Únor 2015

Měšťáci! - 2. Musíme si promluvit..

23. února 2015 v 23:25 | Pilína a Yo |  Měšťáci
Nový dílek:))
Jak jsem upozorňovala, je pozdě, prostě byli prioritní jiné věci^^".. ale je tu:)
A je smutnej a krásnej zároveň T.T

Na poslední chvíli udělám pár kroků vzad a úsměvem se snažím nasimulovat, že atmosféra mezi námi právě neklesla pod bod mrazu. "No, tak se uvidíme večer." zamávám mu a snažím se vypadat klidně, když ledabyle zvedne ruku a zmizí. Posral jsem to a jsem srab a vím to, ale.. nejde to.

50 shades of Evans

14. února 2015 v 0:00 | Pilína a Yo
Milé dámy, krásného Valentýna:33
Ne, já teda nejsem zastáncem tohohle svátku, vlastně jsem tenhle bonus začala psát pro Yo k narozeninám (omg, fakt je jí už 18 O.O), ale říkala jsem si, že možná některé z vás, které budou sami sedět u telky, chroupat křupky a říkat si, jak je tenhle den stupidní (vlastní zkušenost?:D), tak ty pak ocení nějaké to rozptýlení xD
Co se povídky týče, název dost napovídá, co se tím autor snažil říct xD. Abych pravdu řekla, nejsem ani zastáncem téhle knížky, přijde mi to lehce stupidní a abych pravdu řekla, čekala jsem od toho víc, tedy víc ve smyslu šoku - všechny ty sexuální scény mi přišli odfláklé a dokázala bych z fleku vyjmenovat spoustu povídek, které byli napsány více realisticky a přesto daleko víc.. jak to říct, úchylně, nemyslíte?:D Dokonce si říkám, že i naše povídky s Yo jsou více promyšlené xD No, ale tak jsem si řekla, že z toho udělám pro sebe přijatelnější verzi a převedla jsem autorčin nápad do yaoi xD Kdo knihu četl, objevují se tam někdy věty a situace přesně podle knihy, ale to je v rámci konceptu povídky xD.
Ah, ano, a další věc - nemám ráda ten Anastaziin ukňouraný styl, takže jsem se rozhodla, že bude zajímavější podívat se na příběh ze strany drsňáka pana Greye xD... teda Evanse:D
K názvu povídky, vím, že v češtině zní název 5O odstínů šedi, ale četla jsem zajímavý článek o tom, že to "Grey" v angličtině znamená spíše Christianovo příjmení, takže jsem se rozhodla použít právě onen nápad^^
Chtěla bych tedy tuhle povídku věnovat všem našim čtenářkám, které nám zůstali věrné i po tom, co jsme odešli. Děkujeme..
Nebudu vás zdržovat, snad se vám povídka bude líbit:))
Zastánkyně Andyho a Matyho budou mít radost xD a zkuste si někdo stěžovat, že je to krátké! xDD


Naprosto flustrovaně jsem prásknul dveřmi, ale mé dramatické gesto vyšlo vniveč, to když se ten nafoukanec objevil mezi futry a ten svůj extravražedný výraz směřoval přímo na mě.
"Ještě jsem neskončil!" upozornil mě hlasem tak vytočeným, že mu chvílemi skoro neznatelně přeskakoval. Pro jednou mě ten fakt vážně hřál u srdce.
Ležérně jsem sebou hodil na sedačku, nohy pěkně doprostředka skleněného stolku, zapnout telku a začít ho ignorovat. "Ale já už jo!" prohlásil jsem s konečnou platností, no jako obvykle mi to celé pokazil, protože odsupěl do ložnice a vrátil se s bundou v jedné a cigárama v druhé ruce. Přiznám se, že tohle mě prostě v klidu nedokázalo nechat. "Kam jdeš?" vypadlo ze mě tupě, i když jsem se opravdu snažil, aby to znělo co nejklidněji. Zvysoka se na mě vykašlal, jak jinak, celý on!

Měšťáci! - 1. Strach

8. února 2015 v 8:34 | Pilína a Yo |  Měšťáci
Takže pokračujeme druhou sérií^^ Podobné téma jsme v našich povídkách ještě moc neřešili, tak snad se tím nějak prokoušeme:)) Když tak napište, kdyby to byla jo-velká hloupost xD


Probudilo mě ne to, jak kolem svištěli tramvaje, houkali auta a pod okny nám křičeli lidé. Ne, probudil mě on, jak tam tak seděl, na okraji postele a vybrnkával nějakou melodii na kytaru. Rozcuchané vlasy mu trčely do všech stran a stejně mu to, bez trička a jen ve tmavých spacích kalhotách, šíleným způsobem slušelo. Nechápal jsem, jak to dělá, ale v jakoukoli denní dobu a v jakékoli situaci, mi přišel neodolatelný. Prohlížel jsem si ho.

Povídky v dokumentech

7. února 2015 v 23:34 | Pilína a Yo |  Oznamy
Dostala jsem email, ve kterém mě slečna poprosila, jestli bych jí povídky neposlala v celku, což mě trochu překvapilo, protože v dokumentech je mám sice uložené, ale v poněkud no.. chaotickém stavu xD Přišlo mi to ale jako docela dobrý nápad, takže jsem se rozhodla, že povídky zkompletuji a všechny je hodím na uloz.to, aby se dali stáhnout ve wordu:) Včera jsem dodělala Shut up!, takže to tam hned přidám, a kdyby někdo chtěl mít povídky třeba v mobilu, může si je stáhnout^^ Jenom
jsem vás o tom chtěla informovat xD
Jop, a abych nezapomněla, chtěla jsem vám doporučit jednu knížku, kterou jsem si včera půjčila v knihovně a v celku mě pobavila xD Proč to píšu sem? No protože je ta knížka yaoistická xD Ne teda, že by se tam něco popisovalo, ale je to prostě o gayi a musím říct, že ten styl psaní mě hodně pobavil a přečetla jsem jí během hodinky (na tom má asi zásluhu i to, že je fakt malá xD). No, abych nezdržovala, jmenuje se Radek - Mistr v komplikování vlastního života a napsala ji Katka Heřmanová. Myslím, že je napsaná dost podobně jako naše povídky, a abych pravdu řekla, už jsem přemýšlela nad tím, že bych jí ty yaoi pasáže dopsala xD To jediný mi na ní totiž chybělo xD
Pokud ji někdo znáte, určitě mi napiště svůj názor, jinak vřele doporučuji:D
Hodím sem malou ukázečku toho, čemu jsem se fakt hodně smála xD:
Předchází scéna, kdy rodina i Radek (ten seme) jedou na svatbu a předchází tomu to, že maminka ho varuje, aby se tam choval normálně a slušně, načež se Radek vychrápe se svým bratrancem a přistihne je homofóbní babička xD.
"Ty sis prostě nemohl pomoc, co?!" zaječela máma.
"Já za to nemůžu," zabručel jsem. "Já fakt nechtěl ale on mě.. přesvědčil."
"Přesvědčil!" frkla máma. "To by mě zajímalo jak? Měl dobrý argumenty? Nebo před tebou padl na kolena a prosil?!"
"Ehm, no, na kolena padnul, ale.."
"Já nechci NIC SLYŠET!" xDDDDD
Doporučuji! xD Jop a zítra tu budou Měšťáci, tak se těšte!:))

Měšťáci!

6. února 2015 v 1:27 | Pilína a Yo

Měšťáci

Díly

Postavy:

Typ: Kapitolovka (Pozor, první série zde!)
Stav: Dokončená (9 dílů)
Žánr: Yaoi,erotika, reálný svět, vesnice, humor
Upozornění: Yaoistická povídka! 18+
Autor: Yoko a Pilikka
Recenze: Míša a Vojta, měšťák a buran, rozmazlenec a provokatér. Trochu moc velké rozdíly na dva obyčejný, téměř nedospělý kluky. Na vesnici o prázdninách se všechno zdálo tak jednoduché a jasné - sex a pak láska, srdíčka a odjezd na jednorožci do zapadajícího slunce. Jenže realita, v níž se vašemu okolí snažíte vysvětlit, že jste na kluky, je poněkud složitější. Jsou rozhodnutí, která mohou ovlivnit nebo dokonce změnit celý váš život. A hlavní hrdinové povídky Měšťáci právě před tímhle rozhodnutím stojí. Jejich vztah čeká tvrdá zkouška neúprosté kritiky a netolerance.
Typnete si, co zvítězí..? Cit nebo strach..?

Burani! - 15. Finále..?

3. února 2015 v 15:13 | Pilína a Yo |  Burani!
Broučátka, je tu poslední díl téhle kapitolovky^^ Vážně, psát za Míšu je tak roztomilý, až z toho zvracím duhu.. bavili jsme se s Yo o téhle povídce a něco nás napadlo.. byl by někdo, kdo by chtěl pokračování? o.O


"Furt to nechápeš, viď? Jsem tady, v Praze, s tebou. Na jednu stranu jsem sem přijel studovat, opustil pohodlí vesnice. Víš.. To, co jsem ti řekl ten poslední den, nebyla pravda. Tehdy jsem si neuvědomoval.. nedokázal si představit žít ve městě. Ale pak.. Začal jsi mi chybět. Začal jsem si uvědomovat, že to není jen dětská láska. A že.. Chci bejt prostě s tebou.." Nikdy jsem se nezasekával, ale teď to ze mě lezlo ven, jak z chlupatý deky. Nevěděl jsem totiž, jestli mě pochopí. Nevěděl jsem, jestli to přijme. Jediný, co jsem věděl bylo to, že ať už to bude jakkoliv složitý, chci bejt s nim. Chci, aby mi odpustil.
"Jediný co chci, je mít svého naivního blbečka zpátky.." Zakřenil jsem se a prsty mu přejel po tváři a rtech. "Pokud ovšem bude chtít.."