TT - AaM

24. srpna 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!
Tak co, dámy, vyplatilo se čekat? xD
Chci se omluvit, že je to tu zase tak pozdě, ale děláme zároveń na té další podívdce -Sex s Ex, která tu bude mimochodem po TT a musím vám dopředu říct, já nesnáším vychloubání, ale tahle povídka bude SUPER!! xD
18+!!
"A za tohle chci.. panáky, panáky a panáky! A víc, než on!" No, nebyl by to Maty, kdyby se nenechal zahanbit a poslal sem další vlnu panáků, nechtěl jsem vidět, jak tohle dopadne, pravděpodobně krutou rvačkou, slova jako kreténe, vole, idiote a kdo dá víc panáků na ex jsem raději už neslyšel. Proto jsem se s flaškou pěkně rychle vypařil zase zpátky a nechal je tam samotný!


***
Honzu jsem zaregistroval jenom tak matně, pateticky. Přece jen, v tomhle nekřesťansky předraženým baru jsem nebyl kvůli nějakému Honzíkovi, ale kvůli osobě, která na mě z druhé strany vrhala arogantní, leč kalné pohledy. Správně, hra "kdo vydrží víc chlastu" právě vrcholila.
Obrátil jsem do sebe panáka tequily, přivřel oči, jak mi ostrá tekutina vypálila chuťové buńky a s provokativním úsměvem otočil panáka dnem vzhůru. Pohlédl jsem na Matyho a pozvedl obočí. Jasné znamení, jako bych mu říkal "jednou looser, vždycky looser!"
On se sice sotva držel na nohou, mezi námi se mnou to nebylo lepší, ale jeho hrdost byla samozřejmě přibližně tisíckrát větší než jeho zdravý úsudek a tak neváhal a nového panáka vodky do sebe kopnul jedna báseň.
"Andy ty pri-nce-cezno!" ušklíbl se a šoupnul ke mně dalšího panáka. V hlavě, v mé alkoholem vypálené lebce, tak problikla myšlenka, že s tímhle skončíme pravděpodobně až jeden z nás bude mít otravu alkoholem, ale.. ale! Než bych prohrál, to radši nemocnici!
Někomu by se to určitě.. vlastně všem se to musí zdát směšné, to naše věčné soupeření. V čemkoliv - v holkách, ve fotbale, v popularitě, v chlastání.. jak vám vysvětlit ten náš podivný vztah? Čím víc jsme se nenáviděli, čím víc se popichovali a hecovali do neuvěřitelných výkonů, tím jsme se navzájem víc poznávali, sbližovali, milovali… já vím, těžko uvěřitelné, ale když jste kluk, kterej si o sobě myslí stokrát víc, než je, má všechno a je prostě star, nemůžete si jen tak přiznat, že milujete kluka. Věřte mi, to není tak jednoduchý, přijde vám to tak neuvěřitelný a tak vymýšlíte tisíc zástěrek, jak ho znemožnit a nenávidět, i když podvědomě k němu hledáte cestu. Padlý na hlavu, já vím!
Vypil jsem teda další panák, tentokrát jasně zelenou pepermintku a přemýšlel, jakou barvu bude mít moje zvracení, ale ten opilej blbeček mi nedal ani chvilku pokoj.
"Adámku, Adám-*škyt*-mku, ty jsi ale padavka!" zvrátil se do zadu a vesele se na mě šklebil. Zvedl jsem ukazováček.
"A ty jsi jako co, ty vejtaho?" nebezpečně jsem se párkrát zakymácel, až jsem se vážně začal bát, že skončím pod stolem, což by moje pýcha asi nepřežila, no nakonec jsem to nějak vybalancoval, a zaostřil na něj. V matném přítmí baru vypadal tak zvláštně, světlo se mu odráželo v očích, které na mě upíral. Jaký byl právě jeho pohled..? Soutěživý, nepoddajný, divoký a nezkrotný. Chtěl vyhrát, tak moc chtěl vyhrát!
"Pánové, zavíráme!" přišla barmanka a začala z našeho stolu odnášet prázdné lahve.
"Hele, to ne tohle to!" zašermoval jsem rukou ve vzduchu.
