Červen 2013

My little bitch! - Díl číslo 13

30. června 2013 v 19:36 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Ou, pardón. Neudělala jsem ti něco? Já nechtěla! Ukaž se mi z boku? Vypadá to, že bys mohla tím orlím nosem konkurovat Ceasarovi! Rozhodně se nefoť z boku, roste ti tam boule" Linda naprosto zbledla v obličeji, rozbrečela se a utekla z hřiště pryč. Ale polovina týmu se mohla mezitím smíchy potrhat. Viděl jsem, jak Alex teď v jejich očích stoupá. A právě totohle jsem se snažil dosáhnout i já sám!

***

My little bitch! - Díl číslo 12

28. června 2013 v 15:52 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Jak to myslíš..?"
"No.. všechny holky, se kterýma Jakub chodil byly.. jiný.." Julie vyprskla smíchy, ale já pořád moc nechápal, o čem to mluví.
"Jak jako jiný..?" přišel jsem si extrémně natvrdlý, ale vážně jsem nevěděl, co po mě chce.
"No hezký, hubený, s pěknýma vlasama a taky plavkama." Začala se smát Linda a ty dvě nádhery se k ní přidali. Pochopil jsem, co tím myslí. Kousl jsem se do rtu, abych nezačal nadávat, protože mě tohle skutečně ranilo. Popadl jsem ručník a zmizel z pláže.
***

My little bitch! - Díl číslo 11

27. června 2013 v 15:21 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Kurwa, do prdele!" Zaklel jsem, takhle se to nemělo vyvíjet. Ale co, to, co se stalo, se stalo, zapomenu na to a budu dělat, že to nic nebylo. S tou samou myšlenkou jsem se vrátil zpátky a rozhodl se opít do bezvědomí, abych si to třeba, nepamatoval!
***

My little bitch! - Díl číslo 10

25. června 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Jo? Bych tě chtěl vidět, ty naleštěnej mazánku! U nás ve vesnici by jsi nepřežil ani den ty vejtaho, bez těch věčnejch sluhů a kaviáru a šampańskýho by jsi umřel!" vítězoslavně jsem se napřímil, ale on mi dal herdu do břicha a já zase spad do písku.
"Za to ty, ty hnojokyde!"
"Co jsi to řekl? Zabiju tě ty jedna nafintěná nádhero!!" Skočil jsem po něm.
***

Z prdele klika! 2 část

21. června 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Z prdele klika!
Pro velké holky!! xD
"Vidíš, musíš pomaleji, holky jsou sice dračice, ale zezačátku pomalu. Uvidíš, jak pak bude sama škemrat o víc!" Zůstal jsem jen překvapeně zírat a stále cítil chuť jeho rtů na svých. Měl pravdu, fakt jsem teď sám chtěl víc. O dost víc.

My little bitch! - Díl číslo 9

19. června 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  My little bitch!
Později jsme se s Jakubem odtrhli. Hrál jsem moc prudce, moc hekticky, bez rozmyslu, protože jsem nikdy neměl trpělivost a nikdy jsem si věci nepromýšlel dopředu. Rány byly dlouhé a nelogické a právě v tuhle chvíli jsem se snažil vykopat z jámy písku. Jasně, snažil jsem se odpálit míček, ale myslím, že jsem spíš připomínal bagr, než křehkou slečinku na golfu.

My little bitch! - Díl číslo 8

17. června 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Alexi-xandro?" otočil se na mě Kuba. Poslušně jsem k němu došel a ušklíbl se, jak jsem to měl ve zvyku vždycky, když jsem viděl holku. "To jsou moje sestřenice Anna a Julie-" ukázal na blondýnku a hnědovlásku, "A to je Linda." Ukázal na zrzku. "Jo a tohle je Radek a Michal." Ukázal na kluky. Na ty jsem jen mávl, ale na ty tři krasotinky jsem se bohémsky usmál.
"Neříkej, že to je ta tvoje nová holka!" rozesmála se hlasitě Linda a strčila do těch zbylých dvou, které se začali taky smát.

Z prdele klika! 1 část

16. června 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Z prdele klika!
Takže koťátka^^,
máme pro vás jedno malé překvapení^^ my, yaoistiky, jsme hrozné a pokud nemáme pořádné hard yaoi často, začínáme být hrozně protivné.. máte to taky? xD já ano a tak, když jsem zahlédla níže uvedený obrázek, první, co mě napadlo bylo YAOI!! xDDD
Hned mě taky napadlo, jakou povídku k tomu napsat a moje milovaná, jediná Yočínka mi hned šla pomoct, takže z toho vznikla taková malá velká jednorázovečka, kterou vám chceme vynahradit, že MLB zatím tak moc yaoistická není^^
Bude to něco totálně nového, co tu ještě nemáme:D a pěkně úchylného, takže koťátka holátka, pouze pro dospělé!:D:D
Nechte si chutnat a schválně povězte, kdy jste poznali, o co se bude jednat xDD

Letěl jsem chodbou jako blázen, míjel davy studentů, sem tam do někoho vrazil hubeným, ostrým loktem, až se za mnou ozvala hora nadávek, ale vůbec jsem si toho nevšímal a pokračoval dál, jako by se nechumelilo. Měl jsem v hlavě jen jedinou věc a potřeboval jsem se s ní nutně někomu svěřit!
Doletěl jsem do třídy čtvrťáků, prokličkoval mezi lavicemi a celý udýchaný se složil na tu poslední, která byla sice obsazená, no to mi taky nevadilo. Naopak, právě tyhle dva jsem hledal!

My little bitch! - Díl číslo 7

14. června 2013 v 15:21 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"Jdi se bodnout!" Zavrčel na mě prudce a já se jen rozesmál. Potom nám letuška oznámila, že se máme připoutat a budeme vzlétat. Měli jste vidět Alexovo výraz! Na ten budu vzpomínat ještě hodně dlouho! Div nevolal kněze!

***

Damned if I do ya! - Naruto CMV

12. června 2013 v 23:22 | Pilína a Yo |  Yaoi-videa
Povídky se chystají (dokonce jsme s Yočínou začali psát jednu jednorázovku (nejméně na dva díly, jak máme ve zvyku xD)) a mezi tím vším časem jsem si říkala, že vám ukážu své oblíbené cosplay video^^ Víte jsem na cospleye hrozně háklivá, protože pokud můj milovaný Sasík nevypadá dobře, mám celé video zkažené, ale tenhle Sasuke je DOKONALÝ a Naruto prostě..
To video je skvělé a navíc je v něm moje extrémně oblíbená písnička, takže se prostě musím podělit! xDD
Myslím, že i slečny, které třeba nejsou na anime se potěší, protože je to prostě extrémně kawai!! xDD