Září 2013

Matyho a Andyho fanclub xD

30. září 2013 v 21:35 | Pilína a Yo
Taakže zlata, abych odpověděla na to, na co všichni čekáte.. Sex s Ex! bude až zítra xD
No nicméně, líbil se nám váš nápad a tak jsme se rozhodli založit náš historicky první fanclub xD
Ano, ano.. Maty a Andy se dočkali!
Takže každá hrdá yaoistka úchylná na tyhle dva, okamžitě se přihlásit! xDD
Každý napsaný na této listině se může nazvat MatyAndyfilkou xD

Členky:

Yočínka xD
Pilína xD
Alena
Kate
Natka (Ný)
Kira
Tara
Annie-chan
Yami
LinaNell
Usagi~
Kami
Yukiš
Tess
Elis
Niu
Yuzuru
Ko-chan
Akemi
Yōsei
Shinigami
Alex
Linn
Shiki
Yuki
Goldenia
Monik
Stella S-E
Veron Yui
Saii
Chaotic Miki
Lexie
Rea
Teér-chan
Rolly
Rin-Kokoro
Bang!
Sattynka :3
hanika
An-chan

Hlásíme se pěkně v komentářích, pokud by chtěl někdo zapsat jinak, než má uvedeno v nicku, prosím informujte nás xD

Glow vampire

30. září 2013 v 12:20 | Pilína a Yo
No, díl sice nepřidávám, ale za to tu máme obrazový materiál, neboli jednu menší yaoi mangu^^
Přiznám se, překládala jsem ji já, i když tahle chujovina by to vážně nepotřebovala xD jsou tam takový blbosti, že jsem se tomu musela smát a půlku tak nějak předělat, aby to alespoń trochu dávalo smysl, no moc se mi to nepovedlo^^"
Musím ale říct, že kresba je moc pěkná, yaoi je pěkně hard a celkově se mi to docela líbilo^^ Možná zkusím ještě něco, uvidíme^^

Sex s Ex! - Díl dvanáctý

29. září 2013 v 19:38 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!
Co říct... jsem úplně mimo xD
Tolik komentářů, kolik dostala Sex s Ex! jsem teda fakt nečekala xD koukám jak péro z gauče, ale jsem prostě hrozně nadšená^^ počkejte, až to řeknu Yočínce!!^^
Hrozně nás vaše aktivita těší, je prostě neuvěřitelný vidět, že vaše práce dává smysl^^ děláte, co vás baví a ostatní to oceňují^^ děkuji za tak skvělé čtenářky, měla bych vám založit fanklub! xD
Přijde mi úplně neuvěřitelný, že přijdu na nějaký blog a tam vidím naši stránku v oblíbených o.O jsem z toho na měkko:3
Takže jako díky přidáváme díl, který měl být až prvního a velmi vám děkujeme za vaši přízeň!^^
Ps: Tenhle díl vážně zbožńuju!:D
A doufám, že stihnem těch pár vět,
že najdem cestu zpět,
tvý oči mi scházej...
Říkal mi ta slova, nechal jsem ho. Pořád jsem stál na stejném místě a nehnul ani brvou, nechal jsem ho mluvit. Normálně by mi bylo jedno, co říká, ale dneska.. Proč dnes jeho slova bolela? Proč jsem cítil ty výčitky? Nikdy jsem je necítil, nikdy jsem necítil nic podobného. K nikomu, a nebo snad kvůli někomu. Byl jsem zmatený, tak strašně moc zmatený. Ale v hloubi, v hloubi své prohnilé duše jsem věděl.. ne já si byl naprosto jistý, že všechno, co říká je pravda. A to uvědomění bylo hrozné. Co se to ze mě stávalo? Nemohl jsem být dobrým člověkem.
Proč mě měníš Adame, když nechci změnit? Nechci být lepším člověkem..

Sex s Ex! - Díl jedenáctý

29. září 2013 v 12:00 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!

Když na to myslim, nejsi zas až tak krásná
jenom to umíš, děláš se vzácná
seš bílej sníh co se tiše sype z nebe
ty malá zmije a já miluju jen tebe..

Byl jsem šokovaný, konsternovaný jeho slovy, která nedávala smysl. Nechápal jsem ho, já vážně nevěděl, co ode mě chce, proč to dělá, proč se tak chová. Byl svině a já to moc dobře věděl, nečekal jsem od něj téměř nic, ale.. ale něco přece jenom ano..
Překvapil mě s tím, že by chtěl zpět Adama… tolik!

Sex s Ex! - Díl desátý

28. září 2013 v 11:33 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!
Já vím, je moc krátký, ale nechtělo se mi to kouskovat, když je vždy Andy a nebo Maty v dílu^^" nebojte, tu délku vynahradím dílem, který bude hned zítra xDČasto se nám stává po nocích
ze lží pravda a z pravdy drama
často se nám stává po nocích ten hřích.
Jestli mi věříš tak zůstaneš
a jestli ne tak běž.

Věděl jsem, že přijde. On nebyl ten typ, alespoň Andy ne, co by si něco takového nechával líbit. Nevěděl jsem, co udělám, až přijde. Nevěděl jsem, co mu řeknu. Omluvu? Ne, tu ode mě nemohl čekat. Vlastně ode mě nemohl čekat nic. Ale co jsem čekal od sebe já sám? To jsem taky nevěděl, tenhle byt mi dal otec po tom, co mě vykopl z vlastního domu.

Sex s Ex! - Díl devátý

26. září 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!

Budoucnost z papíru,
kdy věřit, nevěřit,
ve víru, nevíru.
Kdy zbraně složit,
když bolest překročí hranici povolenou,
jsem poprvé poražen na kolenou..

Já bych mu,.. sakra rozmlátil bych mu hubu na sračky!!
Zaťatou pěstí jsem udeřil do skříňky a znovu a zase. Mlátil jsem do plechu jako blázen, jako bych si tím dokázal pomoct, jako by to mohl pocítit on. Do prdele, jak ten mě nasral!
Mlátil jsem jako smyslů zbavený, až mi někdo chytil jemně ruku do dlaní.
"Adame..?" dívala se na mě tak nechápavě, tak překvapeně. Jasně, Andyho neznala.. nevěděla, jaký jsem hovado. Jak moc dokážu lidem ublížit, jak dokážu být chladný a necitelný.. nebo věděla, ale nechtěla si to připustit..? Sakra, to je teď jedno, vyděsil jsem jí. Držela mě za zápěstí a něžně stírala krev z mé dlaně. Třásl jsem se vzteky a nedokázal zpustit oči z její nečinné tváře. Nevěděla, co si o celé téhle situaci myslet. Věděl jsem to, viděl jsem to v těch na pohled veselých, ale vnitřně smutných očích. Byl jsem čím dál nabroušenější! Když jsme se uráželi, nebo prostě si dělali naschvály mezi sebou, bylo to v pohodě, ale on do toho musel zatáhnout i jí a tím překročil hranici a já ho za to zabiju! To mi, do prdele, nemůžeš dát nikdy pokoj?!
"Já.. nevím, proč to udělal, nic jsem nedělala přísahám, já jsem nechtěla, jen jsem-" položil jsem jí dlaň na tvář a pokusil se usmát. Ona je tak naivní..
"Za to jsi nemohla. Byl to promyšlenej tah, jak mě srazit na kolena, protože ty jsi byla nejlehčí cíl.. ten srab si prostě musel vybrat tebe. Netrap se kvůli tomu, ano..? Nemohla jsi za to. Já to vyřídím, nemusíš se ničeho bát. Zavolám ti později, dobře..?" usmál jsem se a políbil jí na čelo. I ona se pousmála a pohladila mě po tváři. Lehce kývla a já jí ještě pohladil po vlasech, než jsem si hodil přes rameno tašku, kterou jsem ve spěchu pustil a vydal se k autu. Kam jsem měl namířeno..?
Konečně všechno tohle skončit.. když ne po dobrém, tak po zlém!
***
Dojet k jeho bytu bylo tak patetické a nostalgické, že jsem si musel zapálit a chvíli stát před barákem, abych to rozdejchal. Snažil jsem se, vážně chtěl bejt klidnej, abych to všechno vyřešil, ale čím víc jsem na celou tu situaci myslel, tím nasranější jsem si přišel. Dokázal jsem ho vykopnout, dokázal jsem si najít holku, dokázal jsem to všechno bez něj.. ale zjevně potřebuje důraznější doporučení, že do mého života už prostě nepatří!
Típnul jsem cigáro a vydal se do domu.
Klíče jsem měl naštěstí pořád, nějak jsem nemyslel na to, že bych mu je měl vrátit. Teď mi přišli náramně vhod. Nemusel jsem potupně čekat, až mi milostivě otevře a jestli vůbec, že jo..
Odemkl jsem, hodil klíčky na poličku, bouchnul s dveřma a nakráčel přímo do obýváku, kde koukal na televizi. Evidentně můj příchod čekal, protože ho moje přítomnost opravdu moc nerozhodila.
Klidně vstal, upil z plechovky piva, otřel si pusu od pěny a usmál se. "Dáš si pivo..?"
Vzedmula se ve mně nová vlna, který jsem se nemohl bránit. Dáš si pivo.. DÁŠ SI PIVO?! Jen jsem se ušklíbl, než jsem sevřel ruku v pěst a napálil mu jí přímo do obličeje. Tohle už asi nečekal, takže se zakymácel, trochu piva vylil po podlaze, ale hned se na mě zase dívali ty jeho proklatý oči!
"Hmm tak pivo asi ne.." utrousil, ale už jsem ho nevnímal.
"Co máš kurva za problém?!" rozkřikl jsem se, protože moje ovládání šlo pomalu, ale jistě do kytek. "Nepochopil jsi, že už tě mám do prdele na celej svůj život až moc..? Do prdele, vykopnul jsem tě z bytu, ze svýho života, tak mi dej pokoj, jasný? Co tě kurwa sere..? Nemůžeš se přenést přes to, že jsem si dokázal najít někoho, koho mám fakt rád..? Že bez tebe dokážu žít..? Předpokládal jsi, že se připlazím, ale nestalo se tak, to tě sere. No, mám pro tebe novinku.. já už tě nepotřebuju, jasný? Jsi mi u prdele, všechno co děláš mi je u prdele, tak si konečně najdi jinou zábavu, než ti rozmlátím hubu!" řval jsem tak, že jsem místy chraptil. Dýchal jsem zprudka a rychle, jako bych si dal právě pár koleček a třásli se mi ruce. S Matym jsme měli spoustu hádek, ale naším problémem bylo pouze to, že jsme spolu neuměli komunikovat. Došlo mi to skoro hned, my jsme si prostě nedokázali na férovku říct, co je špatně.. a pak to prostě všechno nabylo a my to na sebe řvali, jako staří manželé.. ale to už je teď jedno, od toho tu nejsem.. Řekl jsem mu svý a tím končím. Nepotřebuju nic jinýho. Jheo už nepotřebuju..
Sotva jsem domluvil, tiše se zasmál. Upřímně jsem to nechápal. "Tak ty jsi si našel někoho, koho máš fakt rád.. není to spíš tak, že jsi si našel někoho, kým by jsi se mi pomstil?" založil ruce do kapes a vyzývavě na mě koukal. Dělá si ten kluk vážně srandu?
"Zkusil jsi si někdy alespoň na pět minut představit, že se všechno netočí kolem tebe?" procedil jsem skrz zuby. "Možná jsem s Evou proto, že mě uznává jako člověka a nebere mě jako děvku na jednu noc. Možná taky proto, že mě poslouchá a zajímá jí, jak se mám a co dělám a chce být se mnou jen tak. A naposled, chodím s ní proto, že všechno to, co máš ty.. jí chybí." Syčel jsem to tak nenávistně, až jsem se sám sobě divil.
"Ale prosím tě, ptá se tě, jak se máš a co děláš.. tyhle sentimentální kecy se k tobě přesně hodí.. k naivnímu, malýmu blbečkovi Adámkovi. Co, princezno?" i on zněl naštvaně. Jeho pohodový, stylový výraz se pomalu měnil. I on už začínal přicházet do varu.
"Tak jsem naivní a malej blbeček a co? Možná mi to tak vyhovuje, vážně nevím a víš proč..? Protože ty jsi mi nikdy nedal možnost alespoň na chvíli přestat být ve střehu a bát se, kdy mi zase bodneš kudlu do zad! To ty jsi mě donutil být Andym a bejt hajzl, ale některý lidi dokážou ocenit i toho malýho blbečka!" odsekl jsem. Začínalo tu přituhovat!

***
K vašim komentářům, ano ta povídka není spádová, ani nemá být, dostala jsem pár návrhů, že by to mezi Matym a Andym chtělo nějaký cit, dějové byly dvě první řady, tak je čas na trochu vážnější záležotosti^^
Jinak vám děkujeme za stálé komentáře!^^

Sex s Ex! - Díl osmý

24. září 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!

Dál nemám v plánu zpívat o lásce,
nýbrž o válce, nám oboum vlastní.
Nikdo se nechce vracet k otázce,
k vině nevinně, pravda ve víně.

Očekával jsem, že život na vejšce bude nějakej záživnější a přitom nebyl! Pořád tu byli věci, které nešli tak nějak podle mého. Dál jsem byl ten velkej frajer, ale mé slávě moc nepřispívalo, když jsem se dozvěděl, že můj pitomej bratránek Alex je tady z neznámého důvodu také a neustále ze mě jen tahá peníze! Ne, že bych jich měl málo, ale dávat to tomu vyhulenci každou přestávku mi moc reputaci nezvedlo. Ale to nebyl ten hlavní fakt, co mě žral. Každý den, každou minutu jsem pohledem pátral po jednom, po Andym. Připadal jsem si už jako závislý, jako psychicky narušený, když jsem ho pozoroval neustále, byl jsem obklopen děvčaty, ale ani jedné jsem nevěnoval moc velkou pozornost.

Sex s Ex! - Díl sedmý

22. září 2013 v 19:04 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!

Je to zlý, je to zlý, když někdo nemá
co si nejvíc z duše přeje
Je to zlý, je to zlý
když ze smutku sám sobě se směje
Je to zlý, je to zlý
co cítím a vnímám
Dál v sobě skrývám, pocit co mívám

Cítil jsem pocit viny. Za co by takovej ignorant, jako já, mohl cítit vinu? Tak primitivně jednoduché. Vždycky jsem využíval lidi, jen abych dosáhl svého, hlavně, pokud se jednalo o Matěje, jenže se většinou jednalo o jeho kámoše, pokrytce, kteří šli jen za slávou, nebo jeho blbý vymaštěný holky. Jenže Eva si tohle nezasloužila a ať jsem se snažil, jak jsem chtěl, zamaskovat tuhle pravdu, hluboko své prohnilé duše jsem věděl, že jí jenom využívám, abych ho naštval. Proč..? Sám jsem nevěděl. Nedokázal jsem si připustit, že i když jsem ho opustil a snažil se zpřetrhat všechna vlákna, která nás spojovala, že prostě nedokážu být šťastný. Eva byla krásná, chytrá, starostlivá, empatická.. ale obyčejná.

"Yaoistky světa povstaňte!" aneb nový dess + návod^^

21. září 2013 v 23:13 | Pilína a Yo |  Vzhled blogu+návod

Tak, abych vám vysvětlila, co zase blbnu^^
Asi jste si všimli, změnila jsem opět dess^^ nebylo to ani tak kvůli tomu, že by se mi už tamten nelíbil, ale protože jsem chtěla vyzkoušet, jestli zvládnu něco podobného a myslím, že ano^^ pár slečen už se mě ptalo, jak jsem ten dess vytvořila, zdali bych jim mohla poradit, a protože si vzpomínám, že i já sama jsem si musela nechat radit, protože jinak byly všechny vzhledy mdlé a divné, rozhodla jsem se udělat podrobný návod, jak jsem ho tvořila, takže to budete moct zkusit tím lehčím způsobem, kterým to dělám já^^

Sex s Ex! - Díl šestý

20. září 2013 v 11:33 | Pilína a Yo |  Sex s Ex!

Ztrácíš se ze mě, tiše a přímo,
ztrácíš se ve mě jak dobrý víno,
Svýho dílu viny vědomí,
zpytovat svědomí,
je nám oboum proti srsti.

Nová škola, nový lidi.. Slyšel jsem spoustu řečí o tom, jak se lidi s novým kolektivem mění, čekal jsem něco novýho, ale stejně to nakonec zůstalo stejné jako na střední. A to jsem se ani nemusel nějak extra snažit. Moje hvězda zářila jasně, nic ji neohrožovalo a já jsem si nemohl na nic stěžovat. Každý den jiná, každý den nová známost, sex bez závazků, život bez pravidel. Tak tahle vejška se mi rozhodně zamlouvala. Ale ač jsem se snažil bavit se, maskovat, hrát, využívat.. Dělal jsem to všechno proto, aby ten pocit, že mi něco chybí, zmizel. Cítil jsem snad bolest?