"Dones nám ještě vodku, zlato!" zavelel Maty, ale číšnice zavrtěla vehementně hlavou a utřela náš stůl.
"Jste oba jak duhy, tak jděte radši spát, vám už nenaleju." Informovala nás, načež jsem se začal bohémsky smát.
"Chaa a já jsem vypil poslední panák, takže jsem vyhrál! Zatlač slzy, Matýsku!" začal jsem si broukat fanfáry, ale Maty prudce uhodil pěstí do stolu.
"Tak to ani náhodou, zmetku!" podíval se na slečnu, vytáhl peněženku a zamával jí balíkem peněz před nosem. "Fajn, fajn nenaleješ nám.. co kdybychom si nalili sami!" holka chvíli těkala pohledem mezi jím a barem, nakonec popadla svazeček papírovek, strčila ho do výstřihu a počastovala nás mrazivým pohledem.
"Fajn, ale nic tu nerozbijte." Popadla svou bundu, naposledy nás zkontrolovala a zaklaply za ní dveře.
"Vole, takovej nápad by se v tý tvý hlavě nikdy nezrodil, co?!" klepal si Maty vítězoslavně na hruď.
"No a kdo nám tu lahev asi tak přinese…" zaťukal jsem si na hlavu, div si nevypíchl oko.
"No problémo!" prohlásil Maty a zvedl se. Musím uznat, že až na druhý pokus, ale zvedl se! Začal se klátit místností, narážel do stolů i do židlí, sem tam se někde posadil, aby si odpočinul, ale nakonec se dopátral k baru, vzal jednu lahev a vracel se zpět, ale to jsem se, bůhví z jakého důvodu, taky zvednul a šel mu naproti.
"Supeeer, dej mi." Chtěl jsem mu láhev sebrat, ale nedal se. Tahali jsme se o ní, až si z toho Maty sednul na zadek. K jeho štěstí se trefil na židli. Nepřemýšlel jsem ani minutu, sednul si mu na klín a přetahovali jsem se dál, váleli se po sobě, mačkali, až láhev spadla na zem a oba jsme spočinuli očima na Matyho nadutých kalhotách. Pěkná boule, povím vám!
"Ty kreténe, koukej, co jsi udělal!" zlobil se. "Co teď s tím, hmm..?" zvedl ke mně oči, no já se jen usmál a spojil naše rty. Chutnal směsicí různých alkoholů, což mi v danou chvíli přišlo neskutečně sexy. "Adame, zase provokuješ!" pokáral mě, ale jeho ruce se posunuli dolů a pěkně si mě přitáhli dál, abych na něm seděl pěkně.. tam.
Ušklíbl jsem se a znovu ho políbil, další z her, další snažení, proplétání našich jazyků, ta náhlá aktivita v jinak alkoholem tlumených tělech. Pocítil jsem chuť, neskutečnou chuť na nějakou tu hříšnost!
Rukou jsem zabloudil na jeho hrudník, dolů přes svalnaté, trénované bříško a k lemu trička. Poslušně zvednul ruce a já ho trička zbavil. Ani jeden jsme pořádně nedokázali vnímat, co se děje. Cítili jsme jen navzájem naše těla, horkost rtů, vůně alkohol a drahé kolínské, malé kapičky potu a lapavé sýpání vzduchu.
Prudce mi zaryl prsty do kůže na bocích, donutil mě se sklonit a kousl mě do krku. Vydal jsem takové táhlé, tiché "Chmmmm" a poslušně zaklonil hlavu, když jeho jazyk putoval po té jemné, citlivě napjaté kůži.
Zápasil jsem s jeho páskem, snažil se mi pomoct, ale zdálo se to jako nepřekonatelný úkol. Rozostřený zrak a vyklepané prsty versus titěrná sponečka. Povedlo se mi to zhruba na podesáté, kdy Maty už chytala zuřivost. Podezřele zručně jsem vyvlékl pásek z jeho kalhot. Nevím, kde se ve mně vzala ta síla, nebo jestli se jen Maty nedostatečně bránil, ale chytil jsem obě jeho ruce, skroutil je dozadu a přivázal jeho vlastním páskem k opěradlu židle.
Nespokojeně začal trhat rukama, vrhal na mě ješitně uražené pohledy, protože věděl, co to znamená. Moc dobře si to uvědomoval.
Olízl jsem si rty. "Teď to bude podle mých pravidel!"
***
Upřímně lidi.. Ani jeden z vás si neumí představit, jak moc na sračky jsem byl! A když už jsem byl na mol já, to bylo co říct. Uměl jsem pít, vážně jo. Moje nátura toho vydržela vždycky podezřele hodně, ale teda tahle soutěž byla i nad moje síly. Všechno bylo takové veselé, opojné, barevné! Chtěl jsem se smát, chtěl jsem dělat věci, kterým bych se normálně vyhýbal. Ale to, co jsem chtěl (u)dělat přesně ve chvíli, kdy mě políbil, byl on. Chtěl jsem jeho, chtěl jsem ochutnat jeho tělo. Vášnivost, dravost, sladká opojnost.. To všechno jsem vycítil jak z jeho, tak svých polibků. S každým polibkem stoupal i můj chtíč, s každým dotekem stoupala touha a já teď neměl vůbec žádné zábrany! Ne teda, že bych někdy jindy nějaké měl, ale jestli jo, teďka už zmizely! On chutnal tak.. tak dobře! Jeho vůně, jeho rty, nikdy jsem se jich dostatečně nenabažil, nikdy jsem neměl dost jeho! A naše hrátky se mi vždycky hodně líbily!
Dokud jsem měl volné ruce, taky jsem je pěkně poctivě využíval! Dostaly se všude, na záda, pod mikinu a tričko jsem zmrzlými prsty putoval po rozpálené kůži, obkresloval linii jeho svalů, vystouplých kostí i hladké kůže. Líbal jeho rty, jazykem ochutnával jeho kůži. Oba dva jsme byli slušně pod obraz, ale evidentně se spíš.. no, než že by se zapomínali, se sexuální zkušenosti ještě vylepšovali! Byl jsem v jakémsi delíriu, bylo mi fuk, kdyby teď někdo přišel, třeba i sám Kaftan, nikdo by mi tohle už nepřerušil! Netušil jsem, že se to takhle zvrtne. Teda jo, tušil, vždycky, když jsme my dva sami, v něco se to zvrtne, ale vůbec mi ten fakt nepřekážel. Ani jsem si nestačil dostatečně pohrát a mé ruce se ocitly přivázané k židli. Jak jsem byl opilý, ani jsem si to neuvědomil. Jako trest za to schytal kousnutí do rtu a nevrlé zavrčení. Fakt se mi to nelíbilo, musí si hrát stále jen on? Ale zase jsem byl ve stavu, kdy protest nepřicházel v úvahu a s tou boulí v kalhotech jsem fakt musel něco udělat! A to rychle! Krátce jsem se ušklíbnul, no v alkoholickém podání to spíš vypadalo jako kyselý citron.
"Jako kdyby to někdy nebylo.. že Andy?" Odfrknul jsem si, ale potom se zlomyslně pousmál, rozhodně mi to nevadilo, on to potom schytá, později. Záměrně jsem použil Andy, protože to on byl hajzl! Stejnej jako já a to už je potom něco! Neměl jsem ponětí, co má v plánu, proto jsem ho propaloval pohledem dvou modrých očí, snažil jsem se tvářit frajersky a arogantně, ale nějak mi to nevyšlo.
"A víš, nějak se nem-ůžu hýbat.. Nemohl bys přin-ést novou flašku, abychom náhou ne-nevy-s-s-třízlivěli! Víš co!" Trhl jsem rukama, možná, že kdybych nebyl opilý, tak to aspoň povolím, ale teď by mě porazila i Lady Moháčová a to už je fakt hrozný! Sice jsem nevěděl, co má v plánu, ale i mé alkoholem vypálené lebce bylo jasné, že to nebude nic hezkého, ale rozhodně příjemného! No, u tohohle sadisty si nikdo nemůže být moc jistej.
***
Nebyl jsem střízlivý, to ani omylem, ale byl jsem na tom trochu lépe, než on. Tedy.. vážně jenom trošku! Olízl jsem si rty, na kterých se mísila chuť alkoholu a několika kapek krve, které mi zbyly po tom jeho kousnutí. Ušklíbl jsem se, oba jsme si rádi hráli, oba jsme se rádi provokovali, ochutnávali, způsobovali si slast a bolest.. tak to prostě bylo!
Já ho za to kousnul do ucha, tedy nejdřív ho smyslně olízl, až přivřel oči a pak..
"Hajzle!" zasyčel, ale usmíval se u toho jako měsíček na hnoji. Alkohol byl úžasný prostředek, jak poznat, co člověk vážně chce. A opít jeho, to byl úspěch, takže jsem si musel užít těch pár minut, kdy nemohl skrývat, co vážně cítil.
Vpletl jsem své prsty do jeho měkkých, kaštanových vlasů a trhl. Zvrátil hlavu dozadu a hlasitě vydechl. Jazykem jsem polaskal jeho krk. Vypadal lákavě, chutně.. přejel jsem přes jeho tepnu, stiskl zuby kůži a vsál. Objevil se první fialovomodrý flíček, který zdobil jeho zlatavě opálenou kůži. Ušklíbl jsem se.
"Počkej tu na mě.." políbil jsem ho na ústa a vstal. Vrávoravě jsem se dostal k baru, vylovil z pod něj láhev čehosi a chvíli na ní koukal. Brzy mi došlo, že vidím tak rozmazaně, že to stejně nepřelouskám a tak jsem jen pokrčil rameny, vzal pro jistotu ještě jednu a zase se vydal k němu.
Spokojeně jsem se mu posadil na klín, párkrát se zhoupl, až milý Matýsek stiskl zuby a jazykem zabloudil do jeho úst. Spokojeně se culil.
Otevřel jsem lahev, mocně se nadechl a zjistil, že se jedná o vodku. Dobrej výběr, Andy! Nalil jsem si několik doušků do úst, dlaní mu něžně zaklonil hlavu a políbil ho. Samozřejmě, že jsem část otro-hořké tekutiny vpustil i do jeho úst, což našemu polibku dodalo nekonečně podmanivý dojem. Litoval jsem, že jsem všechny ty panáky pil ze skla, vždyť z jeho úst chutnal tak.. dokonale!
Olízl si rty a jeho modré oči pozorovali mou tvář, viděl jsem na něm, jak moc se snaží zjistit, co chci udělat, ale já mu to nechtěl usnadnit.
Zvedl jsem láhev a pěkně jak jsem byl nad ním, mu značné množství průzračné kapaliny nalil na hruď. Zálibně jsem sledoval, jak mu alkohol stéká po svalnatém bříšku, jak zrychleně dýchá, hrudník se mu prudce zvedá, kapičky se třpytí v přítmí baru.. Pocítil jsem, jak se mé vlastní mužství bolestně dere vzhůru. Jak mphl být kurwa někdo tak sexy?!
Odložil jsem láhev, sesunul se mezi jeho nohy, takže jsem klečel, dlaně umístil na jeho boky a nedočkavě ochutnal tu mísící se chuť jeho sladké kůže a ˇpálivého chlastu.. hm..!
Jazykem jsem kmital po vymakaném hrudníku, lízal vodku a zároveň se obohacoval jeho nečekaně úžasnou chutí. Z té vůně, čpavého alkoholu a jeho kolínské mi šla hlava kolem, až jsem přivíral oči jako spokojené kotě.
Ani on sám nepřicházel k úhoně, kousal se do rtu, jeho napnuté svaly na rukách prokazovali, že zatíná pěsti. Miloval jsem ten pohled na něj, když ho moje ruce a mé rty dováděli k šílenství. A když teď byl ožralej jako prase a nedokázal se ovládat, jsem se na tom královsky bavil.
Dostal jsem se až k podbříšku a začal, "zcela neúmyslně" sušit jeho mokrý rozkrok. Díval se na to s takovým zájmem, až jsem se musel zasmát. Byl tak roztomilý, jako štěně, co čeká na míček!
Nakonec jsem rozepl jeho džíny, popotáhl je dolů a z tmavě modrých boxerek vysvobodil jeho nástroj. Jak jsem čekal, byl hodně, ale HODNĚ vzrušený.
"Maty, Maty.." olízl jsem si rty a zatím co jsem upíral zrak do jeho očí, dlouze jsem ho olízl. Otevřel ústa a dlouze se nadechl. Viděl jsem v jeho zakalených očí tak obrovskou touhu, cítil, jak dobře mu dělá nejen to lízání, ale i můj pohled..
Nakonec jsem si ho do pusy vložil celého a jazykem ho donutil tiše zadržovat dech a pak se trhaně nadechovat. Bylo to tak.. kurwa dobrý!
