Květen 2013

My little bitch! - Díl číslo 3

31. května 2013 v 11:36 | Pilína a Yo |  My little bitch!
"A teeeeeď!" usmál se ten satan a vyndal krabičku čehosi, co jsem napřed nepoznal, teprve když vyndal plastikovej dráp, vytřeštil jsem oči a vyskočil jak čertík z krabičky.
"Umělý nehty? Tak to ani náhodou!!" zavrtěl jsem hlavou a s hlavou plnou alobalu a nalakovalejma nehtama na nohou jsem se rozešel k ulici. Prachy jsem chtěl a udělal bych cokoliv, ale TOHLE?!
***

Fuck your ex, I´m the next! - Šťastní až do smrti^^

29. května 2013 v 11:33 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
A jdeme do finále^^ Poslední sladký díl povídky Fuck your Ex, I´m the next!
To on se objevoval ve všech mých nočních snech, to on byl ten, kvůli kterému jsem si dával studenou sprchu.. a teď jsem ho měl před sebou a nebyl tu nikdy, kdo my mě zastavil, kdo by přišel a přerušil to.. a já jsem si hodlal jeho přítomnosti užít vším, čím se dalo!

Fuck your ex, I´m the next! - Začátek..

26. května 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Jedna část sladké tečky nakonec^^
"Na dvě hodiny mě pustili ven a já jsem splnil, co jsem chtěl. Získal jsem tě zpátky, ale teď budeme muset chvíli počkat lásko, jen mi dál důvěřuj a nikdy mě tu nenech samotného.." Zašeptal mi do cuha a já jen přikývl. "Nenechám.." Přiblble jsem se usmíval, věděl jsem, že příštích pár měsíců to nebude lehký, ale nic už nemůže být těžšího než to, co jsme zažili. Protože pokud jsme přežili tohle, nic už nás neskolí!

Fuck your ex, I´m the next! - Zběsilý tlukot srdce

24. května 2013 v 10:20 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Tak vám tímhle dílem určitě uděláme radost!! xDDD Kdo nemá rád Denisu (JÁÁÁ!!), tak bude nadšen^^ sladkou chuť^^
"Něco.. něco jsem se dozvěděla." Začala, sklonila hlavu a chvíli mlčela. Začínal jsem se cítit nepříjemně. "Nedávno jsem potkala Dana.."
Šokovaně jsem vytřeštil oči. Dana..? Mého Dana..? "A..?"
"No.. bavili jsme se a tak.. neřekl jsi mu, že jsi v léčebně..?" otočila na mě oči. Zavrtěl jsme hlavou.
"Chtěl jsem za ním jít, až budu čistej… teprve až to zvládnu.." odvětil jsem a ona vzdychla.
"No… byl jako vyměněný… bavili jsem se, co bude dál a tak… říkal, že se bude stěhovat.." její otarná mluva mě stejně neuklidnila.
"Stěhovat?!"

My little bitch! - Díl číslo 2

23. května 2013 v 20:11 | Pilína a Yo |  My little bitch!
Takže xD včera jsem neplánovaně odmaturovala, a protože mám super náladu, tak bych vám taky chtěla udělat supr náladu, takže neplánovaně přidávám neplánovaný druhý díl MLB, ačkoliv jsem ho chtěla dát až po DaD^^
Doufáme s Yo, že se vám bude tahle povídka líbit a snad vás potěší nepodložená zmínka, že chystáme novou, krutopřísně hustou povídku xDD
Taaak ať se líbí!^^
"Všechny holky z týhle školy jsou vymaštěný hlavy. Stačil by jen jeden týden. Už jsem se ptal, pokaždé mě odmítli, jsou všechny podělaný z táty.." Hodil jsem mučednický výraz.
"Klidně bych jim dal všechny prachy z účtu, jen kdyby se mnou šli!" Pronesl jsem, ale v tu chvíli jsem zaslechl třísknutí, jak učitelka třískla učebnicí přímo o naší lavici. To znamenalo jediné, asi bych měl sklapnout, na hysterickou učitelku jsem dneska už vůbec náladu neměl, tak jsem jen protočil očima a čuměl do zdi.
***

Fuck your ex, I´m the next! - Mám silnější závislost!

21. května 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Ne, tohle už nechci nikdy dovolit! On byl ten, kdo mě skopnul do sraček, ale taky ten, kdo mě z nich dokázal zachránit. Natahoval ke mně ruku a bylo jenom na mě, jestli ji přijmu. Ale do tohohle jsem musel jít s čistým štítem. Jestli chci někdy s ním začít znova, nesmí mezi nás nic vstoupit, nic! Jestliže chci, aby opustil tu holku, sám se musím zbavit týhle kurwy!
Vyškrábal jsem se na nohy. Díval jsem se do ušmudlaného zrcadla. Cítil jsem se prázdně, jako bych jenom předstíral, že žiju, ale ve skutečnosti jsem byl jenom kus masa, bez duše a důstojnosti! Byl jsem chodící mrtvola.

My little bitch! - Pilotní díl^^

18. května 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  My little bitch!
Tak tu pro vás máme první, pilotní díl nové povídky My little bitch!^^ Před pár dny jste mohli vidět hlavní aktéry téhle povídky a to bohatého synka Jakuba a neotesanýho pitomce Alexe xD pokud jste četli recenzi, možná už víte o čem povídka bude, no já vám předem můžu říct, že bude trochu jiná, než ty, co byly předtím xD v téhle povídce nebude tíživá atmosféra drog, ani intriky a pomsta, ovšem můžete se, alespoń doufáme, pořádně zasmát^^ tohle bude hlavně o humoru^^
Plánujeme taky trochu jiný postup povídky, kdyby jste nám vy, jako čtenářky, s dějem trochu pomáhali^^ no uvidíme, jak se tahle povídka uchytí^^ s chutí do toho!^^
Probudil mě křik zvenčí. Sednul jsem si na postel, promnul si ospalé oči a zašklebil se na byt. Teda spíš na hromadu nejrůznějších krámů od talířů, po ponožky. Byl to můj pokoj, nikomu do něj nic nebylo.
Odhodil jsem ze sebe deku a tak, jak jsem byl, tedy "na Adama" (napadlo vás to, co mě? xD), obešel pokoj. Hned po mě zpod peřiny vykoukla i zrzavá hlava a její majitelka se na mě spokojeně zazubila.
"Sašíku, to bylo hezký.. co snídaně do postele?" pozvedl jsem obočí a zcela bez ostychu se na ni otočil.

Fuck your ex, I´m the next! - Bezedná jáma

16. května 2013 v 18:32 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Po píchnutí jsem seděl na podlaze, ale místo hnusnejch halucinací a strachu jsem se usmíval. Viděl jsem jeho… úsměv, modravé oči, jeho tělo, dotyky… beze mě mu bude líp. Bude se zase moct smát… s tou myšlenkou jsem zavřel oči a spokojeně usnul na podleze veřejné toalety zastávky metra. Jako bezdomovec, troska a beznadějnej feťák…

Fuck your ex, I´m the next! - Anděl, co do mého pekla nesmí..

13. května 2013 v 12:20 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Cítil jsem, jak se jemně zatřásl. Přestal mě líbat a přesunul se na můj krk. Tentokrát jsem opravdu oči zavřel a nehty se zaryl do jeho zad. Lehounce, tiše jsem vzdychnul. "Vzrušuje tě to pořád..?" než jsem se stačil zeptat, olízl mi ucho a jemně mě kousl do citlivé kůže. Naskočila mi husí kůže. "Zjevně ano.." pousmál se, stejně jako já, ale já svůj úsměv schoval v jeho kůži, když jsem vsál jemnou kůži krku. Prsty jsem putoval po jeho bokách, známou cestou ke knoflíku jeho kalhot. Nemohl jsem uvěřit tomu, že jsem to já, kdo pokračuje dobrovolně dál…
***

Ostatní postavy

11. května 2013 v 10:23 | Pilína a Yo
Boris Horáček
Velké zvíře velmi prosperující firmy. Bohatství mu zřejmě moc nesvědčí, protože je to takový ten typický snob, se kterým není radno si zahrávat. Nemá pochopení téměř pro nic, pro svého syna, jeho přítelkyni ani rodinu. Velmi rád řídí lidi, je přísný, autoritativní a hrůzu budící.

Jitka Horáčková
Jakubova maminka. Na svůj věk rozhodně nevypadá, taky aby ano, když je to bohatá panička. Jako matka se příliš nechová, víc dbá na synovo vychování a zařízení interiéru, než na rodinné vztahy. Je pro ni nezbytně nutné, aby si o rodině všichni mysleli jen to nejlepší.

Babička Horáčková
Jediná členka rodiny Horáčků, která je celkem normální. Samozřejmě je taky bohatá, ale ona to k životu nepotřebuje. Důležitá je její rodina a hlavně jediný vnouček Kubíček.