Listopad 2013

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis desátý

28. listopadu 2013 v 16:53 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Tak tu máme dílek 18+ a upozornění, že se blížíme k hořkému konci^^"


Zápis desátý:

Všechno to bylo tak nové, všechno tak intenzivní! Mé zbídačené tělo hltalo ty sladké doteky a polibky jako vyprahlá rostlina vodu. Nedokázal jsem udržet oči bdělé, přivíraly se a obraz se rozostřoval, všechno se mísilo, jak se všechna má pozornost dokázala soustředit jen na Filipa, jeho ruce a horké rty.

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis devátý

25. listopadu 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Mockrát všem děkujeme za účas na průzkumu, moc nám to pomohlo a vaše názory nás potěšily, protože se v mnoha ohledech shodujeme!^^
Takže odměna?^^


Zápis devátý:

Teo mě překvapil, věděl jsem, že to, co teď děláme rozhodně není správné, neměli bychom.. Já bych hlavně neměl. Neměl bych ho líbat, neměl bych ho chtít, neměl bych tohle cítit. Celý život jsem si ale všechno odpíral. Vzdal jsem se všeho kvůli práci, myslel jsem, že mě naplňuje, že dává mému životu smysl. Ale po tom, po těch citech, co ve mně tenhle černovlásek zažehl, jsem věděl, že práce byla něco jako náplast. A že tu díru uvnitř mě, může vyplnit jen něco jiného.. Spíš někdo.

Průzkum xD

24. listopadu 2013 v 14:43 | Pilína a Yo |  Informace
Dobré odpoledne^^
Prosím, aby napsalo co nejvíc z vás, je to důležité právě kvůli povídce^^
Potřebuji totiž udělat jakýsi průzkum veřejného mínění xD
Ano, povídka sice nepřibývá (toho času se nejspíš píše xD), ale právě kvůli povídce píšu tento článek^^
Otázka je jednoduchá: Napište vašeho/vaši oblíbeného/oblíbenou zpěváka/skupinu^^
Bohužel, předem avizuji, že vylučuji zpěváky a skupiny asijských stylů^^" Já vím, většina z vás tíhne právě k tomuhle, ale povídka bude nejspíš zasazená do Ameriky, tak by se to asi vážně nehodilo, navíc ani jeden z hlavních hrdinů se poněkud nehodí do zmíněných asijských stylů xD
Nebojte se, že bychom jako začaly psát teď ještě třetí pvoídku, ale dáváme jí dohromady, tak potřebujeme zát váš názor^^
Tak vás pěkně prosím, napiště k tomuhle článku svůj názor, zmiňte klidně víc skupin, nebo alespoń žánr, konkrétní písničku, nebo co se vám obecně líbí za písničky^^
Povídku píšeme hlavně pro vás, máme sice jakési obrysy, ale bylo by divné psát povídku s hudbou, která by se nelíbila čtenářům xD
Tak prosím dámy!^^
A když jsme v tom, máte oblíbené americké/anglické mužské jméno? xD

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis osmý

16. listopadu 2013 v 18:37 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!

Zápis osmý:

"Ještě slovo a ten tvůj nechutnej ksicht budou stírat ze dveří.." zněl jsem tak děsivě klidně, až se někteří o pár kroků vzdálili od mé osoby, aniž bych se pohnul. Znal jsem svoje meze a opravdu jsem se snažil nedělat problémy. Ne snad kvůli sobě, pořád mi bylo tak nějak fuk, co se se mnou stane.. ale objevil se někdo, pro koho jsem se chtěl snažit.

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis sedmý

11. listopadu 2013 v 16:04 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Tak tu máme Spravedlnost^^

Zápis sedmý:

Posledních pár týdnů se nic zvláštního nedělo. Z ledna jsme se přesunuli na únor, Teo si splnil všechny své tresty a kupodivu všech, začal sekat latinu. Spíš kvůli tomu, že jsem mu to přísně nakázal. Chtěl jsem ho totiž začít někam brát, pryč z té nudné tmavé místnosti, kde nás pozorovali, ačkoliv Teo už neměl, co říct.. Řekl mi už všechno.