Když už jsem cítil, jak zatíná pěsti, trhá sebou, cuká a dýchá, v nejlepším jsem přestal. Flustrovaně něco zavrčel a vzdychl. Slušně jsem ho zase oblékl, hladově políbil jeho horká ústa a opřel se o jeho židli.
"Co kdybychom pokračovali někde.." kolenem jsem nenápadně zabloudil k jeho rozkroku. "Jinde.." usmál jsem se a trhl rukou, takže pásek povolil a on byl volný.
Popadl jsem lahev, přitáhl si ho k sobě a za stálého líbání ho táhl do stanu.
***
Ten malej parchant, proč.. proč to sakra musel umět tak dobře! Normálně bych se hodně přemáhal, aby ze mě vyloudil nějaký ten sten, ale ta atmosféra, ten alkohol kolující mi v krvi, nemohl jsem prostě to zadržovat, nechtěl jsem ani! Prostě jsem mu tam vzdychal, kousal se do rtu, jen aby už skončil! Aby už.. Abych dosáhl toho blaha, po kterém toužila každá buňka mého těla! Už jsem skoro byl, kdyby to ten zmetek nepřerušil! A právě v tom nejlepším. Zoufale jsem zaúpěl, rozvázal mi ruce, nějak se mi povedlo na sebe natáhnout kalhoty a nechat se táhnout do stanu. No, víte, nebyl to zrovna ten nejjednodušší úkol dostat se do stanu! Museli jsme projít kolem spoustu dalších stanů a nikoho nevzbudit, vždyť bylo něco kolem půl 4 ráno, kdyby nás viděl někdo takhle na káry, no nevím, nevím! Ale v tu chvíli mi to bylo vlastně všechno úplně fuk.
"Já jsem myslel, že to zvládnu, když mě sereš dám ti .." Začal jsem si pobrukovat dost nahlas a potom se hlasitě rozesmál. Andy mě vleknul, i když sám na tom nebyl zrovna nejlíp! Smál se taky jako pitomec a to jeho věčně "Ššššš!" Teda moc nepomáhalo, když se do toho tlemil jako blbeček. Ale nikdo ze stanu nevykouknul, asi jsme nebyli jediní, co to přehnali. Nějak jsme zkousli hlasité chrápání a docela dost jsme spěchali, protože je pravda, že chodit oba totálně vzrušení, nebyl zrovna dobrý nápad. Nebylo se čemu divit, že hned jakmile jsem našel stan, tak jsem Andyho za pásek stáhnul dovnitř. Bylo fuk, že jsem měl stan s bratránkem, holt dneska přespí venku no! Nebo může u Kuby, ne? Bylo mi to fuk, takže jsme zapadli do stanu, už hned ve dveřích si ukradli pár dravých polibků, kousnutí do rtu, letmých doteků, že jsme málem ten stan zbořili, než jsme se dostali dovnitř. Teď už jsem se nesmál, mé rty měli na práci daleko zajímavější věci, zatímco jsem jeho péči předtím, začal oplácet tou svou. Rozepnout pásek na jeho kalhotech byl taky úděl, knoflík, nejraději bych ho celý utrhnul, ale vždycky mě propálil tak vražedným pohledem, že jsem ho nevrle rozepnul. Lahve kolem zacinkali, jak jsem ho povalil na spacák a on flašku upustil vedle sebe, naštěstí do měkkého, Alexovo spacáku. Culil jsem se na něj jak měsíček na hnoji, pozoroval to dokonale vypracované tělo, které se vyšvihlo nad to mé, aniž by se odtrhl od mých rtů. Rukami jsem mu zajel pod trenky, stiskl v dlaních jeho zadek, než mě něco vyrušilo.. Zip stanu sjel níž, já bych to ignoroval, no Andy se odtrhl a zpražil vetřelce vražedným pohledem. Ve stanu se objevila černovlasá hlava, s výškou trpaslíka, s úsměvem od ucha k uchu. No kdo jinej..
"Jééje, čau, sooorry, nechci rušit! Ale potřeboval bych něco..!" Normálně se mi vetřel do stanu, ignoroval naše vražedné pohledy, které by ho nejraději sežehli na popel, a začal se přehrabovat ve spacáku a to, že jsme byli polonahý, ho evidentně nezajímalo. Našel flašku, naštěstí jinou než tu, co jsme si přinesli, ukradl mi tajné zásoby a s nevinným výrazem ve tváři se vypařil. Oddechl jsem si a chtěl pokračovat v rozdělané práci, no zip a hlava se objevili znova.
"A-Alexi do prdele!"
"Soráč, už fakt jdu! Ale ještě tohle.. a tohle.." Začal se přehrabovat ve věcech a brát si všechno možný, potom se zase vypařil. Začínal jsem se dostávat do varu, štěstí, že zmizel. No, ono se to objevilo potřetí.
"Smiřický, kurwa ale! Nevidíš, že rušíš?!" Vypotil jsem ze sebe, i když jsem měl jazyk alkoholem dost zamotaný, no on se jen usmál, škytnul, znovu si něco sebral, až sklo zacinkalo, oddálil se a potom si neskrývaně a s obdivným hvízdnutím prohlédnul Andyho.
"Neboj bratránku, klid, už jdu.. Jinak Andy, hezký trenky.." Mrknul na něm, no já už po něm nasraně hodil botu, která ale díky alkoholu dopadla ani ne pár centimetrů ode mě. Alex se naštěstí vypařil, protože kdyby mě Andy nedržel, klidně bych za ním po táboru běhal jen ve spodkách! Takhle mi to překazit.
"Kretén!" Zamumlal jsem si pod vousy, no Andymu to přišlo nadmíru vtipné a raději mě umlčel polibkem a dál líbal, než se jeho ruka opět ocitla pod mými kalhotami.. On moc dobře věděl, jak mě uklidnit a potěšit!
***
Ještě chvíli jsem se smál do Matyho rtů, prostě Alex byl Alex, ale sotva jsem našel Matyho vzmuženou chloubu, smích mě přešel. Uvědomil jsem si, jak prahnu a žízním po jeho těle, které v té tmě nebylo téměř vidět, no o to víc jsem si mohl rukama pomáhat, při jeho zkoumání. Jako bych ho už neznal nazpaměť.. Ale stejně, pokaždé, když jsem měl možnost po něm přejet konečky prstů, nebo pěkně něco stisknout… hmmmmm!!
Rukou jsem po něm několikrát přejel, jenže se mi to dělalo špatně, takže jsem prostě bez dlouhých keců sklouzl níž, uchopil jeho džíny a šup, ležel přede mnou jen v boxerkách. To pro mě bylo daleko lepší a myslím, že i jeho mužství si "oddychlo". Sám jsem to svoje cítil a bylo pěkně stísněné.
Lehl jsem si na něj, pěkně abych cítil jeho tělo na, počkat! Nespokojeně jsem si sundal tričko, protože mi tak akorát zavázelo, políbil ho na ústa a dlaní přejel ty exta drahý trenky, které mu nestušně rýsovaly všechny partie. Ne, že by se mi to nelíbilo!
Spokojeně jsem se začal ústy věnovat jeho lákavému krku a bradavkám, kterým jsem věnoval péči nejdřív rukou a následně i pusou, protože jsem se na nich chtěl pořádně vyjádřit. Matyho sýpavé vzdechy přece stáli za to!
Jeho prsty se snažili rozepnout mé kalhoty, ale vůbec mu to nešlo. Po chvíli mě přestal líbat a začal hlasitě nadávat, až jsem se začal smát a tentokrát jsem se oba vrhli na knoflíky, až se konečně rozepl a Maty si spásně oddechl. Sundat je a překulit se na záda, aby mi Maty seděl obkročmo přímo na těch tolik choulostivých místech, nebyl problém.
Přejel jsem rukama po jeho pevných zádech, pěkně si ho k sobě přitlačil a nechal ho, ať mi jeho jazyk bloudí po těle. Zbavil jsem ho i toho posledního předraženého kousku oblečení a pomohl mu, aby i on mě svlékl. Mlsně jsem si, ač nevědomky, olízl rty a rukou ho jemně začal zpracovávat. Nenásilně se na mě vrtěl, houpal, pohyboval, až jsem cítil, jak mám chu´t si ho pěkně tvrdě vzít. Fuck, jak to ten kluk sakra dělal? Dokázal jsem se ovládnout vždycky, za všech okolností jsem se dokázal tvářit nad věcí, ignorovat.. ale u něj to prostě nešlo, ne teď a tady!
Umřel bych pro pár minut s ním… bylo to tak ubohé, já vím.. ale toho kluka jsem prostě.. miloval!
Dost bylo tlachání, převzal jsem kontrolu a přetočil si ho na bok, takže byl zády ke mně. Pár táhlých pohybů a konečně jsem cítil horkost jeho těla. Sevře jsem ho v náručí, zatím co on se vzepjal proti mně. Jednou rukou jsem ho hladil po dokonale hladkém hrudníku, druhou hned našel jeho penis. Přirážel jsem pomalu, pěkně si užíval toho mít ho ve své moci, držet ho před sebou, svírat a líbat jeho šíji. Navzdory své neskrotnosti jsem si to užíval celé tak pomalu a smyslně,.. až se to mému milenci přestalo líbit, vykroutil se z mého sevření, povalil mě za záda a znovu se vyhoupl nade mě. Tentokrát tempo udával on a můžu vám říct.. byla to jízda!
Jeho ruka opřená vedle mé hlavy a druhá umístěná na mém hrudníku, který se divoce zvedal. Pružné, krásné tělo, které se zvedalo a zase dosedalo, působilo mi tím slast, že jsem jen tiše lapal po dechu, jeho rty, které líbali ty mé, nebo zasypávali polibky mou horkostí nedočkavou kůži. Jazyk, kterým si chtěl vydobýt nadvládu..
Prsty jsem škrábal do jeho kůže, tiskl jeho stehna, jak jsem se snažil vypustit alespoň část svého vzrušení. Nedokázal jsem v sobě udržet všechny steny a vzdechy, alkoholem omámená mysl by mi stejně nedovolila snášet tohle sladké peklo a ještě k tomu se snažit tvářit netečně.. bože, to by byl nadlidský úkol!
Ta vášnivost mě až děsila, jak se mezi námi vznášel surový chtíč a touha po uspokojení vlivem druhé osoby. Jeho oči, bože, jak průzračné a neuvěřitelně hluboké má oči. Cítil jsem tolik pocitů, od lásky k nenávisti, k tomuhle klukovi, jehož hrudník se divoce zvedal a něžně se mu třásli ruce. Miloval jsem ho..
Všechno se to seběhlo během pár minut, než jsem si uvědomil, že jen ležím rozvalený uprostřed spacáků a on je ten, kdo vede.. nenene, to jsem nemohl dopustit. Svalil jsem ho na zem, zatlačil ho pěkně pod sebe a znovu začal přirážet. Myšlenky šly stranou, chtěl jsem jediné - co nejdřív vyvrcholit a musím říct, že jeho tělo mi v tom fakt pomáhalo. To jeho tělo..
Jeho ruce si mě přitáhly k sobě, až jsem cítil jeho hrudník na tom svém. Dlaně jsem vložil pod jeho zadek a zdvihl si ho, abych měl lepší přístup a kousnul jsem ho do krku. Plynulý pohyb, splynutí našich těl..
Konečně jsem dobilancoval a s tichým výkřikem se udělal přímo do něj. Ten neskutečnej pocit mi přímo zablýskal hvězdičky před oči. Hlavu jsem položil vedle jeho tváře, tělo mi povolilo a kleslo na něj, oba jsme dýchali jako po maratonu a jeho ruce mi přejížděli po zádech. Úžasná chvíle..
Pak jsem zvedl hlavu a ušklíbl se. "Když mě omluvíš, ještě tu mám prácičku." Mrkl jsem a vzdálil se z prostředí jeho tváře k jeho stále plně vzrušenému mužství. Tvářil se tak povrchně, když jsem ho, dnes už podruhé, pohltil do úst a začal ho zpracovávat. Vypomohl jsem si rukou, jazykem přejel jeho špičku, laskal ho pěkně od kořene až do těch nebezkých výšin, až milý zlatý Matýsek hlasitě vzdychal. Vydržel bych tohle dělat do konce světa, to by ovšem i Matýsek nemohl mít své hranice, takže se nakonec se spokojeným vzdechem dostal na vrchol, jako já.
Svalil jsem se vedle něj a oba jsme se začali smát. Nakonec Maty vylovil flašku, chvíli jsme se ještě nalejvali a nakonec oba, s flaškou vodky mezi námi, spokojeně usnuli.
Jo, prostě večer podle mýho gusta!

***
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kimi Kimi | 24. srpna 2013 v 16:04 | Reagovat

Prostě - Dokonalý, dokonalý a dokonalý!! Tohle je zatím asi nejlepší bonus ♥ Holky, velká poklona! :)

2 Terežka Terežka | Web | 24. srpna 2013 v 16:30 | Reagovat

Souhlasím. Nejlepší bonus i s Alexovou hlavou :D <3 :)

3 Yukiš Yukiš | 24. srpna 2013 v 16:35 | Reagovat

oh god...*nosebleed* naprosto úžasné! Nemám slov! :-D

4 Niu Niu | 24. srpna 2013 v 20:39 | Reagovat

Na tohle se tesim od te doby, co bylo receno, ze vubec nejaky bonus bude :-D muhehe :-P a bylo to dokonaly a Alex to cely zabil :-D

5 Natka Natka | 25. srpna 2013 v 0:39 | Reagovat

No myslim,že ostatní to už dostatečně okomentovali a já jen souhlasím s velkym S  a ten Aley to fakt rozsekal! :DDDD Ja to musim napsat proste taky...DOKONALÝ!!!! :D

6 ada ada | 25. srpna 2013 v 14:21 | Reagovat

Keby neboli ožratý môžno by sa mi to aj páčilo. A naviac Mati ako ten ktorý je dole mi vôbec nepasuje.

7 Pilča xD Pilča xD | Web | 25. srpna 2013 v 15:01 | Reagovat

[1]:
[2]:
[3]:
[4]:
[5]: Velmi vám všem děkujeme, dámy^^

[6]: Samozřejmě děkujeme za názor, ale pokud k tomu mohu něco říct.. Maty a Andy jsou nejzvrhlejší postavy všech našich povídek, alkohol i ostatní neřesti k nim prostě patří^^ Samozřejmě chápu, že každý má jiný názor, vyhovět nejde všem^^ Pokud jsi ale tohohle názoru a rozdělení úloh Seme/uke se ti nezamlouvá, nová povídka se ti bude určitě líbit^^

8 kill kill | 25. srpna 2013 v 22:44 | Reagovat

Upe vidim alexe XDDDDDD nej bonus TT XDDDDDDD

9 Alena Alena | 25. srpna 2013 v 23:15 | Reagovat

Tak to bylo boží! ^^ Mně se třeba líbí když je Maty dole..Asi si ho nedokážu představit nahoře xD

10 Usagi Usagi | 6. září 2013 v 22:47 | Reagovat

asdfghjll *^* proste dokonalé
súhlasím, najlepší bonus *^*
milujem vaše poviedky *^* už od stredy čo som si po doporučení od kamaratky prečítala prvý diel od prvej poviedky som nemohla prestať čítať a ani neprestanem
čo sa týka tohoto páru tak taktiež sa mi Maty viacej hodí na semeho :DDD ale tak ešte pred tým si aj on zahral rolu semého takže nevadí :DDD tak či tak sú vaše poviedky z jedných najlepších aké som.kedy čítala , a hrozne ma baví čítať o tých ich "hrách" a keď sa bijú o dominanciu *^* n_____n

11 triplets triplets | Web | 22. června 2015 v 15:03 | Reagovat

půjčky do výplaty bez 1kč :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama