Březen 2015

SOUTĚŽ!

28. března 2015 v 10:35 | Pilína a Yo |  Oznamy
Milé dámy, další díly jsou v procesu tvoření, Yo se stěhovala a já měla maraton laborek, ale nebojte, máme pro vás překvápko! Jak jsem již avizovala, je tu taková malá soutěžička.
K úvodu - když měla Yo narozeniny, nechala jsem jí svázat naše povídky o Matym a Andym, protože jsme se o tom již dřív bavili a přišlo mi to jako super nápad.. byl, dopadlo to fakt hezky, takže máme vlastní knížku:D no a k tomu jsem se rozhodla nechat jí vyrobit památku a to v podobě malých odnáčků s našimi kluky:
Dopadly fakt roztomile a jsem moc ráda, že jsem to udělala, svoje už hrdě nosím na penálu:D Nop, ale k věci - nešlo udělat jen ty dva, nejmenší počet byl deset a tak jsme si s Yo řekli, že zbývajících šest někomu dáme^^ No a komu jinému než těm, kdo nás tu drží celou tu dobu - Vám!^^ Doufáme, že Vám tím alespoń nějak poděkujeme za všechnu tu podporu:))
Takže, jsou tři odznaky Maty fan a tři Andy fan^^ každá soutěžící si smí říci jen o jednu^^
Položíme vám deset otázek týkajících se našich povídek, a kterých šest bude nejrychlejších a bude mít správné odpovědi, těm je následně pošlu:)) Doufáme, že se těch našich kluků ujmete xD
Konec debatování, pojdme k otázkám:
1) Proč se Daniel z povídky Miluj se, ale nezamiluj se! odstěhoval?
2) Jaká dívčí postava se v každé povídce prezentuje jako blbá blondýna?
3) Jak se jmenuje Adamova (Shut up!) mladší sestra?
4) O co se přesně jedná v povídce Thanks Teacher?
5) Kdo vyhrál v povídce Sex s Ex cenu největšího talentu školy a v jaké kategorii?
6) V jakém sportu vyniká Jakub z My little bitch?
7) Jak se jmenuje budoucí partner Chrise Austina z C´mon!?
8) Jak se navzájem oslovují Míša a Vojta?
9) Ve které naší povídce se objevují drogy a přetvářka?
10) A poslední otevřená otázka: Jakou z našich povídek, postav, hlášek nebo situací máte nejraději a proč..? Tahle otázka je za víc bodů a i když někdo napíše později, ale bude opravdu dobrá tahle poslední otázka, tak vyhraje! xD
Odpovědi pište přímo pod článek, další informace (kdo vyhrál, kam mi napsat adresu..) se dozvíte v dalším článku!^^
Tak šup do toho! xD

Měšťáci! - 5. Šílenství

18. března 2015 v 21:49 | Pilína a Yo |  Měšťáci

Normálně je mi Míši líto, nechtěla bych být na jeho místě o.O Nicméně jeden extra dlouhý dílek jenom pro vás:33

"Michale!" Zoufale jsem ho volal, ani se neotočil, nastoupil a odjel. A já? Já zůstal sám, raněný, zmatený a zoufalý. Nechápal jsem, snad jsem ani nechtěl pochopit. Vážně si vybral..? Znovu jsem mu zavolal a znovu nic. Tentokrát se ale ozvalo něco jiného. Hovor nevyzváněl 10x jako obvykle. Po druhém pípnutí to někdo na druhé straně zvedl.. a po vteřině zavěsil..


Měšťáci! - 4. Zoufalství

13. března 2015 v 17:26 | Pilína a Yo |  Měšťáci

Nový dílek:33 Páni, vaše komentáře byly vážně zajímavé o.O Myslím teda, že naši by s tím problém taky neměli, ale překvapilo mě, že jste to měli tak stejně i vy.. to je fajn, myslím, že máme všichni skvělý rodiče! xD
Ví to. Proboha, on to ví. Nasucho jsem polkl. Skousl jsem si ret. Nikdy mě nenapadlo, co na to řekne on nebo máma. Nikdy. Vůbec jsem nepřemýšlel, že se to k nim někdy dostane. Kde jsem to, já naivní hlupák žil?! Díval jsem se na něj, jak si nalévá další sklenku a zatnul pěsti. Ví, že jsem teplej, že jsem se líbal s Vojtou, že spolu něco máme.. a je naštvanej. Víc než to. Zuří.
"Tati já,.." začal jsem tiše, ale neměl jsem šanci to dokončit.
"Co mi na to povíš, Michale? Vtipná lež, viď?" zase ten úsměv, který by někoho ukolébal k důvěře, ale mě vháněl strach do každé skulinky mé bytosti. "Je to lež, viď?" změřil si mě pohledem, než vyskočil ze židle a mrštil skleničkou přes celou místnost. "Tak je to lež nebo pravda?!" tím řevem mě doslova ochromil. Nikdy na mě nekřičel, když jsem zničil dům, vylili mě ze školy.. nikdy.
Zvedl jsem k němu oči a při pohledu do těch jeho, plných odporu a znechucení, jsem věděl, že ten dnešní skvělej den je totálně v prdeli.

Měšťáci! - 3. Čelem

3. března 2015 v 2:02 | Pilína a Yo |  Měšťáci
Tak nový dílek:) začínáme se dostávat k jádru problému, teda že to někdy vážně není tak jednoduchý, jak se zdá^^"

"Nemusíš se rozhodnout hned, ale dej mi prosím tě vědět.." S těmi slovy jsem se zvedl a vydal do kuchyně. "A teď? Dáš si tousty nebo něco k večeři?" Jen jsem se na něj letmo pousmál a snažil se tvářit co nejbezstarostněji, takový jsem prostě byl. "Miluju tě a ty to víš.."‏