Červenec 2013

Nepřítomnost

28. července 2013 v 16:42 | Pilína a Yo |  Oznamy
Taaak zlatíčka^^",
musím se vám omluvit, ale následující týden bohužel nepřibyde ani čárka^^"
Neplánovaně jsem jela na chatu a do toho jsem slíbila příteli, že dorazím, navíc mojí Yočínce až do úterý nejde internet a já jsem bohužel vázaná na ní, protože je te´d na řadě^^"
Hned jak přijedu, pokusím se sem něco přidat, mezitím vás navnadím na bonus AlexXJakub a prozradím, že už se nám rýsuje i ta Maty/Andy story^^
Tak omluvte naši nepřítomnost a užívejte si ty nechutně teplé dny^^

Z prdele klika! 3 část

24. července 2013 v 16:00 | Pilína a Yo |  Z prdele klika!
Poslední část pro otrlé yaoistky! xD
"Hmmm…" zamumlal tiše a rukou přejel po mých vlasech. Radek si mě stáhl na svůj klín, pevně mě chytil za boky a i on zača zkoumat všechny záhyby mého těla, ochutnal krk, na kterém bylo už nespočet tmavorudých modřin, potom jazykem vedl linii přes klíční kost, až mě kousl do bradavky. Viki si mezitím sedl za mě, něžnými polibky zasypával celá má záda a v jeden nestřežený okamžik, když mi olízl páteř po celé délce vnikl prsty pod okraj modrých boxere. Hlasitě jsem zavzdychal, když jsem ucítil jeho prsty na tolik citlivém místě. "Nebo si ty trenky nech.. jsou sexy…"

Thanks, teacher! - Num.8

23. července 2013 v 14:52 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!

Bylo sotva brzké ráno, něco kolem půl páté, když jsem se jako stín plížil mezi stany. Dalo i šílenou práci udržl na uzdě zlomyslné hihňání, které se mi dralo přes ústa, ale.. musel jsem! Však tady jsem hrál o čas a aby byla má mise úspěšná, musel jsem být nanejvýš obezřetný a hlavně tichý. Rozhlížel jsem se kolem sebe, jako by zpoza stanu mohl vyskočil medvěd a odtáhnout mě dojatě stále sčernalého lesa.

TT - DaD

21. července 2013 v 14:51 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!
Slibovaný bonus je tu, prvními aktéry budou... to je snad jasné -.-" xDD
Taaakže si to užijte^^
Lehké 18+^^^
Už spokojeně jsem si to rázoval kolem rozlehlého jezera zpět k táboru, když se mi zazdálo, že na břehu někoho vidím. Udělal jsem tedy pár kroků blíž, abych se o tom samozřejmě přesvědčil, ještě tak, aby se mi tu někdo utopil, to bych asi nedostal hvězdičku, ale zakopl jsem o větev a hlasitě zanadával. Když jsem zvedl hlavu, nic už tam nebylo. Mávl jsem rukou a vydal se pryč. Měl jsem teď v hlavě poněkud jiné starosti..

Thanks, teacher! - Num.7

19. července 2013 v 17:37 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!

"Netušil jsem, že vyměnili znak na vlajce.." Pronesl jsem s rukama v kapsách ráno těsně vedle Marka, který se zjevně šel na tu spoušť venku podívat, protože se tam o to strhl fakt vážený zájem. Maty a ostatní se mohli smíchem potrhat, já si s nimi jen plácnul a sledoval jeho výraz. Jenže on vypadal tak ledově klidně, dokonce se tomu i smál! Začínal mě štvát, ale já jednou najdu něco, co ho dokáže vyprovokovat do té nejvyšší míry! To byl teď můj cíl!
***

My little bitch! - Díl číslo 16

17. července 2013 v 16:41 | Pilína a Yo |  My little bitch!
Ohohohooo dááámy, jsme v cíly!! xD
18+ a povinně kyblíky na slintání! xD
Když jsem na chvíli přestal, aby mohl Jakub nabrat dech, paradoxně jsem mu zase hned sebral možnost, protože jsem ho chtivě políbil, jazykem zabloudil dovnitř úst. Sám jsem mu olízl suché, popraskané rty, pootevřené, jak sípavě chytal vzduch. Líbil se mi tak, jak ležel v písku a nedokázal se ovládat. Z jeho očí konečně na chvíli vyprchala ta pravidla a řád a zračilo se v něm jediné - surový chtíč.

Thanks, teacher! - Num.6

16. července 2013 v 16:37 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!
"Někdo to už udělal za mě." Usmál se záhadně. Nadechl jsem se a chtěl se zeptat, jak to myslel, když jsem uslyšel pana profesora, jak na mě křičí kvůli papírování. Podíval jsem se na Honzíka zostra, abych mu jako ukázal a rozešel jsem se pryč.
Podvědomě jsem vyplňoval papíry šílenou rychlostí, protože mi bylo jasné, že to byla nějaká bouda.. a taky, že jo!

MaA

15. července 2013 v 17:32 | Pilína a Yo |  Oznamy
Kočičky naše, hlásíme se vám!^^
Máme pro vás takovou nabídku^^
Víte, Yočínka byla teď na týden u mě a jak to u nás bývá, bavili jsme se jen a jen o yaoi :D:D a na co jsme přišli? Že nám chybí Maty a Andy xD a co nás napadlo?
Chceme se vás zeptat.. napadl nás nový nápad na povídku právě o nich dvou... uvítali by jste ho? o.O

Thanks, teacher! - Num.5

14. července 2013 v 16:36 | Pilína a Yo |  Thanks, teacher!
"Těší mě, jsem Marek Pospíšil. A teď nástup, pánové!" zavelel jsem spokojeně a teprve, když nastoupili, jsem mariánku, i když s těžkým srdcem zahodil na zem a zadupl. Ten starej paprika by asi čuměl, kdybych si to tam nakráčel se žvárem v hubě, tak jsem radši hodil do pusy žvýkačku a taky se nalodil. Našemu zájezdu, jak se zdálo, už vůbec nic nestálo v cestě!
***

My little bitch! - Díl číslo 15

13. července 2013 v 12:58 | Pilína a Yo |  My little bitch!
Supr dlouhej díl pro všechny yaoistky xD
"Pro-promiň." Zamumlal huhlavě, ale nepodíval se na mě, stále zrak upíral do písku, jako by to byl osmí div světa! Olízl jsem si rty, na kterých ještě před chvíli spočívali ty Jakubovo. Nemohl jsem potlačit jakýsi druh vzrušení a uspokojení, když jsem se tak na něj díval a tak jsem se tomu poddal, přitáhl si ho za tričko k sobě a tentokrát jsem to byl já, kdo našel jeho rty. Dost bylo nějakého sladkého poznávání, navíc ten pocit, že by nás mohl zase někdo vyrušit, ne nehodlal jsem se už znovu o ten pocit připravit, takže jsem se nezatěžoval nějakámi milými pusinkami a rovnou si vynutil přístup do jeho úst. Bylo to jako rána bleskem, když jsem konečně směl zase ochutnat ta zapovězená ústa. Jeho tričko jsem svíral křečovitě v dlani, zatím co jsem hladově našel jeho jazyk a olízl ho po celé délce. Jako bych pochopil, o co mi celou dobu šlo.. konečně jsem udělal to, po čem jsem toužil už takovou dobu.. konečně jsem si byl schopný přiznat, že chci Jakuba.