Sho a Toshi Yotsuki

12. srpna 2012 v 20:41 | Yo a Pili

Sho Yotsuki

Vlastnosti:
Jeho charakter je poněkud neobvyklí. Rád lidi provokuje, s ničím si nebere servítky, má rád pozornost, často ironizuje a někdy dokáže být pořádně cynický.
Nic nikdy neřeší, řídí se heslem, že všechno má svůj čas.
Často se do věcí vrhá po hlavě, bez rozmyslu, protože jeho impulsy mu to prostě řekly.
Je to prostě takový flegmatik, co nemá potřebu se s kýmkoliv hádat, cokoliv řešit, nebo se čímkoliv zabývat. Naopak tomu je ale nenapravitelný optimista a pořád ještě věří v lidskou dobrotu a čest.
Je velmi přátelský, milý, naivní a stydlivý.
Vztahy:
Sho je takový nenáročný typ člověka, že mu nedělá problém navázat vztah prakticky s kýmkoliv. Přátel má hodně, je takový nehádavý, nic neřešící člověk, co se rád baví, ale za lidi, které má opravdu rád by položil i život.
Oblíbené:
Modrá barva, tyčka v puse a úsměv na rtech xD
Neoblíbené:
Nemá rád, když ho někdo sekýruje, něco mu nařizuje, nebo ho poučuje, protože se prostě rád spaluje sám!

Toshi Yotsuki

Vztahy:
Vztahy, tak tohle téma Toshimu moc známých věcí neříká. Když by měl mít vztah k děvčatům? Vezměme to tak, že tenhle vztah nikdy nevydrží déle než jednu noc. Toshimu jde prakticky totiž jen o to jedno a samé.A když to získá, najde si jinou oběť. Jaký má vztah k přátelům? Jen často se stává, že Toshi někomu opravdu důvěřuje nebo se někomu svěří. Prostě si to nechává pro sebe. Nejlepší vztah má asi ke svému mladšímu bratříčkovi u kterého má potřebu ho neustále ochraňovat.
Vlastnosti:
Toshi zrovna dobrými neoplývá.
Je to prostě a jednoduše rebel se vším všudy. Možná už trošku dospěl z těch dětských let, ale arogance, sobeckosti a povrchnosti mu to rozhodně neubralo. Je to sobec, ignorant, ale vůbec mu to nevadí. Vyžívá se v tom, když si někoho může dobírat. Občas mu také nevadí být sám. Je to prostě trochu zvláštní hříčka přírody. Po rodičích nic dobrého nezdědil. Možná se na povrch tváří jako nedostupný ledovec, možná snobský ignorant, ale uvnitř je pravda, že je to dobrák.
Oblíbené:
Černá barva, noční obloha a holky.
Neoblíbené:
Nesnáší, když ho někdo podceńuje a také nesnáší čokoládu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama