Marek Pospíšil

6. července 2013 v 10:26 | Pilína a Yo
Charakter:
Takže Mára.. milý, svévolný, rozumný, klidný a nerozhoditelný člověk. Tak nějak by ho nejspíš charakterizovali jeho studenti, no byla by to velká chyba, protože je všechno, jen ne tohle. Všichni mu radili a poučovali ho, jak se má ke studentíčkům chovat, tak si teda hraje na hodnýho pana učitele, no ale jaký je doopravdy?
Extrémní srandista, poživač, který si nenechá ujít jedinou příležitost se bavit. Když ještě žil v Americe, býval víc na pařbách, než doma. Neustále na pláži, surfovat, balit holky a pít drinky, to bylo jeho. Obsluhovat velký auťáky, nemít žádné starosti, pokuřovat a pořád se smát. Tak tohle byl dokonalý život, dokonalého kluka. Jenže pak se musel vrátit sem do zapadákova.
Marek je ve skutečnosti dost nad věcí, rád lidi provokuje, všem oplácí stejnou měrou, nenechá si nikdy nic líbit. Je to trochu nedospělej čtyři a dvacetiletej mužskej, kterej se rád baví a směje. Je vždycky pro každou srandu, málo co ho naštve, většinou je to kliďas, co si ale nenechá srát na hlavu. Sem tam sarkastickej, sem tam sprostej, ale vždy s humorem, to je Mára. Rád lidi provokuje, s ničím si nebere servítky, má rád pozornost, často ironizuje a někdy dokáže být pořádně cynický.
Často se do věcí vrhá po hlavě, bez rozmyslu, protože jeho impulsy mu to prostě řekly.
Rád a často se směje, je docela naivní a občas se chová jako dítě. Nikdy tak úplně nedospěl. Naopak miluje sázky a výzvy, nemá rád, když ho někdo sekýruje, něco mu nařizuje, nebo ho poučuje, protože se prostě rád spaluje sám!
Je to prostě takový flegmatik, co nemá potřebu se s kýmkoliv hádat, cokoliv řešit, nebo se čímkoliv zabývat. Naopak tomu je ale nenapravitelný optimista a pořád ještě věří v lidskou dobrotu.
Vztahy:
Marek normálně sám o sobě nijak neřeší, s kým se baví. Má kamarádů spoustu, ale to on moc neřeší. Rád se baví a upřímně je mu fuk, s kým to právě je.
Před svými studenty se snaží vypadat, že se o ně opravdu zajímá. Spíš se na nic ale upřímně baví, kdo by taky ne, že?
Normálně vychází s každým, lidi většinou neodsuzuje, až tedy na některé slečny z jeho nové třídy!
Oblíbené:
Rád se baví, to je jeho. Však taky v Americe se žije trochu jinak, takže i nároky na zábavu má Mára trochu jiné. No přece jen mu ta jeho třída pitomců stačí a celkem si je oblíbil, i když se oni tak vehementně snaží mu udělat ze života peklo. Neznají Marka!
Neoblíbené:

Co Marek nemá rád? Nemá rád nudu a žalování, rád si všechno vyříkává na plnou hubu, klidně si to vyřídí i ručně, stručně, na tom není co k řešení. Rád říká a rád také slyší pravdu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 6. července 2013 v 10:43 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama