Duben 2013

Fuck your ex, I´m the next! - Zkurvenej svět!

28. dubna 2013 v 16:54 | Pilína a Yo |  Fuck your ex, I´m the next!
Vážně jste čekali, že ty dva chudáky necháme od sebe? Dámy, každej miluje happy endy a i sadistky a úchylačky jako já a Yočína sii rády pobrečíme u rmantickejch konců xD takže slavnostně uvádíme druhou část povídky Miluj se, ale nezamiluj se! tentokrát jako Fuck your ex, I´m the next!^^
Uběhl rok a hlavní aktéři se opět vrací na místo^^ jak si budete moci přečíst, ne vše začíná růžově xD
Takže slavnostně vracíme Danyho a Davida do hry!!^^

S trhnutím jsem se probudil. Lapal jsem po dechu, jako kdybych právě umíral a nutně se snažil zachránit… no možná jsem zas tak daleko od pravdy nebyl!

Miluj se, ale nezamiluj se - XVIII.

25. dubna 2013 v 11:33 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Useknout sex v půlce je jedna věc, ale useknout konec série to je věc druhá... takže super dlouhý díl^^
Byl jsem tak unavený, spokojeně vyčerpaný. Hladil jsem se ho po hlavě, nechával si jemné vlasy prokluzovat mezi prsty, přivřel oči, pozoroval ho, poslouchal jeho klidně, pravidelně bijící srdce, tak klidné,.. tak… pravidelné…
***

Miluj se, ale nezamiluj se! - XVII.

23. dubna 2013 v 21:44 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
"Ale Marie! Už je plnoletej a může si dělat, co chce! A prospěje mu to, bude si na sebe vydělávat sám a takovej byt ve městě, tam si nejvíc užije!" obhajoval táta. Musel jsem se hodně přemáhat, abych se nezačal chlámat nahlas, protože kdyby věděl, co tam hodláme s Danem dělat, asi by mě zavřel do výtahu a poslal jednosměrnou jízdenkou do pekla!
"Ne! Není na to připravený!" protestovala maminka chorobně mateřským hlasem, no já protočil oči, ale otec na mě významně mrknul a odvedl jí do kuchyně. Usmál jsem se. Bylo to v kapse!

Miluj se, ale nezamiluj se - XVI.

22. dubna 2013 v 16:56 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Zavzdychal, vykřikl a vyvrcholil částečně na mou ruku a na dlaždičky před ním. Pohled na jeho sexem uvolněné tělo mě rozdráždil natolik, že jsem vyvrcholil přímo do něj a táhle mu zasténal přímo do ucha, netlumeně a neovladatelně.
Zatím co jsem stál, stále hlavou opřený o jeho rameno přímo přede mnou. Vydýchával jsem se, spokojeně jsem se snažil sebrat. "Miluj-ju tě…"

Miluj se, ale nezamiluj se! - XV.

20. dubna 2013 v 11:38 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Ach jaaaaaj, zase je to mládeži nepřístupné?! o.O
"Hmmm…" jedním dlouhým líznutím jsem zase vystoupal a objal jej kolem bříška. Prsty jsem se začal mazlit s jeho svaly, hrudníkem, který se, stejně jako ten můj divoce, nepravidelně zvedal. Rty našli jeho ouško, lízali jej, cumlali a okusovali, jako tu nejlepší dobrůtku… kterou samozřejmě bez pochyby bylo!

Miluj se, ale nezamiluj se - XIV.

19. dubna 2013 v 16:23 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Teprve, když ani po pár vteřinách jemného ochutnávání třešňově červených rtů nepřišla čelovka, ani rána tupým předmětem, jemně, pomalu jsem své ruce přesunul na jeho tělo, opatrně, jako bych měl strach, že svou malou panenku rozbiji, jsem jej chytil za boky a přitáhl si ho blíž. Rty jsem si dovolil maličko zvýšit tlak, abych aspoň na chvilku pocítil chu´t těch dokonalých polštářků.
Nevěděl jsem, co vlastně chci, nebyl jsem si jistý sám sebou a tím, co mu tu vlastně nabízím... ale byl jsem šťastný!


Miluj se, ale nezamiluj se! - XIII.

17. dubna 2013 v 16:04 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Opřel jsem se zády, nahodil takový ten namyšlený, samolibý výraz, zapálil cigaretu a dlouze vydechl, doslova se bavíce na jeho výrazu, Ještě chvilku jsem jej nechal se v tom pořádně vykoupat, než jsem si rýpnul podruhé. "Cože...? Co jsi to říkal..? Nějak jsem ti nerozuměl, mohl bys mi to prosím zopakovat..? Trochu hlasitěji, nějak jsem to nepochopil..!" ušklíbl jsem se s neskrývanou provokací a jen čekal, až si jeho pěstička udělá z mýho ksichtu omalovánky.

Miluj se, ale nezamiluj se! - XII.

16. dubna 2013 v 19:32 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!
Po menších peripetiích, kdy jsem skoro hystericky umřela (v mém uloženém dokumentu chybí část téhle povídky, dovede si představit ten šok? xD ještě, že mám Yočínku^^), konečně dodávám nový díl xD
Když jsem vylezl a ručníkem si začal sušit mokré vlasy, všiml jsem si, že ani já neodešel bez úhony. Na levé straně břicha byla malá, rudá skvrnka. Ušklíbl jsem se a zmizel u sebe v pokoji.
Natáhl jsem na sebe čisté oblečení a potom odešel z domu. Vzal jsem si z garáže kolo a rozjel se pryč, potřeboval jsem si zkrátka a dobře pročistit svou alkoholem vypálenou lebku!!

Miluj se, ale nezamiluj se! - XI.

13. dubna 2013 v 10:20 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!

Dokonale odpovídá xD *KLIK*

Zády jsem spadl do peřin, roztáhl ruce a začal hlasitě dýchat, konečně mi došlo, jak málo kyslíku vlastně mám, nehýbal se, jen zavřel oči, cítil jsem jak se mi na tváři rozprostírá spokojený, vyčerpaný úsměv.

Miluj se, ale nezamiluj se! - X.

12. dubna 2013 v 12:20 | Yo a Pilína xD |  Miluj se, ale nezamiluj se!

Bylo by jednodužší říkat, které díly pro děti jsou, než ty, kde je s*x xDD

Na nějaké něžné mazlení jsem nikdy nebyl, takže jsem se hned začal pohybovat. Sakra, byl tak těsný a horký, jako žádná z holek, který prošli mojí postelí. Musel jsem se hodně, vážěn hodně držet abych nezačal křičet slastí, vycházelo ze mě jen také nepravidelná nádechy a výdechy. "Bože…" zašeptal jsem a přirazil hluboko do jeho těla.