žádná zasraná buzna!" zařval jsem za ním naštvaně, protože jeden z těch dvou, jak mu Leo ohnul kluka, se jenom pobaveně ušklíbl. To oni jsou teplý bratři, ne já! A když už někomu dám, tak má úroveň! Ještě že mi to nezačalo hrát na tý sjezdovce! Olí mi samozřejmě musel volat zrovna ve chvíli, kdy už jsem byl nahý a připravený si najít to nejlepší místo na ležení. A hned jebačka po telefonu, jak jinak!
"Co, kde že jsi? Na úřadě? Jakej problém s daněma? Co? Ale já ty kožený tanga zapsal do výdajů! Ale jojo, k tomu motorkářskýmu oblečku! Jo, ty třpytky a depilační pásky taky! Jo, minulej měsíc tak pět balení. Jaká zase velká spotřeba, dělám si s nima jenom hrudník a zadek, nejsem teplouš!" že mluvím asi dost hlasitě mi došlo ve chvíli, kdy ten rozkošný blonďák, víte ne, nevěsta!, na mě zůstal zděšeně koukat. Tak jsem se radši odklidil na hajzly a dořešil to tam, než jsem se konečně už jenom v ručníku vydal do tý sauny. Sotva jsem otevřel dveře, všiml jsem si Lea, který seděl přímo naproti dveřím, protože bílý ručník mu zakrýval jenom to nejnutnější a jeho potetované tělo přitahovalo můj pohled jako magnet, jak mu kapičky potu stékaly po hrudníku, ty svaly, jak si ledabyle odhazuje vlasy… Tenhle pohled rozhodně umí zvednout... no však víte...
Náladu, úchylové!
Ale jako nebyl jedinej, na koho se dalo slušně mrknout. Vojta zjevně po té jedné jízdě trvající celé odpoledne potřeboval klid a nebýt Míša můj bývalý spolužák, asi bych si ho prohlédl mnohem důkladněji. Vlastně ani ta dvojice fotbalistů by nebyla úplně k zahození.. trojka mě vždycky lákala! Ale u těch jsem byl v těžký nemilosti. A pak samozřejmě ten sladkej blonďáček, ale ten byl zahalenej v županu a seděl ode všech asi tak sto kilometrů a kdyby náhodou nestačilo, rentgenový pohled majitele, ehm, chci říci snoubence, nás všechny varoval, že nebude váhat hodit rozžhavený uhlík za trenky, kdyby se to v nich rozžhavilo z pohledu na to jeho štěně víc, než je zdrávo. Počkat, nejsou oni vlastně starší než já..? No to je fuk, zkrátka a dobře aby bylo jasný, nejsem žádnej podělanej pérokuř, ale tady bylo zatraceně dusno!
Sauna byla fakt luxusně zařízená, vonící dřevo, z repráků vyhrávala hudba a hned moje oblíbená, jako by se mi majitel trefil do vkusu a já samozřejmě neodolal, abych si trochu nehodil bokem, že jo. Jenom jsem se pobaveně ušklíbl, když Leo pootevřel jedno oko a zkoumavě si prohlížel můj nemalý rozkrokový problém. Sundal jsem ručník a dal ho na péro jako na háček. Zvedl jsem ruce, založil je za hlavu a začal se pohupovat v bocích.
"Koukej Leo, pověsil jsem ručník na věšák!" to jsem si nemohl odpustit, už jsem se těšil na jeho dokonalý netečný ignor, když se z rohu místnosti ozvalo sborové hihňání. Ještě jsem se tam ani nestihl podívat a už mi Robin, kterého jsem si pamatoval hlavně z toho množství tetování, s upřímným pobavením kýval na pozdrav: "Tohle je společná sauna."
V rohu se smály čtyři holky, jak jsem tam stál jen s tím ručníkem na péru a s nima se bavili taky ti pitomci - Matěj, Alex, Míša a samozřejmě Honzík, i když tomu v očích jiskřilo, přece jen mě nějaký pátek znal. A stydět se? Já? Pche, naivní! Posunul jsem si červený snapback víc do čela, jo kurwa, musel jsem ho mít i tady!,.. a jen posunul pravý koutek výš. Stejně se tam ti srabíci jenom pózovali, aby holky viděly ty rádoby svaly. Asi chtěli využít, že Mára tady dneska není, protože ten by je slušně nakorbil, Vojta spal Míšovi na klíně a Leo měl asi co já vím, posexovou siestu o páté? Kdo ví, co tomu se honilo hlavou, každopádně hudba pořád hrála a já zase cítil příležitost strhnout pozornost na sebe a co by si spratek jako já mohl přát víc?
"It's not my fault she looked at me.." jo, zazpíval jsem si, musel jsem se provokativně natočit, aby slečny viděly všechny moje vyrýsované břišáky, musel jsem na ně hodit ten sladký, výserský úsměv, protože tohle byla moje parketa. Otočil jsem se na ty postarší chudáčky, co to měli už dávno za sebou a jen pokrčil rameny.
"It's not your fault you can't compete.." ano, ta provokativní věta byla jasně namířena na toho samozvaného krále, který tak okatě musel šikanovat malé dětičky. Ok, Leo dělal to samé, ale s jistou grácií! Tak dobře, prostě se na ně jenom podíval a učitelky musely ty děcka přebalovat, ale mělo to styl. Tenhle Ronaldo z Horní Dolní? Takový já si dávám k snídani!
"Guys Don't Like Me.. These guys, they don't like me.." pořád jenom s tím ručníkem visícím za mužství jsem si začal úplně v klídečku tancovat, pomalu a provokativně se přibližoval k těm holkám, co ze mě nemohly zpustit oči. Dívejte se, kucí.. mě tohle živí!
Zastavil jsem se až před nimi a bez zaváhání nebo grimas ručník normálně sundal a hodil si ho přes rameno, no jen se mrkněte, tady se fakt nemám za co stydět!
Otočil jsem se k těm žabařům a jenom na ně drze mrknul, protože někteří z těch srabíků měly huby dokořán, dokonce i Míša, David pro změnu pohotově zakryl Danymu oči a Valy vytáhl se soustředěným pohledem skicák. To vlastně jenom Leo znuděně zavřel oči a dál se věnoval válení, protože jinak jsem měl pozornost celé sauny.
"I'm just a nice guy.." pokrčil jsem arogantně rameny, když Matýsek pohodil nasraně patkou, sednul si mezi děvčata a jen se zakřenil na Honzu, kterého celé tohle divadlo nejspíš úžasně pobavilo. "Echm echm-amatéři!" odkašlal jsem si a s provokatérským pohledem rozpřáhl paže a chytil hihňající se slečny kolem ramen. Co na to říct, když nemáš co do chytrosti, musíš mít co do velikosti!
Těsně předtím, než jsem si dvě slečinky odvedl do bazénku, aby mi z toho návalu horka ještě neomdlely, přitočil jsem se k Honzíkovi, který pohledem zbožně propaloval Lea a jen se škodolibě ušklíbl..
"Hele, očumuj si svého pana Moralistu, že jo, Marku.. Marku?" otočil jsem se nechápavě kolem dokola, protože až tehdy mi došlo, že pan hlavní trenér a budoucí konkurent Koukalové s námi v šatně není, no a v tu chvíli prostor za obrovskými prosklenými okny rozzářila do tmavé noci červená světlice a Honza vytřeštil oči.

"A do prdele.."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama