Říjen 2013

Burani!

30. října 2013 v 20:29 | Pilína a Yo

Burani!


Díly

Postavy:


Typ: Kapitolovka
Stav: Dokončená (15 dílů)
Žánr: Yaoi,erotika, reálný svět, vesnice, humor
Upozornění: Yaoistická povídka! 18+
Autor: Yoko a Pilikka
Recenze:
Michael, či spíš Míša, jak ho všichni známí nazývají, udělá průser. Vlastně nic nového, kdyby jich nebylo už tolik, že překročily únosnou mez. Rodiče rázně řeknou ne a odvezou ho z milované Prahy rovnou do prdele světa.
Naštvaný, znuděný a k tomu jako nějaká vesnická socka! Nejponižující ovšem je, že na jeho útrapy bedlivě dohlíží kamarád z dětství Vojta, kterého si sice Míša nepamatuje, no i tak ho nepřestává přivádět v údiv.

Nakonec by tenhle nechtěný pobyt mohl přinést víc, než si oba dva myslí..Inzerce blogů!

29. října 2013 v 19:20 | Pilína a Yo
Tak mě tak dnes napadlo, když jsem koukala na další začínající a slibný blog, že je škoda, jak málo lidí se k tomu vlastně dostane. Proč by lidi koukali do rubriky Reklamy, že jo xD
Myslím, že je to škoda, když už se někdo odhodlá propagovat svůj blog, mělo by mu to něco přinést. Já sama většinou mrknu na každý blog, který naše čtenářky mají, ale to proto, že vím, že nějaký nový komentář přibyl. Vy to nemáte šanci postřehnout, čímž se ochuzujete o často velmi pěkné povídky, ale hlavně to odrazuje začínající autorky, protože co si budeme povídat, takový nový blog moc čtenářů nemá, to je škoda!^^
Takže si myslím, že založit samostatnou rubriku, kam budu dávat adresy vašich začínajících, či už existujících blogů, je dobrý nápad^^

Jak to bude fungovat..?
Jednoduché, pod článek, nebo třeba na email mi napíšete zprávu, která bude obsahovat název vašeho blogu, adresu vašeho blogu a jeho stručný popis - prostě nás trochu informujte a nalákejte čtenářky^^ Netrvám na tom, že se musí jednat o povídky, ale něco s yaoi, Japonskem a podobnout tématikou by to mělo mít společné^^
Já to potom pěkně zveřejním tady, takže se k tomu dostanou i ostatní yaoistky^^
Byla bych totiž opravdu ráda, kdyby se k některým vašim blogům dostalo více čtenářů a doufám, že vám tím trochu pomůžu^^
-----------------------------------------------

1. Enyyy

-->Yaoi povídky

Je to blog o yaoi povídkách (nečekaně) xD, založila jsem ho někdy před třema dnama takže tam toho zatím moc není.

2. Yuzuru a Toki

-->Duo diabolico

Založila jsem ho spolu se svou senpai^^ Na našem blogu jsou hlavně naše povídky a naprosto nečekaně se jedná o yaoi. Najde se tam však i nějaká yuri či obyčejná povídka: holka x kluk, těch však již míň. Sem tampřidáme i nějaký náš nakreslený výtvor či fotku cosplaye;)

3. Annie a Ný

--> Yaoi is best

Jak už název blogu naznačuje jsou tam yaoi povídky, ale taky K-pop a jěště novinky budou yaoi obrázky a nějaké mangy. No a povídky jsou Jednorázovky, kapitolovky a fanfkce. Blog jsem založila já a moje kamarádka Ný. Tak se budem těšit na vaši návštěvu. P.S.: Blog má ještě nějaké mouchy.Veškeré dotazy směrujte na mě. ný nemá nějak extra času, takže ta než by vám odpověděla :D

4. Goldenia

--> Goldenia blog

Momentálne ho vediem spolu so svoju kamarátkou Tameni. Jednou z jeho zaujímavostí je, že je česko-slovenský. Zameriavame sa hlavne na shounen-ai a yaoi poviedky a ff, ale časom chcem zbierku rozšíriť aj o preklady mangy ^^ tešíme sa na návštevu a komentáre všetkých, čo blog navštívia :3

5. YumiNekoShinge

-->My story neko world

Blog je zaměřený na povídky samozřejmě yaoi a na grafiku, určitě se tam vyskytnou i obrázky a písničky :)

6. Rea

-->Zakázané tajemství

Je to web o yaio povídkách. Založila jsem si ho před měsícem, takže toho tam moc není, ale snažím se. Moc ráda tam všechny uvítám :D

7. Tadashi

--> RPG hra


8. Stella Sayuri-Enshant

--> My world in hundred words

Je to blog kde se vyskytují především yaoi povídky, občas se tam objeví i něco co nakreslím ;-) Těšín se na všechny co zavítají na navštěvu do mého světa ;-)


9. S-chan

--> http://just-me-and-me.blog.cz/

Tohle neni můj blog, ale je jeden z mych nejoblíbenějších. Majtelem je S-chan a je to skvěla spisovatelka zaměřená na yaoi a shounen-ai. Doufam, že se na jeji blog kouknete =^.^=

10. Yuki

--> http://muj-svet-temnoty.blog.cz/

Povídky tam jsou ode mě, od Yuki. Píšu hlavně fanfikce - hlavně na Naruta a Harryho Pottera. Najdete tam i nějaké ty originální povídky - samozřejmě se zaměřením na Yaoi :) když už můj blog navštívíte, potěšil by mě komentík :)


Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis šestý

29. října 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Tak, konečně se dozvíme pravdu o Teovi o.O

Zápis šestý:


Uběhlo pár týdnů, které jsem strávil za své pobuřující chování na samotce. Nevadilo mi to, protože jsem mohl být sám, nic jsem nedělal, ležel na kavalci a přemýšlel. Není těžké uhodnout nad čím..
Ano, byl to právě Filip. Nedokázal jsem se rozhodnout, jestli mluvil pravdu, nebo mě jen chtěl obalamutit, abych to konečně vyklopil. Jenže jeho výraz byl tak opravdový, jeho oči tak upřímné.. ale co když mu celou dobu šlo jen o ten případ..? Mám mu věřit, nebo to přejít..?

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis pátý

26. října 2013 v 20:56 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Pozdě, ale bohužel se nám zasekla cesta mezi mnou a Yo a ten pátý díl zůstal viset někde v meziprostoru skypu xD Tak pardón^^

Zápis pátý:

Věděl jsem, že s tímhle klukem to nebude jednoduché. Budou samé problémy, měl jsem být opatrnější, když jsem věděl, jak se jeho jednání a chování pomalu vyvíjí. Do jídelny jsem dorazil na poslední chvíli, abych zabránil katastrofě. Zrovna jsem přijel, abych se připravil na nové sezení s Teem, byl jsem značně otrávený z toho, že se mi nepodařilo získat nové informace o případu Annabel. Teo byl jediný, kdo mi v tom mohl pomoct, pokud bude svědčit, mohl by se případ znovu otevřít, mohl by.. Co by vlastně mohl? Dojít klidu? Filipe, nebuď naivní, víš, že tobě se to taky nikdy nepodařilo. Ale mohl by začít znovu..

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis čtvrtý

23. října 2013 v 12:13 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!

Zápis čtvrtý

Co vám mám povídat..
Nesnášel jsem to tady, nesnášel jsem všechny ty pitomce zavřené spolu se mnou, nesnášel jsem všechna ta sezení a promlouvání do duše, nesnášel jsem přítomnost kapitána Hermana. I když..
Kazil všechno, o co jsem se snažil! Pořád do mě šťoural, pořád ty samé otázky, pořád tytéž odpovědi. Proč nikdy neměl dost? Proč sakra pořád chtěl vědět, jak to bylo. Cítil jsem, že něco ví, něco tuší, něco o Annabel.. ale tohle bylo příliš ožehavé téma a jen málokdy jsem na něj nevyplivl nějakou jedovatou poznámku, nebo rovnou nevyskočil ze židle s napřaženou pěstí, abych mu její jméno serval z úst.

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis třetí

20. října 2013 v 12:02 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!