Burani! - 3. Nuda v Brně

7. listopadu 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Burani!
Já vím, že ty díly přibývají pomálu, omlouváme se, ale nějak poslední dobou prostě není čas^^"
Tak tenhle díl je alespoň delší! xD
Nenáviděl jsem to tady! Ten nechutný klid, ticho, tu monotónnost a nudu..
Babička mi vyčlenila můj bývalý pokojík a s širokým úsměvem mě upozornila, že všechno zůstalo tak, jak jsem to nechal, když jsem naposledy odjel. Vybledlé modré závěsy, seprané slunečnicové povlečení, kobereček s autíčky, velká krabice starých, vyřezávaných hraček a k tomu nad postelí velký plakát koně ze Zora.

Míša Čížek

6. listopadu 2013 v 20:37 | Pilína a Yo

Michael Čížek

Charakter:

Míša se dá charakterizovat jednoduše - rozmazlený, zbohatlý spratek. Opravdu, jedná se o jedináčka s bohatými rodiči, kteří si svého jediného synka opravdu hýčkali, opravdu až moc..
Míša je ten typická měšťák, miluje vůni smogu a hluk, tlačenici i všudy přítomné lidi. Neobejde se bez značkového oblečení, elektronických novinek, vybraných jídel, povrchních přátel a popularity. Nejspíš si uvědomuje, že ho všichni milují a obdivují kvůli penězům, které rozhazuje plnými hrstmi, no je mu to fuk.
Je mu teprve šestnáct, přesto se cítí plně dospělý, zběhlý a nad věcí. Nemá rád, když ho někdo poučuje, protože se cítí dost chytře na to, aby se rozhodl sám. Opravdu nesnáší, když mu něco nařizují jeho rodiče, proč taky, nejdřív ho rozmazlí a všechno dovolí a pak se diví, že neposlouchá..
Ve skutečnosti není zlý, ani si u nikoho nic nevynucuje, všechno přichází samo a on to přijímá, protože v jádru není špatný. Jen je zvyklý mít všechno, ale upřímně.. může za to? Když od narození vyrůstáte v tom, že stačí nakrčené obočí a všechno dostanete, zkrátka jste takový.
Taková ta dětská zvídavost a pravá povaha se u něj objevovala jen o prázdninách u babičky, kde si musel všechno zasloužit, no s postupujícím věkem návštěvy omezil, protože příliš rychle dospěl a přišel si na tohle už dost "starý.."


Vztahy:

Jak už bylo řečeno, Míša není zlý a celkem vzato si rozumí s každým. Je hodně oblíbený, překvapivě jednak u těch, co o jeho kontu ví, ovšem také u těch, kteří o tom nemají tušení.
Sice nijak výrazně nedává najevo, že by měl někoho rád, to ale neznamená, že to tak není.

Oblíbené:

Jak už to tak bývá, když máte všechno, časem zlenivíte a přestanete mít o cokoliv zájem. Tak je to i s Míšou. Když nemáte důvod se na něco těšit, ztratí pro vás hodně věcí význam.

Neoblíbené:


Tak jako s oblíbeným, je to podobné i s tímhle. Máloco je nepříjemné, nebo neoblíbené, když máte na všechno, co chcete. Pravdou ale zůstává, že je jedna věc, kterou Míša nesnáší a tiše jí trpí.. rovnátka.

Vojtěch Smělý

6. listopadu 2013 v 20:37 | Pilína a Yo

Vojtěch Smělý


CHARAKTER:


Vojta jde popsat jen pár slovy. Neoblomný pohodář. Je to ten typický kluk z vesnice, co nemá s nikým problém, je až moc upřímný,
všechno řekne na plnou hubu, všemu se dokáže zasmát, všechno dokáže brát s humorem a tím pověstným vesnickým humorem rozhodně oplývá.
Nikdo s ním nemá problém, vytočit ho je fakt nadlidský úkol. Nic si nenalhává, nijak se nepřetvařuje, na nic si nehraje. Je prostě svůj, bere
nemožné, rád překonává překážky a rád do ostatních rýpe. Je to ten kluk, se kterým se každý rád dá do řeči, dokáže vždycky podat pomocnou ruku a poradit.život tak, jak přijde, ze všeho se rychle oklepe, věci nebere na moc velkou váhu. Je hodně pracovitý, má velkou výdrž a velkou odvahu. Nic pro něj není nemožné, rád překonává překážky a rád do ostatních rýpe. Je to ten kluk, se kterým se každý rád dá do řeči, dokáže vždycky podat pomocnou ruku a poradit.VZTAHY:

Jak už bylo zmíněno, Vojta nemá s nikým problém. A když už ho má, rázně ho vyřeší. Je to takový ten flegmatismus, co hate nijak neřeší a všechno bere v klidu. Miluje svoje rodiče a přátele. A narovinu sám sobě přiznává, že je bisexuál a nijak se tím před nikým netají.

OBLÍBENÉ:

Vojta má hrozně rád vesnici, ve které žije. Má rád zvířata, práci a svojí milovanou kytaru, na kterou učí hrát už od dětství.

NEOBLÍBENÉ:


Není určitá věc, kterou nemá rád. Je to maximálně tak lenost a neochota. A sebelítost. Říká, že všechno jde, jen se prostě musí chtít.

Burani! - 2. Shledání

5. listopadu 2013 v 20:06 | Pilína a Yo |  Burani!
Tak tu máme další díl, pro všechny "prosilky" za Míšovo podřízení, mám dobrou zprávu.. ano, Míša bude uke xD


Byla sobota něco po dvanáctý dopoledne, což jsem bezpečně poznal jen podle horkého poledního slunce, co mi pražilo neúprosně do zad, ale také kvůli žaludku co se doprošoval obědu. Poslední balík sena jsem dosadil na místo a seno konečně obrátil znovu na druhou stranu. Pracoval jsem asi už od sedmi a to neúmorně, ono mít obrovský statek a být jediný syn, je teda prostě výhra v loterii. Ale já jsem si nikdy na nic nestěžoval, tahle práce mi vlastně ani nevadila. Miloval jsem tuhle vesničku a do města jezdil jen zřídkakdy. Nepotřeboval jsem to, lidi, které jsem měl rád, jsem měl tady a to mi bohatě stačilo. Auta, remcající lidi a otrávený tváře se ke mně fakt nehodili. Vyrůstal jsem tady a jen těžce bych si zvykal na něco jiného.

Liebster Blog Award

3. listopadu 2013 v 22:15 | Pilína a Yo |  Informace
Inu, co k tomu dodat?
Zabít TheKaju! xD Víš, jaký jsem měla šok? o.O
Kromě toho, že vlastně ani nepobírám, o čem to vlastně je (xD), mi to přijde takové roztomilé a na druhou stranu (na té první je to zabíjení), mám radost, že si na mě někdo vzpomněl (forever alone xD). Takže proč to kazit, pustíme se do toho! xD

Zadání:
1) Napsat 10 faktů o sobě.
2) Odpovědět na 10 otázek zadávajícího.
3) Vymyslet 10 otázek pro další odpovídající.
4) Nominovat 5 blogů a dát jim o tom vědět.
10 faktů o mně:
1. Jmenuju se Barbora a nesnáším, když mi někdo říká Bramboro, Bramborko, Hranolko, Kroketo, Potato a cokoliv, co je spojenýho s brambory xD
2. Opravdu ráda mám cokoliv jahodové xD
3. Mám plyšového Sasukeho, Ciela a Pikachu a spím s nimi^^"

