Leden 2014

C´mon! - Part 5

31. ledna 2014 v 8:48 | Pilína a Yo |  C´mon!
Víte, v psaní téhle postavy se neskutečně vyžívám.. je mi tak podobný xDD

Co vám mám říkat? Většinu času, zbývajícího než se pojede na turné, jsem někde kalil. Vzhledem k tomu, co mi doporučovali doktoři, jsem sice neměl, ale tentokrát jsem to už dokázal udržet na uzdě. Nebyl takový stres. Sice jsem tu písničku, kterou po mě samozřejmě chtěli, nenapsal, ale času dost. Syrová trapárna se dá spíchnout i na hajzlíku, tak co?!

C´mon! - Part 4

28. ledna 2014 v 21:55 | Pilína a Yo |  C´mon!
Tak, moje láska nezklamala a tak tu máme další díl!^^

Hlasitá hudba se linula pěkně ven z celého auta. Moje nové černé BMW s otevřenou střechou, které jsem si koupil ze zisku z nové desky, jsem hodlal dneska pěkně testnout. Bylo mi jedno, že se za mnou řídí banda bodyguardů, jen jsem je nechával v prachu za mnou. Ve 4 ráno byla dálnice skoro prázdná a já se tak nemusel bát případných novinářů a mohl v klidu šlápnout na plyn. Řítili jsme se na letiště.

Mrvičkový dess^^

23. ledna 2014 v 17:38 | Pilína a Yo |  Vzhled blogu+návod
Takže po sto letech, kdy i z obchoďáků zmizely Vánoce, jsem se i já rozhodla zvednou svůj línej zadek a trochu se posunout^^
Neměla jsem moc nápadů, vlastně skoro žádný, ale ten obrázek se mi tak líbil, že jsem se vrhla do své nenáviděné oranžové xD
Než se někdo zeptá, Yo má týdenní návštěvu, tak snad chápete, že po ní nemůžu chtít, aby psala^^ I když mi to samozřejmě, určitě stejně jako vám, dost chybí^^
No nevadí, slíbila, že se na to vrhne hned, jakmile bude mít čas, tak se těště^^

"Mrkvičkový dess"Burani! - 7. Výměna stran!

16. ledna 2014 v 15:51 | Pilína a Yo |  Burani!
Nedokázal jsem myslet, ani vnímat, bylo toho na mě prostě moc. Když jsem byl s holkama, většinou jsem já byl ten aktivní, troufám si říct, že tak dobrý, že po pár chvílích už se ty holky nezmohly na nic jiného než vzdychání a sténání. Nebyl jsem zvyklý na to, že by mohl být aktivní někdo jiný. Někdo tak dobrý, tak pracovitý, tak pečlivý a detailní..

Burani! - 6. Pečlivá ruční práce

13. ledna 2014 v 12:20 | Pilína a Yo |  Burani!


Tak jste se dočkaly xD
Víte, tohle mě vyloženě bavilo! Ne snad kvůli tomu jeho nadřazenému výrazu, kdy si myslel, že to přece může být hračka a líbat se s klukem je naprosto přirozený. Ale díky jeho pár zaváháním a cukáním, jsem tušil, že budu první kluk, s kterým právě tohle dělá! A to mi dodalo sebejistotu, pod mou rukou jich prošlo už tolik, byl jsem ten typ kluka, co si rád užívá.

C´mon! - Part 3

9. ledna 2014 v 11:36 | Pilína a Yo |  C´mon!

Seděl jsem na vysoké stoličce, na klíně kytaru a rychlým, neukázněným drobným písmem jsem smolil slova jedno za druhým na papír. Těžko říct, co mě zrovna dneska přivedlo sem.
Nahrávací studio. Tady jsem strávil tolik hodin, že bych je nebyl schopný spočítat. Dřív byla tahle malá, odhlučněná místnůstka součástí mého života, teď jsem jí proklínal.

C´mon! - Part 2

6. ledna 2014 v 22:23 | Pilína a Yo |  C´mon!
Ach, doufám, že ta věc s "jak na Nový rok tak po celý rok" není pravdivá^^"
Ano, tohle byla vážně dlouhá stopka, ale prostě.. Vánoce a Silvestr, snad to znáte, všechny ty návštěvy a babičky a dědečkové a kamarádi a přítelové a... prostě jsme se s Yo přes ty svátky sešly všeho všudy asi dvakrát, takže nakonec jsme to doháněly až teď^^"
Mrzí nás to, opravdu^^"
Jo.. a všem přejeme do nového roku jen to nejlepší!"Pane Austine, mohl byste nám věnovat pár chvil?!"
"Christophere, je pravda o tom, že jste.."
"Jaké je to být hvězdou v tomhle věku? Jak si užíváte popularity? Prý to nesete.."