Říjen 2012

Welcome to my live - 3. Nevím nemam zdání, am tenhleten svět doletí... Občas se někdo zblázní a občas někdo někoho usmrtí!

30. října 2012 v 21:07 | Pili a Yo xD |  Welcome to my live
"Jsem Maty, jasný?" Ušklíbl jsem se, hudba utichla. Kolem nás se shromáždil kroužek lidí, které tahle naše šarvátka zřejmě zaujala. Z jednoho rohu se nadšeně ozvalo: "RVAČKA!". Jen jsem se ušklíbl a ruku stáhl z jeho tváře a o krok ustoupil, zatímco ruce zarazil zpátky do kapes. Znovu jsem se tak samolibě usmál, tohle by mu mělo na pochopení stačit. Měl by si uvědomit, že já jsem tu pán a srát mě nikdy dobrý nebylo! Lidi končili hůř než jen s jednou ránou do xichtu..

N.N.N. - BONUS - 3! - Valentine´s Day!

26. října 2012 v 11:12 | Yoko^^ |  N.N.N. (Nikdy Nepij Niichan!)
Taaak, (prozatím) poslední bonus k N.N.N.^^
Dostala jsem ho od Yo^^
18+ xD
Nech sa páčí! xD
-Jediný způsob, jak se zbavit pokušení je..podlehnout mu!-
"Já. Já.. To je pro tebe, Sho!" Zamumlala plavovlasá dívenka, s vlasy staženými dozadu do dvou copánků a s rozkošnými pihami okolo nosu, krásně doplňující jiskřící zelené oči a vtlačila Shoovi do rukou srdíčko s červenou mašličkou. Krátce se na hnědovláska před sebou podívala, než její barva pleti nabrala odstín červené a ona se sklopeným zrakem odběhla pryč.

Welcome to my life - 2. .. a ty jsi ty, to je bez debaty, zabalím si tvojí vůni do cigarety!

26. října 2012 v 0:33 | Pili a Yo xD |  Welcome to my live
Den pak ubíhal celkem v klidu, stereotypně a končil brzo, protože první den školy, dostali jsme jen takový to ponaučení, školní řád a bla bla, sto dalších nudných keců.
Když skončilo vyučování, zamířil jsem do skřínky a odtud s taškou rovnou dolů do šaten..
S fotbalem jsem neseknul, ba co víc, byl jsem Kapitán a ten nejlepší hráč v týmu, i soupeři se mě už báli a když jsem něco posral, trenér mě nemohl seřvat kvůli tatínkovi.
Široce jsem se usmál, někdo si prostě umí život zařídit!
***

N.N.N. - BONUS - 2! - Chceš mě, chci tě!

23. října 2012 v 23:42 | Pilikka xD |  N.N.N. (Nikdy Nepij Niichan!)

Tak a je tu již v pořaí druhý bonus k povídce N.N.N.^^
Byl psán jako dárek pro Yo^^
Samozřejmě 18+ /+ tohle je super zvrhlýa úchylný xD/


"You slam the door. So I scream at you. But I'm ignored!" poklepával nohou a tiše pobrukoval. Světle hnědé vlasy mu při každém nepatrném potřesení hlavy spadli do trávově zelených očí, ale on si jich moc nevšímal. Jediné, co ho v tenhle okamžik zajímalo, byl napůl rozdělaný toust, který si právě chystal k večeři. "Now it's time, time, time. Time that we admit it. Gotta say, say, say. Say that this is finished." Vůbec by si hnědovlasé ženy za jeho zády nevšiml. Hudba byla rychlá, hnala se skrz jeho modrá sluchátka a rozplývala se mu lahodně v uších.

Welcome to my life - 1. Zpěvy deště, síla poezie, prosím ještě ať kapka kapku bije..

22. října 2012 v 21:57 | Pili a Yo xD |  Welcome to my live
Takže konečně přidáváme první část pokračování Shut up!^^
Jak určitě vidíte, jedná se o Welcome to my life, což mimochodem perfektně sedí, ale to uvidíme xD
K ději není, co dodat, všechno pochopíte během příběhu!^^
Takže... hurá na Andyho!!! xDDD

N.N.N. - BONUS - 1! - ...jealousy!

21. října 2012 v 0:12 | Pilikka xD |  N.N.N. (Nikdy Nepij Niichan!)
Tak, máme tu první bonus k povídce N.N.N.^^
Byl věnován Yočínce jako dárek^^
Je, jak jinak, 18+ xDD
Tak "dobrou chuť"^^
---


"Zlato..? Zlato ahoj!" než stačil jakkoliv zareagovat, kolem krku ho tížilo nečekané závaží. No, ne přímo závaží, ale zrzavá dívka, která byla celým tělem nalepená na něj. Pozoroval její krásnou tvář, jiskřivé zelené oči barvy limetek, jemnou pleť, krásné kudrnaté vlasy rámující tu laskavou, milou tvář.

N.N.N. (Nikdy Nepij Nii-chan!) - III. část

19. října 2012 v 22:46 | Pili a Yo xD |  N.N.N. (Nikdy Nepij Niichan!)
Takže poslední část N.N.N. xD
Zhruba po 100 letech jejího napsání xDD
Gratulace, konečně vydané xDDD

"Po-počkej!" Vysoukal ze sebe, když zase popadl ztracený dech. Vrávoravě se postavil, mohl za to i alkohol v krvi, i právě prožité vyvrcholení. Nohy se mu totiž třásly, no stejně šel za svým bratrem. Za tím, koho teď potřeboval. Chytil ho za ruku, těsně když chtěl otevřít dveře. Prudce ho otočil směrem k sobě. Hleděl mu teď do tváře, do té nádherné tváře. Té tváře, kterou tolik zbožňoval. Nasucho polkl, najednou ztratil řeč, ale prostě musel něco udělat. Ať už ho Toshi odmítne, je mu to jedno. Něco zkusit musí!

Shut up! 8. ..but in the End!

18. října 2012 v 23:28 | Pili a Yo xD |  Shut up!

Tak, máme tu poslední díl Shut up! xDD

Ten pěknej konec je jasná předehra, pro další pokračování s názvem Wellcome to my live^^

Video skončilo, z reproduktorů se začal ozývat křik školníka, co tady ty děcka dělaj a pak rozhlas umlkl.
Porozhlédl jsem se po chodbě. Všichni spolužáci se smáli. Někteří byli překvapení, jiní znechucení a jiní chytili totální výtlem. Viděl jsem, jak si na někoho ukazují, než se onen hnědovlásek ztratil kdesi venku. Nasadil jsem úsměv, abych nevypadal tak blbě a nezapadal. Potom jsem se i já rozešel pomaleji z budovy ven. Budu teďka za hrdinu pro partu, ale já se cítil jako největší parchant pod sluncem. A to jen proto, že jsem ublížil jedinému člověku, který se ke mně choval upřímně.

Místo toho, abych zamířil domů. Jsem šel jinam.. Najít Adama a… A no prostě ho najít.

Shut up! 7. In a perfect world.. This could never happen...

16. října 2012 v 20:38 | Pili a Yo xD |  Shut up!

POZOR 18+!


Stačilo jen na mobilu zmáčknout tlačítko přehrát, umístit kamerku zpátky na své místo, tak, aby mi tam nebyla vidět hlava. Až potom jsem jednou rukou začal zpracovávat jeho naběhlý penis. Naslinil jsem si prsty na druhé ruce, chvíli s nimi kroužil kolem otvoru, než jsem do něj vnikl. Nejdřív jedním prstem, potom druhým a začal ho různě roztahovat. Ani jsem nevěděl, kde se ve mně tenhle poznatek vzal, ale zase, to ponížení stačí, nemusí si ještě kvůli mně tejden nesednout na zadek. Když jsem usoudil, že to stačí s posledním polibkem na rozpálená záda, jsem do něj prudce pronikl. Slyšel jeho táhlý sten, netušil jsem, jestli slastný nebo bolestný a začal se konečně pohybovat! Přičemž jsem prudce přivřel oči a zalapal po dechu. Spal jsem se spousta holkama, ale ještě nikdy se mi nestalo něco takovýho! Byl tak horký, musel jsem se vehementně kousat do rtu, abych i já nevykřikl slastí, protože tohle bylo.. Jo, musel jsem uznat, že kurewsky dobrý! Začal jsem dle svého tempa přirážet a vychutnával si to! Proč? Protože jednak jsem měl jasnou výhru v kapse a za druhé, při tomhle nešlo mít poker face!

Nespočet hříchů...

12. října 2012 v 11:12 | Pilikka xD
Ano.. je to děsivé, ale zapřísáhlá yaoistka napsala yuri xDDDD
Je to jenom takové kraťoučké^^
18+ ^^
Nespočet hříchů...
Nedokázala jsem přesně identifikovat, co to je. Nějaké ovoce, určitě! Špičkou jazyka jsem se znovu dotkla, ale tajemná příchuť směsi hořké a nasládlé, mi stále unikala. Jahody..? Dlouhé, zkoumavé olíznutí. Něco kyselejšího! Jablko..? Nebo snad.. Evidentně ji moje zadumanost přestala bavit, protože když jsem se znovu sklonila k její tváři, abych se mohla ústy dotknout těch jejích, už mě nepustila.