Srpen 2017

"Friendzone" - šest

31. srpna 2017 v 16:00 | Pilína a Yo |  Friendzone

"No, asi bych měl jít,.. zastavím se večer.. tak.." mávnul jsem a vyšel ven, nutně jsem musel být někde jinde. S prknem v podpaží jsem se rozeběhl ulicí pryč, protože jediné, na co jsem dokázal myslet, byl on, jak se kouše do rtu a vzdychá a nemusím vám říkat, že jsem neměl dost pevnou vůli na to, abych tam mohl jen tak zůstat!

Klub sráčů - Alex no.4

29. srpna 2017 v 22:19 | Pilína a Yo |  Klub sráčů
Tak jeden vždy vše pokazivší Alex :D
Ps: zase po dlouhé době upozornění: Mládeži nepřístupno! ^^

~ALEX~
Fakt jsem nechápal, proč na mě Dany kouká tak vražedně, ani Jakuba který mě za sebou táhnul div mi nevyrval ruku z kloubu. Snažil jsem se mu vážným hlasem vysvětlit, že musím chodit po spárách, protože všude kolem je láva, ale ten ignorant moje varování vůbec nebral vážně a táhnul mě po všech čertech, kdo ví kam. Pustil mě až v hlavní chodbě hotelu, aby mohl přivolat výtah. Pokračoval jsem svou trasou po spáře rovně, ale on byl fakt otravný a místo toho, aby mi pomohl najít tajný vchod do jiné dimenze ve zdi, do které jsem neustále narážel, já vám říkám, že ta spára musela někam vést!, mě vtáhnul do výtahu. Cítil jsem, jak plechová krabice jede, nabírá rychlost, doslova jsem cítil pod nohama trysky a nadšeně Jakubovi sděloval, že budeme první lidé na měsíci, ale on mi jen odpověděl, že já budu první člověk na Venuši, jestli hned nezavřu klapačku a já musel asi půl hodiny přemítat, co se mi tím snažil říct.

"Friendzone" - pět

24. srpna 2017 v 16:00 | Pilína a Yo |  Friendzone

Děsil jsem se toho všeho, našeho vztahu. Ne pomluv, ne názorů ostatních, věřte mi, já byl ten poslední co by je řešil a Robin to samé. Bál jsem se, že až dostane, co chce, přestanu ho bavit. Doteď jsem nechápal, že člověk jako on, chce být se mnou. Proč? Vždyť já o nic z toho nikdy nestál. A on i přesto byl celou dobu se mnou.. Rozbušilo se mi srdce při představě, že o mě tak moc stojí, že se mnou chodí do muzea, na procházky, zkracuje hodinu zpoždění na půl hodiny, snaží se být lepším člověkem..
Pohled jsem přetočil na tmavou oblohu a věděl jsem, že jen díky tomu černovláskovi dokážu být tím, kdo jsem a on to chápe. Ba co víc, on to na mě miluje..

"Friendzone" - čtyři

17. srpna 2017 v 16:00 | Pilína a Yo |  Friendzone

Přišel jsem si proti němu tak nevyspělý a dětinský a hloupý! Proč by měl sakra chodit s někým, jako jsem já? Bylo to divné, protože pochyby o sobě jsem nikdy neměl. Nikdy. Ráno, když jsem si nařizoval budík, abych za dvě hodiny vstal, jsem si řekl, že takhle to dál nejde. Že jsem to vzal za špatný konec. Že se musím změnit. A začít od začátku. S druhým rande tak skvělým, že katapultuje náš kamarádský vztah k zamilovanosti. Tak!

Klub sráčů - David no.3

16. srpna 2017 v 0:06 | Pilína a Yo |  Klub sráčů
Tak Davča, co říct xDDD není v obvyklém rozpoložení xDD

~DAVID~
Vedro. Fakt otravné, úmorné, vysilující, krev a kůži spalující vedro. Když tehdy Dan nadšeně klábosil s Vojtou a Míšou, kteří u nás byli na návštěvě, zatím co já dodělával úžasné chlebíčky, protože co bych pro toho blonďatého ňoumu neudělal, neměl jsem tušení, že jim tam právě slibuje, že si uděláme dovolenou. Jako ano, nevadilo mi někam jet.

"Friendzone" - tři

10. srpna 2017 v 16:00 | Pilína a Yo |  Friendzone

Zmatení, díval jsem se na paletu barev před sebou a nedokázal přijít na to, kterou smíchat, abych vystihl své pocity.
Odtáhl jsem se a zvedl, opět vzal do ruky štětec a chystal se znovu obnovit zaschlé barvy, když mi zničehonic oznámil.

"Zítra je párty.. U Matyho.." otočil jsem se na něj a povytáhl obočí. Jen jsem doufal, že mě nezve na rande.. zrovna k Matějovi!


Klub sráčů - Kuba no.2

7. srpna 2017 v 0:15 | Pilína a Yo |  Klub sráčů
Taaak a dnes se Vám připomene náš chladný princ Kuba! :D~JAKUB~
Nemusím vám popisovat, jak asi let probíhal. Každý se tak nějak věnoval svým věcem. Já, co zrovna schytal místo vedle Andyho, jsem byl nepokrytě rád, protože ten celou cestu jen koukal z okna a sem tam hodil otrávený výraz směrem k Matyho sedadlu, kde se neustále ozýval vítězný křik, pravděpodobně teď někomu nakopal prdel v tom pspčku, no, evidentně si někde zvedal ego, protože mít tady charaktery jako je Leo s Márou? I na ty byl on krátkej. Takže sedět vedle Andyho? Zlatá cesta, alespoň mě neotravoval Alex se svými stupidními nesmyslnými výplody Marušky. Co vlastně dělal on? Pohled mi zabloudil na jeho sedadlo, nyní už neprobíral matematické rovnice s Viktorem (vždycky mě zajímalo, jestli nebere nějakej jinej matroš nebo je přirozeně inteligentní!), ale on teď křečovitě svíral sedadlo, no jasný, byl podělanej až za ušima, když letuška ohlásila, že ty turbulence jsou normální a možná to při přistání bude trochu houpat. Krátce jsem zvednul koutek úst v úsměvu, nebyl jsem ledová skála, jak si všichni ostatní mysleli, jen jsem byl prostě realista a vzhledem k tomu, že jsem s Alexem nebyl ani zaláskovaný přítel, rozhodně jsem se na téhle velké komedii bavil z první řady!

"Friendzone" - dva

3. srpna 2017 v 16:00 | Pilína a Yo |  Friendzone

Proboha. Andula měla pravda! Můj pohled byl.. vážně se na něj dívám takhle? Nemohl jsem svůj výraz pochopit. Byla to směs radosti a zájmu a.. kdybych to nebyl já, snad bych řekl, že i něhy. Ježiši, koukám se na něj jak teplouš! V tu chvíli jsem se zaseknul. Znáte to, když vám najednou dojde něco, co by vás ani ve snu nenapadlo? Já tohohle kluka znal celej život a najednou..
"-ine! Hej, Robine!" trhnul jsem sebou a uvědomil si, že bělovlásek je vykloněný z okna a mává mi rukou před obličejem. "Jsi v pohodě?" díval jsem se na něj jak tele na nový vrata a v tu chvíli to ze mě vylítlo dřív, než jsem to stačil promyslet.

"Půjdeš se mnou na rande?!"