4. Jsem opravdu malá a spousta mích kamarádů mi říká chibi.. nesnáším to _._"
6. Pouze jedinou mou opravdovou kamarádku znám ze školy, ostatní mé přátele znám přes fóra a skype^^
5. Mám dva "adoptivní" mladší brášky, Kisukeho a Hidea, a nikdy bych je nevyměnila^^
7. Můj přirozený výraz je opravdu děsivý a spousta lidí říká, že na první pohled jsem jim přišla povrchní a arogantní xD
8. Mám divný smích xD
9. Yoko jsem za svůj život viděla všeho všudy tak pětkrát, ale vždycky jsme se strašně smály a vymyslely nějakou povídku xD
10. Při každém pochvalném komentáři, který si přečtu, se usmívám a tetelím blahem^^


Odpovědi na otázky:
1) Co by jsi udělal/a kdyby jsi měla schopnosti telekineze?
Ráda bych řekla, že bych třeba zachraňovala svět, ale v realitě bych určitě byla rozvalená u PC/TV a podávala si věci, aniž bych se zvedla xD
2) Co myslíš, že napadne lidi jako první. když se řekne K-POP?
Podle mě si lidé, kteří s touto tématikou nemají nic společného, K a pop prostě nespojí. U mě téměř nikdo neví, co poslouchám, když mu řeknu J-rock xD.
3) Tvá nejhezčí vzpomínka?
Nejhezčí vzpomínka? O.O Těch je asi moc.. ale jednou z nich je oslava mých osmnáctých narozenin^^. Dostala jsem od rodičů a sestry sedmnáct dárků, tím osmnáctým byla Yo, kterou mi přivezla moje milovaná sestra, které se historicky poprvé podařilo přesvědčit Yočíninu maminku, že nejsme úchylové xD. Křičela jsem nadšením^^
4) Kdyby jsi byla rodič a zjistil/a by jsi že tvé dítě někoho šikanuje jak by jsi zareagoval/a?
Sakra, proč se mi při slově šikana první vybavuje Maty? xD.. pokud bych tohle zjistila, určitě bych si s ním o tom promluvila a snažila se mu vysvětlit, že je to špatně. Takové věci děti podle mě dělají kvůli výchově, nebo situaci doma, tak bych hledala důvody hlavně u sebe^^
5) Tvůj nejoblíbenější citát?
Keep smiling!^^
I když,.. přemýšlím, že ".. a moje myšlenky jsou kurwa hříšné!" nebo "Úsměv č. 14 a mít to v piči!" mě vystihují víc xD
6) Jakou by jsi chtěl/a být nadpřirozenou bytostí?
Vždycky se mi líbili andělé.. padlý.. vždycky jsem přemýšlela, co udělali, že jsou padlý?.. yaoi? :3
7) Za jaké jméno co by ti dali rodiče by jsi je nenaviděl/a?
Hmmm… asi Božka nebo Máňa xD
8) Z čeho máš největší strach?
Pfůůů xDD Pavouci, tma, ticho a ptáci atentátníci o.O.. xDD fakt xD
9) Co tě dokáže nejvíce rozesmát?
Když mě můj přítel po zkouknutí zombí filmu chce sníst xD
10) Jak by měl vypadat tvůj idealní typ?
Hmmmm jsem zatížená na černovlásky s modrýma, nebo šedýma očima xD Vždycky se mi líbili emaři (co vypadali jako kluci xD) a pokud to umí na skatu/snowboardu/bmx jsem zabouchlá xD


10 otázek pro další soutěžící:
1. Tvá oblíbená barva?
2. Pokud bys mohla být čímkoliv na světě, co by to bylo?
3. Anime nebo manga?
4. Co tě vedlo k založení blogu?
5. Jaké tři vlastnosti máš na sobě nejraději?
6. Tvůj nejoblíbenější yaoi pár? :3
7. Jak by vypadat tvůj ideální den?
8. Je něco, co děláš s opravdovým odporem?
9. Co první tě napadne při slovu voda?^^
10. Jak by jsi ostatním vysvětlila, co znamenají slova Uke a Seme? xDDalší nominovaní:

Snad vám to nevadí a snad jste to ještě nedělaly xDD