Zápis třetí:


Neměl jsem rád případy neuzavřené, neměl jsem rád ty krabice ležící ve skladu, zaprášené, zapomenuté.. Většina z mých kolegů se už nerada vracela ke starým případům, no já je naopak moc rád otevíral. Říká se, že minulost je milost, a nemáme se k ní vracet, máme jít dál. Ale jak se může někdo pohnout dál, když nemá vyřešenou minulost? Když ho něco tíží a žere? Věděl jsem, jaký je to pocit, stát zaseknutý ve tmě a nevědět, jak dál. Já jsem svému životu dal smysl.. Ale on ne..

SsE! - Mužská nemoc na sedm..? SexxxxX xD

17. října 2013 v 15:21 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!
Tak je tu slibovaný bonus na pár MatyXAndy xD
Já vím, na to jste čekaly^^
Je to z období, kdy jsem sama byla těžce chorá a přemýšlela, jak perverzní to vlastně může být xD
Abych pravdu řekla, z vašich komentářu jsem nebyla příliš moudrá, půlka chce Matyho jako seme, druhá zase Andyho..
Tak je tu tohle a já slibuji, že vymyslíme další, kde to bude obráceně^^
Co bychom pro vás neudělaly xD

Konečně trenér ukončil trénink, seřval nás, že jsme hovada a ať běžíme do sprch. Mě si ovšem zavolal k sobě. Otázka byla jasná:
"Kde je Karas? Dneska jsem ho neviděl." Jasně, ani já nevěděl, kde je. Což bylo divné.. Nejhorší na tom bylo, že jsem měl strach, ale samozřejmě jsem se mu nehodlal ozvat. Pravděpodobně by mě setřel nějakou nepříliš taktní poznámkou.
"Netuším, pane.." odvětil jsem a on mě tedy nakonec pustil. Osprchoval jsem se, oblékl se do čistého oblečení, naházel propocený dres a kopačky do tašky a s ní přes rameno si to nakráčel do auta. Psát jsem mu sice nechtěl, ale "jakože náhodou" se tam stavit můžu, no ne..?

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis druhý

15. října 2013 v 15:19 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!

Zápis druhý:

Bylo to tak apatické, pravidelné. Všechno do sebe zapadlo. Pomsta, chycení, soud, rozsudek, transport. Nepřemýšlel jsem o tom, prostě jsem po dvou měsících v jedné, pokračoval do jiné cely. Dva měsíce tam, dva roky jinde a pak..?
Nečekalo mě nic jiného než roky za mříží, vídat slunce jen pod dozory obušků, strávit půlku dne v místnosti dva na dva metry. Mrzelo mě to..?

Spravedlnost je pomíjivá! - Zápis první

12. října 2013 v 15:03 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!

Zápis první:

Tichá potemnělá místnost. Jen lampička svítící na stůl přeplněný čímsi.. papíry, fotografie, důkazy.. Bylo toho tady moc, smět myšlenek, byl jsem tak blízko a přesto tak daleko. Nedokázal jsem to pochopit.. jen jsem seděl na židli a zíral před sebe.
"Filipe?" Tichý hlas mé milé kolegyně, který se ozval těsně za mnou, mě probral ze zamyšlení. Odtrhl jsem pohled od fotografie před sebou a desky raději zaklapl před jejím zvědavým pohledem. Prohlédl jsem si jí, mladičká policistka, co spíš dělala práci sekretářky než, že by šla do terénu. To já jsem už vlastně taky nemohl. Pohled mi padl na ruku v obvazu, málem jsem o ni i přišel, ačkoliv to byl čistý průstřel. Je jasné, že ven se nepodívám ještě hodně dlouho, ani po dvou měsících se to nezahojilo.

Spravedlnost je pomíjivá! - Prolog

10. října 2013 v 11:36 | Pilína a Yo |  Spravedlnost je pomíjivá!
Taakže, jak jsme slíbily, přibývá naše nová povídka^^
Upřímně.. trochu se bojím, jak ji přijmete, protože je.. no jiná^^
Takhle.. začně špatně, pokračuje špatně, skončí špatně.. říkám to dopředu^^"
Pokud by vyloženě.. deptala, nebo tak, můžeme k tomu paralelně psát ještě další povídku, nápady určitě jsou^^ Takže záleží na vás^^
Nebudu už dál mluvit, prolog je tu, tak si ho užijte^^

Na vysvětlenou:

Minulost
Přítomnost
Konstatování