I mean it! - č. 12

22. prosince 2017 v 11:10 | Pilína a Yo |  I mean it
Já vím, já vím, měl být včera, ale měla jsem zkoušku, dárky, otravovačky a pak jsem padla a umřela, takže Domča až dnes, pardón :D
Ps: Aleno, pokud ho seženeš, dej určitě vědět, uděláme sraz :D


Na scéně se objevil Charlie v masce a já společně s ním zpíval slova tak známá, že se mi vpálila do hlavy už dávno, dávno předtím.
"Everywhere I go
Bitches always know.."


***
Že nažehlenej šéf nemůže poslouchat krapet tvrdou a sprostou hudbu? Haha! Jo, tohle byla přesně moje krevní skupina, možná jsem teď byl hovado, ale dřív jsem byl jenom chudej kluk a tohle mě prostě nikdy nepustilo, takže bylo fuk, kolik prachů jsem měl, texty a styl téhle hudby byl prostě přesně můj život a mě bavilo být tím hovadem. Kurwy, chlast, kalby, tak to byl prostě můj svět. Hlavně proto jsem si tohle užíval jako nikdy předtím, nechal se strhnout atmosférou a řval jednotlivá slova, s rukou nad hlavou se pohyboval v rytmu a zapomínal na všechno kolem sebe.
Fakt by mě nikdy nenapadlo, že to nažehlené, vymazlené pískle se mnou bude skákat na Bitches. A on se fakt vyžíval v tom Horny as FUCK! Pressin my LUCK! Need my dick SUCKED! So BITCH GIVE IT UP.. ale to já sakra taky! Pivo jsem do sebe nalil na jeden zátah a svazkem bankovek překecal chlapíka vedle mě, který zrovna donesl sobě a své drahé polovičce nové kelímky, že se mu vyplatí tam jít ještě jednou. Podal jsem kelímek Benovi, který se na mě podíval, chvíli to zvažoval, pak do sebe nalil zbytek z předchozího piva a už si jel na tom dalším. Musel jsem se usmívat.
Fakt musím uznat, že jsem z něj byl dost mimo. Byl jsem si jistý, že ho mám přečteného, ale to v jakém světle jsem ho viděl teď, tak to úplně převrátilo všechny mé představy. Jasně, hodně jsem se věnoval Hollywoodům, ale kurwa na něj nešlo nekoukat. Vypadal mladší, jako kluk, drzej výrostek, co zrovna opustil školu, ne jako ten sebevědomej perfekcionalista, který se ucházel o místo ředitele. Jenže já se zájmem zjišťoval, že se nedokážu rozhodnout, která jeho stránka mě přitahuje víc. Bavili mě jeho provokace, ale myslel jsem si, že je to suchar. Když jsem ho viděl teď, vůbec jsem ho nepoznával. Jak dlouho se v tobě hromadil tenhle nevybouřenej stres, Bene? Já si jako fakt myslel, že poslouchá filharmonii v tom svém perfektním bytě! Hoch se nezdá! Bavilo mě tohle jeho já, jak uvolněně vypadal, jak se smál. Za celou tu dobu jsem ho s úsměvem asi neviděl. Mě ho teda nevěnoval. Haha, teď nepřijde smutná zpověď, jak je mi to líto, můj úkol byl ho prostě neustále srát, ale ten úsměv byl zatraceně sexy! Tím spíš, když jsem si zapálil Mary Jane a podal mu ji, netuším, jestli věděl o co jde nebo si to spletl, no co si budeme povídat, on už u mě za hodnýho chlapečka neplatil, takže bych spíš tipoval, že začínal být slušně nalitej, každopádně dva tři tahy a už se usmíval permanentně a já snad s ním. Společně jsme si pobrečeli u Bullet a mohlo se jít domů.
"Ty budeš řídit?" opilý a zhulený a stejně v jeho hlase zněla stopa moralizování. Protočil jsem očima.
"Ano mami." Odvětil jsem a nasedl na místo řidiče. Chvíli váhal, pak si sedl vedle a připoutal se. Pobaveně jsem se ušklíbl a pustil stereo. "Gamin' all these bitches. Now I'm gonna hit this and fuck until I'm dickless!" s těmi slovy jsem sešlápl plyn a vyřítil se z parkoviště, až lidi uskakovali, víte jak, mohlo mi to být fuk. Ben se okamžitě chytil držadla na dveřích a tak trochu zděšeně se na mě podíval.
"Jsi si jistej, že je to dobrej nápad?" vypadal, že brzo asi hodí šavli, měl něco proti mému stylu řízení? Uznávám, já se nikdy neřídil pravidly a ty silniční nebyly výjimkou, ale no tak Bene!
"Klídek, mám to pod kontrolou." Ušklíbl jsem se a přeřadil na čtyřku, moje porsche, tohle autíčko jsem miloval právě pro to, jak dokázalo z nuly na 100 vytáhnout tak rychle. "Nebyla tohle odbočka k letišti?" optal jsem se a otočil hlavu za mizející zatáčkou.
"Jo byla." Odvětil Ben, který vypadal, že sebere můj pás a přepásá se ještě jednou.
"Kurwa!" zanadával jsem a v té plné rychlosti to zadupl a smykem otočil, takže pneumatiky protestativně zapískaly a auto se setrvačností otočilo do protisměru.
"Zbláznil ses?!" vykřikl Ben a chytil se oběma rukama, uznávám, tenhle manévr byl trochu drsnější, ale no tak, vždyť za náma byly jenom dvě auta proboha. "Chci vystoupit!"
"Prosím, nestavím." Pokrčil jsem rameny a musel se zasmát, když jsem si uvědomil, že jedu tak hrozně, že ten kluk fakt přemýšlí nad tím, že vyskočí. Ten by mě fakt pobavil. Po chvíli jsem najel na rovinku, takže přeřadit na pětku a vytáhnout to na sto třicet, vypadalo to, že hnědovlásek mě zabije hned jak zastavím, ale nedal jsem mu šanci. Na plné čáře jsem předjel červenou oktávku a neváhal ukázat na dámu prostředníček a označit ji za krávu za volantem. Uprostřed jízdy, v klídečku jsem si zpíval a najednou zadupnul káru tak rychle, že Ben skoro vyletěl předním okýnkem. Zařadil jsem zpátečku a vrátil se o nějakýho půl kilometru zpět.
"To už ses fakt posral!" Ben zděšeně zíral před sebe, skoro si třel neexistující bouli na hlavě, já zastavil, stáhnul okýnko a usmál se.
"Hezký kozy!" křiknul jsem na holku, co seděla na patníku jenom v černém tričku s velkými písmeny HU na prsou, ze kterého jí téměř vypadávaly vnady. Usmála se a ukázala na mě fakáče, takže jsem jí úsměv oplatil, kdybych tu neměl něco, na co si už dlouhou dobu dělám zkurvenej zálusk, snad bych si jí vzal domů, ale já měl vedle na sedadle něco lepšího. A tak jsem pokračoval v jízdě.
"Jsi kretén, fakt!" počastoval mě Ben milým oslovením, zjevně v něm chlast vzbuzoval něco, co by normálně na féra neřekl. Usmál jsem se, mezi palec a ukazováček chytil jeho čelist a otočil jeho tvář dopředu.
"Usměj se." Vytrhl se mi a ohlédl.
"Nebyl to radar?" kývnul jsem hlavou.
"Aby věděli, že jsem to já." Ušklíbl jsem se, měl jsem se tajit tím, že dělám píčoviny a mám prachy na to, abych to všechno zatáhnul? Mě to bylo fuk, zapomeňte na kecy o zlejch klucích, vaše představy o nich jsou směšně naivní. Neřekl na to už radši nic.
"Kde to jsme?" to už jsme vjížděli na otravně dlouhou příjezdovou cestu k obrovské prosklené vile na kopci.
"Kde bys tak řekl?" Zaparkoval jsem v záhonku tulipánů a vystoupil. Dům byl tichý a temný, Esmeralda, nebo jak se ta uklízečka vlastně jmenuje, byla nejspíš už dávno doma. Vykročil jsem cestou k domu a Ben šel za mnou. Zamířil jsem do kuchyně, kde jsem z ledničky, kde kromě másla a rajčat byl jenom chlast, vyndal dvě plechovky gambáče a jednu mu hodil. Ben mlčel, ale viděl jsem na něm, jak kouká kolem s jistým překvapením. Asi se ode mě dalo čekat, že bydlím v něčem podobně nesmyslně předraženým, skoro bych řekl, že si tím něco kompenzuju, ale dámy nebojte, to dole to nebude. Vypil jsem půl plechovky, žízeň jako kráva! Ben stál uprostřed obýváku, na sobě pořád to tričko, které mu fakt slušelo, vypasované džíny a ten šátek, to mě sakra dostávalo. Otočil ke mně oči a v tu chvíli jsem to nevydržel a políbil ho. Jeho vlastní, osobitá chuť ve směsi zlatavého moku, co si chlap jako já může přát víc? Dle očekávání podlehl jen na těch prvních pár minut a okamžitě se odtrhl a hodil na mě potemnělý výraz. Tiše jsem se zasmál a začal kolem něj kroužit jako vlk kolem své kořisti.
"Co to zase děláš?" chladný a klidný, jak se to k tomu rebelovi nehodilo a stejně se mi to líbilo, ta jistota, i když teď byl na mém území.
"No tak Bene, nejsi blbej, víš moc dobře, co chci.." odvětil jsem znuděně a udělal k němu krok. Zůstal stát, necouvnul, jak jsem si myslel, zvedl ke mně hlavu a vzdorovitě se mi díval do očí.
"Už jsem ti to řekl jednou, je mi u prdele, co ty chceš." Pozor, pískle si vezme punkerský kalhoty a najednou je to velkej kluk? Vysmál jsem se mu, tím spíš, že on opravdu hloupej nebyl. Chytil jsem ho znovu za bradu a držel ji dost pevně na to, že když cuknul, nevyprostil se z mého sevření. Usmál jsem se.
"To možná jo, ale určitě ti u prdele není, co chceš ty. A ty to chceš zkurveně moc. Protože když jsi do toho auta nasedal, věděl jsi, jak to skončí. Protože od toho večera, kdy jsem si důvěrně potykal s tvým stolem, nemyslíš na nic jinýho." Usmál jsem se a letmo se dotkl jeho rtů, stažených do úzké linky, jak se snažil držet pokerface. "Tak si to konečně přiznej, že chceš, abych tě ošukal."
"Dominiku.." začal ale vjel jsem mu prsty do vlasů a zatáhl, takže zaklonil hlavu.
"Jestli chceš, abych to udělal hned tady, řekni to ještě jednou.." nehrál jsem si, jak si mnozí mysleli, já byl upřímný. A to, jak vážně pronesl moje jméno, sakra fakt netuším proč, ale hrozně mě to vzrušovalo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yoshi Yoshi | 26. prosince 2017 v 23:47 | Reagovat

Oni jsou tak úžasní :3 Chci je oba domů! :o Líbí se mi tahle Benovo stránka a ještě víc se mi líbí, jak je z něj Dominik hotovej :D Jinak nevím, jestli to je schválně, ale tohle má být jedenáctka, ne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama