Květen 2017

Please, Teacher! - no. 3

31. května 2017 v 19:00 | Pilína a Yo |  Please, teacher!

"Čumíš, co? Takový mladý kuře bys tu nečekal. Taky to nechápu, můj mladší brácha akorát chlastá a hraje hry, sem bych ho nedostal ani heverem. Ale tenhle je jinej, bejvá tu často, sestřičky jsou z něj na měkko. Chudák kluk, jeho máma prej umírá na nějakou nemoc vedle na oddělení, je tu každej den. Ale co naděláš, takový věci tu slyšíš pořád. Hele dofoukej ty balonky a půjdem na panáka, ne?" poplácal mě po zádech a odešel, ale já stál a nemohl se ani hnout. Mé oči se nedokázali odtrhnout od bytosti, již jsem miloval a jejíž smutně neveselý úsměv jsem si nyní tak jasně uvědomoval. S tímhle klukem jsem strávil tolik hodin a nevěděl o něm zhola nic. Najednou jsem si byl úplně jistý tím, co k němu cítím. Víc než kdy dřív jsem věděl, že už dávno si získal celé moje srdce.

Monstrózní úlet - Zekeho jednička

27. května 2017 v 11:04 | Pilína a Yo |  Monstrózní úlet
První díl téhle ujetiny xDD


"Dnes je 6. června a krásné ráno Vám přeje Lucie Špindlová. Půl osmá nám odbila a je nejvyšší čas přejít na naše každodenní .."
Milý, ale dost dotěrný hlas krásné blonďaté slečny mě probudil ze sladkého spánku. Její monotónní hlas, co mi oznamoval, že bude krásné počasí, mě probral ze spaní. Zmíňka o půl osmé mě z postele, ale doslova vystřelila.
"Kurva.." Zaklel jsem, vstal a spěšně na sebe házel všechny svoje hadry, zaplul do koupelny, vyběhl ven, popadl sluchátka, klíče a běžel zase ven. Skvělé, zase jsem usnul okolo páté ráno a ještě ke všemu se zapnutou televizí. Seběhl jsem schody dolů a otevřel dveře. Zamžoural jsem a přimhouřil oči před prudkým slunečním svitem. Jo, ta blondýnka měla pravdu, vypadá to na krásný den. Krásný první školní den, který já zaspím. V duchu jsem zaúpěl, pohlédl na zlaté hodinky na zápěstí 7:45, autobus mi jel v 50, jestli tohle stihnu, budu borec. Prohrábl jsem si rozčepýřené zrzavé vrabčí hnízdo, kývl na ochranku, bodyguardy, mača nebo co to vlastně bylo u hlavních dveří a vyběhl.

Please, Teacher! - no. 2

24. května 2017 v 19:00 | Pilína a Yo |  Please, teacher!

Zrovna dnes byl dětský den. Všude kolem byli balónky, děti se smály a křičeli. Projekt na podporu dětí s rakovinou byl v plném proudu. Rád jsem se přihlásil jako dobrovolník. Nasadil si červený nos a ponořil se do dětského světa snů a naivity. Byl to můj svět, kterým jsem opovrhoval a nesnášel ho. Nikdo se nikdy nesměl dozvědět, co tady dělám. Padl bych kvůli tomu na dno. Žil jsem ve dvou světech. Ve falešném světě slávy a v reálném plném bolesti. Ani jsem nevěděl, kdo pořádně jsem, jen další ztracená existence, další střípek duše v tomhle velkém světě. Bál jsem se lidem věřit, bál jsem se komukoliv svěřit. Tak jsem si radši vybudoval svět falešný, než žít v realitě, kde nejsem nic víc, než naivní kluk.. .

Please, Teacher! - no.1

17. května 2017 v 19:00 | Pilína a Yo |  Please, teacher!
Neříkám, že jsme plně zpět, neříkám, že to do půl roku zase nezabalíme, avšak nikdy jsme psát nepřestaly, a protože se nám ty povídky poněkud nakupily, rozhodly jsme se blog znovu obnovit. Jak moc aktivní budeme, to je ve hvězdách, nicméně pokud sem přece jen někdo zavítá, pár povídek určitě vyjde, jsou totiž už dopsané! :D
Takže kdyby náhodou někdo fakt přišel, (Annie, nevíš jakou radost jsi udělala ty nám!:3 :D) díky a příjemné čtení^^
Povídka bude vycházet každou středu v 19 nula nula :D
Pro připomenutí - první serie! a recenze na tuhle!
Pan učitel a jeho žáček jsou zpět!^^


Stejně jako už poněkolikáté, kromě pár prvních ranních paprsků, které jsem cítil na tváři, i obvyklá ranní hádka sousedů nad námi, mě probudila z bezesného spánku. Otevřel jsem oči a upřel je na značně vybledlý strop. Nebyl jsem doma, byl jsem tam, jako vždycky. U něj.. Teplá dlaň mě hřála kolem ramen, tak majetnicky mě objímala. Stále jsem cítil jeho rty na těch mých, jeho dlaně na svém těle, hořící, spalující a nekončící vášeň. Všude jsem ho stále cítil, jeho vůni, která mi vždy zatajila dech, jeho oči, které vždy věděly něco víc.. Přetočil jsem na něj pohled, jeho tvář, vypadala tak klidně a nevinně. Začínající strniště na bradě, usmíval se. Rozcuchané vlasy, jemně zarudlé tváře.

Monstrózní úlet

16. května 2017 v 23:47 | Pilína a Yo

Díly

Postavy:

Jack L. Dixon - Pilikka

Typ: Kapitolovka
Stav: Rozepsaná
Žánr: Yaoi, komedie, školní prostředí, hokej, fantasy svět
Upozornění: Yaoi povídka (určitě bude 18+ xD), psaná z pohledu amora a polodémona xD
Autor: Pilča a Yo xD
Recenze:
To je tak, když jste největší týpek ve škole, a přitom jste pos*anej amor!
Fantasy povídka o jedné Monster high xD, kde můžete narazit na kde co - od upírů, přes vlkodlaky až k holodémonům, kteří mají rozkošný kukuč a milý úsměv. Proč ne. Jednou si táta tohohle holodémona, jen tak pro úplnost táta Satan, najal amora, aby mu z kluka udělal ranaře, ale to se synek samozřejmě dozvědět nesmí. Amor, posel lásky, který lásku přímo nesnáší, musí zajistit, že se tomuhle prominentnímu děcku, ve kterém byste nehledali zla ani co by se za nehet vešlo, na škole plné příšer nic nestalo. A to není vždycky jednoduché, zvlášť když váš klient přepíná z člověka na démona, který má samozřejmě úplně opačnou osobnost. Takže nakonec zbývá otázka, kdo zachrání prdel amorovi..

Tak trochu jiná povídka, ve které se potkají všechny známé postavy z našich povídek ne v tak docela vlastním světě. Kdo si nechá ujít Andyho a Matyho v parodii na Twilight ten jako by nežil! 😃

Choice

16. května 2017 v 23:47 | Pilína a Yo

Díly

Postavy:

Tobias Hall - Pilikka

Typ: Kapitolovka
Stav: Rozepsaná
Žánr: Komedie, film, k zamyšlení xD, Amerika,
Upozornění: Yaoi 18+ (snad bude xD), sprostá slova, z pohledu boyguarda a hvězdičky no.1
Autor: Pilča a Yo xD
Recenze:
Milovali jste někdy někoho tak moc, že jste se vzdali sami sebe? I přes to, že jste vždycky věděli, že se nikdy nic nezmění? To je jen začátek všeho..
Láska až za hrob? To si rozhodně neříkejte při našem sladkém páru Tobiase a Angela. Když vznikne tajná láska, vždycky není něco v pořádku. Když se Tobias stane osobní ochrankou jedné z největších světových hvězdiček, už v tu chvíli jde jeho život do kytek. Nejenom, že se do tohohle bastarda zamiloval, ale zároveň si tím na čelo napsal velkým neonovým nápisem - kretén.
Protože je naše hvězdička rozmazlený egoistický fracek, který se stará jen o svojí kariéru a instagram followers, tak Tobias musí odřít všechnu ostatní práci. A hromotluk jako on rozhodně nebyl naučený k tomu, aby vytíral podlahu! Nejenom, že chování našeho princátka mu brousí jeho ne zrovna jemné nervy, Angelovi to takhle vyhovuje. V soukromí je love story a před svými fanoušky hraje jen roli, stejně jako v jeho filmech. Představa veřejného přiznání o tom, že je gay nepřichází v úvahu a pro člověka, co si na nic nehraje, jako je Tobias, je to těžký oříšek.

Jak dlouho vydrží utírat milost pánovi nos? Jaké rozhodnutí bude muset ve svém životě udělat? Ať už se rozhodne jakkoliv, jejich život se navždycky změní.. A možná už nic z toho, co měli dřív, nepůjde vzít zpět. Vítejte v Hollywoodu.

Mám na tebe chuť

16. května 2017 v 22:52 | Pilína a Yo

Díly

Postavy:

Leo - Yoko
Viktor Veselý - Pilikka
Typ: Kapitolovka
Stav: Rozepsaná
Žánr: Školní prostředí, lehké násilý na Viktorovi xD, šikana, zloději xD
Upozornění: yaoi 18+, vulgarismy, submisivita a násilí xD, z pohledu zmrda a génia xD
Autor: Pilča a Yo xD
Recenze:
"Neříkej světu, co chceš udělat, prostě to udělej. Světu to je totiž úplně u prdele."
Leo a Viktor, seznamte se s našimi dvěmi hlavními hrdiny, dvě osobnosti, dva naprosto odlišné světy...
Myslíte si, že znáte někoho, kdo je doopravdy zmrd? Tak to asi neznáte Lea. Člověk bez zábran, bez cílů a snů, nezáleží mu na ničem a nikom a dává to všem dost jasně najevo. Máte z něj přesně ten pocit, kdy ho buď milujete nebo nesnášíte. Jeho budoucnost? Žádná.
Na druhou stranu je tu Viktor. Mladíček s myslí génia. Vždy poslušný, neodporující, bez názoru či pocitů. A jeho budoucnost? Přesně nalinkovaná. Nejspíš by teď kandidoval na prezidenta, ale to by nesměl potkat tohohle borce. Ten, co mu svým přístupem změní pohled na život.
Život těchto dvou lidí se proplete víc než jednou. Ale co to pro oba znamená? Co láká Viktora, aby sklouzával přes hranice zdravého rozumu? Zlákaly ho ledové oči hnědovláska poskytující tolik svobody, kterou nikdy necítil? Zlákal ho život bez zábran? Nebo sebou nechal jen maniulovat pro potěšení druhého?

Nečekejte žádnou romantiku. Ryzí realita, zneužívání, věci, nad kterými rozum zůstává stát, surová upřímnost, která vás odzbrojí.. To vše najdete jen o pár řádků dál..

(PS: Doporučuju sluchátka xD)

Please, Teacher!

16. května 2017 v 22:43 | Pilína a Yo

Díly

Postavy:

Typ: Kapitolovka (Pozor, první série zde!)
Stav: Dopsaná (9 dílů)
Žánr: Školní prostředí, komedie, hlubší xD
Upozornění: Yaoi 18+, vulgarismy, z pohledu pana učitele a žáčka:3
Autor: Pilča a Yo xD
Recenze:
Ne všechno se na první pohled jeví tak jasně, jak je to doopravdy. Ne vždycky vidíme to, co bychom měli vidět. A pravda někdy bolí. Ani vztah pana učitele Marka a jeho žáčka Honzíka není tak docela růžový a jednoduchý, jak si všichni myslí. Protože když se někdo usmívá, ještě to neznamená, že je šťastný, nebo že když vy hrajete fér, hrajou tak i ostatní… Protože Honzík není jenom provokatér bez citů a Marek zase věčně klidnej pohodář.
Povídka Please, Teacher vám úplně změní pohled na její první sérii! Zaručeno! xD

Viktor Veselý

16. května 2017 v 21:18 | Pilína a Yo

Věk:

17 let (přeskočil dva ročníky)

Charakter:

Génius. To je to slovo, které fakt nesnáší, ale které na něj bylo tisíckrát použité, tisíckrát vyskloňované ve všem možném, na co si vzpomenete. Viktor je zvláštním způsobem vyspělý a mentálně úplně jinde než jeho vrstevníci. Už od dětství projevoval vysoký intelekt a léty se to jen zlepšilo. Na co sáhne, to mu jde, myšleno školou samozřejmě. Všichni mu už dávno předurčili budoucnost v nějaké laboratoři, soukromé klinice nebo třeba rovnou na postu prezidenta. Jenže co chce sám Viktor?
To je právě ten problém. Není to tak, že by jen slepě poslouchal lidi kolem a plnil jejich rozmary. On se nebojí, že by někoho zklamal, že by byl potrestaný, že by někoho urazil. On prostě nemá smysl života. Dělá to proto, protože nemá ponětí o tom, co jiného by měl dělat. Jeho vysoká inteligence ho vyřadila z normální kolektivu, a protože jeho rodiče mu chtěli zajistit skvělou budoucnost, už od mala si hrál a dělal jen ty věci, které ho nějakým způsobem vzdělávali. On nezná jiný život, škola a jeho budoucnost, to je jeho svět. Nikdy ho nenapadlo se vzbouřit nebo se na to prostě vykašlat, protože nezná nic jiného, čím by svůj jinak prázdný smysl vyplnil. Nemá nic jiného než svou hlavu.
Obecně je docela tichý, mlčenlivý introvert, který je pořád duchem mimo. Jeho obličej působí zvláštním melancholickým dojmem, to dělají ta ústa, která se skoro nikdy neusmávají a už vůbec se nesmějí doširoka. Viktor nebývá výrazně emocionální, prostě se skoro pořád tváří stejně neutrálně, i když má radost, i když má zlost. Umí se skvěle ovládat. Nikdy nedává najevo své pocity, uměl by pravděpodobně velmi dobře lhát. Nikdo už to u něj nebere jako divné, že se pořád tváří tak vážně a oduševněle. Prostě to přičítají jeho nadprůměrné inteligenci.

Vztahy:

Nerd, šprt, brejloun, čtyřočko. Viktor nemá kamarády. Ani ostatní šprti ho nemají moc v lásce, protože i nad ně svou chytrostí vyniká. Od mala ho šikanovali, pokřikovali na něj různé nadávky, ale je překvapivé, že to si nikdy k srdci nebere. Tohle je mu úplně jedno. Podle něj to svědčí o mentální nevyspělosti, a to nebere jako vinu daného člověka. Obecně ho lidi, se kterými se stýká, využívají. Napsat někomu úkol, udělat tahák, ukázat písemku anebo se tvářit, že ho hrozně baví ty hluboké konverzace. Není hloupý. Ví, že je jen hračka, loutka, ten, na kterého se houkne a on jde. Pro svůj vlastní klid se Viktor umí tvářit, jak si kdo zrovna přeje. Ne protože by musel, ale protože on má stejně spoustu volného času a co s ním jiného, než pokračovat ve studiu?

Co má rád:

Překvapivě je to docela normální puberťák. Když zrovna není nikdo poblíž, sem tam si pustí nějaký seriál nebo hloupej film, přečte si nějaký normální časopis nebo si zahraje na pc nějaké hry. Moc často to ale nedělá.
Miluje zázvorovou limonádu a sníh. Často poslouchá hudbu, miluje ten pocit, když mu něco řve do uší a okolní svět se stává jen němým filmem, který kolem něj chaoticky pobíhá, jako by ani nebyl jeho součástí.
Hraje velmi dobře na klavír, ale jestli je to věc, kterou má rád, to by bylo docela sporné.

Co nemá rád:

Nemá rád, když mu někdo říká genius. Už od mala to totiž znamenalo, že je jiný. To slovo mu sebralo všechny zábavné hračky, všechny hloupé knížky, všechny stupidní filmy, a hlavně všechny kamarády. Postavilo kolem něj zeď. Nikdo to nechápe.
Taky nemá rád, když někdo komolí jeho jméno, což dělá skoro každý. Je prostě Viki.. přijde mu to dětinské, jmenuje se přece Viktor.

Vůbec mu nejdou sporty, teda alespoň ty ušlechtilé, jak to nazvali rodiče, takže jízda na koni, golf, tenis a tak.

Leo

16. května 2017 v 21:15 | Pilína a Yo
"…Mám na tebe chuť. Dneska si tě chci dát.."

Jméno a příjmení: Leo Nováček (radila bych vám pro vaše vlastní bezpečí říkat mu jen Leo)

Věk: 21 let

Vzhled:

Leo je kluk, co měří okolo 192 cm. Tmavě hnědé krátké vlasy, obličej plný ostře řezaných rysů, hranatá čelist, malý nos a ten neměnící se arogantní výraz v jeho tvTváří se chladně a ostře, rozhodně byste si ho nechtěli rozhádat. Pár tmavě modrých očí se do vás ledově zabodne a už nepustí. Naskakuje vám z něj husí kůže, nedokážete zjistit, co si
vlastně myslí. Celé jeho tělo je mohutné a vyrýsované, rozhodně se nemá za co stydět. Stejně jako je jeho tělo svalnaté, je také pokryto spousty tetován
í. Najdete je na jeho kůži skoro všude. Každé tetování má pro něj speciální význam. Většinou ho zahlédnete s kapucou přes hlavu v některém z nočních barů, které hojně navštěvuje.

Charakter:

Nezkrotný, divoký, autoritativní. Přesně tohle jsou slova, která každého, kdo Lea poprvé spatří, napadnou. Leo je osobnost, oheň, který nelze uhasit. Všechny věci dělá na 100%, do všeho vkládá část sebe. Je dost arogantní a sebestředný. Ten kluk nezná strach, ten mu nic neříká. Nikdy před nikým nesklonil hlavu, už od malička byl paličatý a odhodlaný. Na nic si nehraje, nikdy. To, co si o vás myslí vám hned řekne. S nikým se nehádá, věci rovnou naféra vyřeší. On nesnáší přetvářku a faleš. I přesto, že pochází z bohaté rodiny, nestojí o slávu a uznání. I přesto se každý před jeho jménem třese, lidé ho milují i nenávidí. Všechno tohle je mu jedno. Není to žádný samaritán ani andílek. Ne, Leo je zlý. Nemůže se říct, že by lidem ubližoval, ale pokud ho někdo naštve, nechcete být kolem. Je totiž dost vznětlivý, ale stejně tak i vášnivý a zapálený pro věc. Dělá samé špatné věci, krade, vyzkoušel už všechny možné omamné látky, miluje nespoutaný sex a box. Jediné místo, kde si může vybít svůj vztek. Je nesmírně upřímný, rozhodně vám nikdy nebude mazat med kolem huby. Můžete ho nesnášet, můžete ho milovat, jemu je to jedno. Záleží mu jen na sobě a také miluje jen sebe. Nesnáší svoji rodinu, vlastně jen málokoho snese déle než pět minut vedle sebe. Je to samotář, ačkoliv se to nezdá. Když se to shrne, Leo je rebel, co porušuje všechna možná pravidla. Miluje výzvy a nesnáší prohry. Takže vám dám radu, nikdy se ho nepokoušejte zkrotit, špatně skončíte.