Únor 2014

Burani! - 11. Provokace

21. února 2014 v 21:44 | Pilína a Yo |  Burani!
Omlouvám se, že je to tak pozdě, ale zase je to ultrasuprdupr dlouhé, tak to snad vynahradí to čekání^^ fakt by mě zajímalo, proč s Yočínou ze všech holek v povídkách uděláme takové husičky xD jsme asi antifeministky no xD

Nechal jsem se políbit na tvář, ovládl všechny své svaly a vykouzlil na rtech oslňující úsměv. Babka, v pořadí už 23!, mi právě vyložila, jak jsem "krásný kluk" a "vozila mě v kočárku, když jsem byl takhle malý". Musím říct, byl jsem totálně vyšťavený. Opravdu, co jsem komu udělal?! Babička, pyšná jako pánvice se zastavila snad u každé ženské v místnosti a hned vykládala, že tamten chlapec, to je ten její malý vnouček. Pche!
Odfoukl jsem si ofinku z čela a naštvaně se ušklíbl. Jestli jsem něco čekal, moje naivita byla opravdu nekřesťanská! Country, pivo a Trnky Brnky! Tak přesně vypadal PLES!

Burani! - 10. Dav hůlek

16. února 2014 v 9:24 | Pilína a Yo |  Burani!Hančo, tady je ten další dílek xD
Nemůžete si o mně myslet, že jsem nějaký hajzl bez citů nebo sebestřednej zmrd. Upřímně, jsem vlastně jen normální kluk jako každý jiný. Tohle byl sex čistě z provokace.

Burani! - 9. Vzmužil jsem se!

7. února 2014 v 10:00 | Pilína a Yo |  Burani!
Co k tomuto zážitku dodat..?
Bolelo mě celé tělo. Skutečně příšerně mě bolely všechny svaly, kosti, klouby a hlavně jistá část mého pozadí. Ale byla to příjemná bolest… mátlo mě to, protože jsem si nedovedl vysvětlit, co to znamená.
Byl to hec, sázka, provokace, chcete-li, ale neměl jsem z toho mít žádné emoce. Tedy to jsem si myslel, skutečnost byla ovšem jiná. Zavalila mě celá hora různých pocitů, otázek a otazníků. To jsem nesnášel, nechtěl jsem myslet a už vůbec ne přemýšlet zrovna nad tímhle.

Burani! - 8. Nebylo to nejhorší!

4. února 2014 v 17:41 | Pilína a Yo |  Burani!
Tak pokráčko našeho malého vesnického yaoi xD
Přesně jsem věděl, kam tohle chci nasměřovat. Myslel jsem si ještě do poslední chvíle, že mám všechno pod kontrolou, že vím, co dělám. Ale nešlo se ovládat. Vždycky jsem byl houževnatý a horkokrevný, vždycky jsem věci dodělával a nenechal načaté, vždycky jsem všechno odvedl pořádně! Ale teď jsem na chvíli zaváhal.