Soul Eater - postavy

21. srpna 2012 v 20:51 | Pili a Yo xD
Soul Eater Evans a Maka Albarn
V příběhu se nám první oběvuje Maka Albarn a Soul Eater Evans. V tomto týmu je Maka uživatel a Soul zbraň, přesně kosa.
První díl začíná tím, že jaká si neznámá slečna jde v noci po ulici. Najednou se zastaví a v tom okamžiku jí "cosi" sežere^^. Ono cosi si smlsne na její duše, ale svědkem je jiná dívka, která vykřikne takže si jí náš útočník všimne. Samozdřejmě se za ní hned rozeběhne. Dívka utíká, ale zakopne a přesně když jí chce to cosi zabít, ozve se zvuk. Útočník se ohlédne, dívka uteče a na scénu nám přichází Soul a Maka.


Tito dva jsou docela rozdílné osobnosti, přesto tvoří výborný tým.
Soul mi někdy trochu připomíná Naruta, v některých věcech xD ale mám ho docela hodně ráda. Je docela pohodář, jeho největší kámoš je Black Star a hraje na piano xD, ju a jedna nepotvrzená informace, prý nesnáší ramen. Za svého uživate by položil život, což nám nejednou ukáže ^^. Jo, pořád chce bejt frajer xD.
Maka je takový tichý typ, dokáže být ale i drsná, zvlášť když jí naštve někdo v okolí, to pak létají knížky, které má ráda a má tátu, kosu smrti, který jí nade vše miluje, ale ona ho nemá moc v lásce, protože je sukničkář. Její matka je opustila, byla ale hodně nadaná a proto chce být Maka taky.

Black Star a Tsubaki Nakatsukasa
Tsubaki je zbraň, tedy Black musí být uživatel. Začněme raději od Tsubaki.
Tato dívka pochází z klanu, který je uznávaný, protože se v něm už dlouho rodí dobré zbraně. Tato rodina má zvláštní schopnosti. Tyto schopnosti měl zdědit Tsubakin bratr, nějakou náhodou se to ale nestalo a zdědila je ona. Umí se měnit například na dýku, shuriken, kosu s řetězy a později i na démoní čepel. Jako osoba je tichá, poslušná a velice milá. Taky je hodně starostlivá a pořád se o svého uživatele bojí. Její jméno znamená kamélie.
Za to Black Star, mno... nebudu zapírat, nemám ho moc v lásce ^^. Takže tento modrovlasý kluk je hlučný, veselý a maximálně sebejistý. To víte překoná boha! xD Musí být stále středem pozornosti a neustále na sebe upozorňuje. Pochází z klanu, jehož název si nepamatuju, ale v překladu to byla hvězda xD. Tento klan byl klan žoldáků, kteří za peníze zabíjeli. Nakonec je všechny zabili až na Blacka, který byl malý. Už jsem si vzpoměla xD Hoshizoku byl ten klan xD.
Tihle dva jsou taky sehraní, Black vede, Tsubaki poslouchá, ale jak se zdá nikomu to nevadí a všem to vyhovuje xD.

Death The Kid, Patty Thompson a Liz Thompson
Třetí na řadě je tu syn Shinigamiho, Death The Kid, Patricia "Patty" Thompson a Elizabeth "Liz" Thompson. Ano čtete správně tohle není klasický pár, ale trojka xD. Není to tak, že by Kidovi nestačila jedna dívka, ale on má jistou úchylku. Zbožňuje totiž symetrii. Používá Liz a Patty jako dvě pistole, které drží jakýmsi podivným způsobem, totiž že střílí malíčky xD.
Kid je obvykle vážný, chytrý a občas (hlavně na začátku) maličko namyšlený, ale jak se jedná o symetrii je mu to jedno. (SPOILER! Například když na jedné misi měl zničit faraona, nechal se skoro zabít, protože jeho sarkofág byl dokonale symetrický xD). Když je něco ale asymetrické dokáže ho to hodně naštvat.
Liz a Patty jsou sestry a docela rozdílné povahy.
Liz je řekla bych vyspělejší, bere věci vážněji, ale zato se všeho bojí.(Ta s dlouhými vlasy)
Patty je jako malé dítě, pořád se culí a se vším si hraje.
Dřív žili na ulici, pak ale napadli Kida a toho napadlo, že když bude mít dvě zbraně bude dokonale symetrický a tak se dali dohromady.
SPOILER! Myslím, že scény s Kidem jsou nejvtipnější, každou chvíli se totiž složí s tím, že je jen odpad, protože není symetrický, nebo se z Egypta vrátí domů, protože má podezdření, že obraz v stupní hale je nakřivo xD.

Stein a Spirit
Tak... a máme tu Franken-Steina a Spirita.
Začněme u druhého jmenovaného, tedy Spirita, Makačina otce. Dříve byl jeho uživatelem Stein, pak Makačina matka, která z něj udělala kosu smrti a pak zase Stein. Tento muž je sukničkář, kvůli tomu ho taky Maka nemůže ani vystát. On ji má ale nadevše rád a udělal by pro ní všechno.
Dr. Stein je věděc a později i učitel. Je to takový divný, sešitý muž, co se chvilku mile usmívá a vzápětí vám oznámí že vás chce pitvat xD. Medusa ho chtěla k sobě protože ví o jeho úchylce všechno zkoumat, on se ale nepřidal a skoro jí zabil. Mimochodem hodně kouří a má v hlavě šroub xD.

Shinigami- sama
Další bude Shinigami-sama, bůh smrti.
No... když jsem ho viděla poprvé zdálo se mi, že vypadl z anime pro 5letý děcka a musela jsem se docela smát. V příběhu hraje roli rádce a velitele ostatních. Kdysi porazil prvního Kishina a zapečetil ho. Poté se připoutal k městu, aby toho Kishina mohl hlídat, tudiž nikdy nemůže odejít. Jo a můžete se s ním spojit pomocí zrcadla, výlohy či něčeho pomocí čísla 42-42-564 xD!
Já to zkoušela a nebere to!! xD

Justin Law
Snad nejmladší Kosa Smrti v hystorii. Justin ale není výjmečný jen tímto faktem. Nepotřebuje totiž uživatele. Jeho síla se zvětšuje modlitbou, je to totiž vyznavač Shinigamiho-sama. Dalo by se říct že až přehnaně. Když Shibusen vedl válku s Arachnophobií, Justin obvykle bojoval s Girikem.
Marie
Silná osobnost s dosti špatným orientačním smyslem. Marie se snad všude ztrácí. Ze začátku měla neustále depku že je pořád svobodná a zašlo to dokonce tak daleko, že se chtěla provdat za záchod (naštěstí jí to Azusa vymluvila). No a řekněme že Marie nezná zrovna sílu svých úderů. Což se dá ale od drtící zbraně čekat. Poté co byla přeložena na Shibusen se stala partnerkou Steina. Když ho ovládlo šílenství, Marie použila svou frekvenci vykoupení aby ho přivedla zpět.
Azusa
Dost přísná Kosa Smrti. Azusa se vždy tváří naprosto chladně a všechno bere až neuvěřitelně vážně (i Shinigami-sama před ní couvl když jeho a Spirita sprdla ať berou ten boj s Kishinem vážně). Je ale dost důležitá bitevní síla díky jejímu zraku. Tuším že se ta technika jmenovala Senrigan? Kdyžtak mě opravte. V boji je někdy používána Sidem.
Medusa
První si rozebereme čarodějnici Medusu. Jejím cílem je oživit kishina, kvůli tomu se propašovala do školy jako zdravotní sestra. Dělala jakýsi výzkum s černou krví, kterou by mohla Kishina oživit. Stein ji jednou zabije, ona ale rozdělí svou duši a oživý se xD. Nakonec jí zabije Maka.
Chrona
Další je Medusina dcera Chrona a její zbraň Ragnarok. Chrona je takový malý druh psychopata xD. Její zbraň je v ní a ona má černou krev. Medusa jí ovládala pomocí svých hadů. Několikrát bojovala s Makou a Soulem, když ale zabili Medusu Maka se jí ujala a stali se z nich kamarádky. Když Medusa ožije začne Chrona opět pracovat pro ni, i když se jí to nelíbí, mám ale pocit že nakonec bude dobrá xD.
Většina jejích útoků je založena na obraně, kdy se přes černou krev k jejímu tělu nic nedostane a ještě se ta krev brání (jehli a tak xD). Pak taky Ragnarok, který se mění v meč s ústy, kdy většinu útoků tvoří křik.
Arachne
Jo, další z týhle podivný rodinky je Arachne, starší sestra Medusy. Moc jsem jí nezaregistrovala, ale co jsem pobrala bylo, že byla kacířka a chtěli jí zabít a tak rozpustila svou duši a vložila ji do stovek pavouků a golema. Po 8stech letech ji oživý Kishin, tedy lépe jeho frekvence šílenství a ona se z těch pavouků zhmotní. Zatím se moc neukázala ale říkají, že je silná xD.
Eruka
Nu a poslední dva členové jsou čarodějnice Eruka a vlkodlak Free. Eruko nemá Medusu ráda a bojí se jí, ale ona do ní vložila hady a tak ji musí poslouchat nebo ji Medůsa zabije. Eruko se umí proměnit v žábu a k boji používá pulce, na kterém létá a pulcové bomby.
Free
Vlkodlak Free, teda doufám xD kdysi nejvyšší čarodějnici ukradl jedno oko. Za to ho zavřeli do vězení. Medusa ho k sobě potřebovala a tak poslala Eruku aby ho zachránila. Vypadá to že ti dva si rozumí^ ^.

Blair
No a jako poslední je tu Blair xD. Tato čarodějnice-kočka je hned v prvním díle. Maka a Soul mají 99 duší. Teď už jen duše čarodějky. Naneštěstí dostanou Blair. Souboj je těžký, ale nakonec vyhrají a Soul sní její duši. Ups... Blair je totiž kočka co se dovede proměnit v dívku. Takže můžete začít odznova! xD
Blair je docela nechápavá, ale milý a hodná. Miluje Soula a často ho uvádí do rozpaků, protože se před ním oběvuje nahá. Kromě něj ještě miluje dýně xD.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama