N.N.N (Nikdy nepij nii-chan) - II. část

16. srpna 2012 v 21:39 | Pili a Yo xD |  N.N.N. (Nikdy Nepij Niichan!)
Při jeho rozjímání se černovlásek přesunul až těsně k němu, Sho jako kdyby mu přímo z očí četl tu tichou zprávu. Že je to jen sázka, jen hra a on se nemá proč stresovat. Jenže on sám si klidný tak nepřipadal. Potily se mu ruce, po zádech stoupal mráz. Nikdy nejistotu nepocítil, nikdy neměl trému, ale teď..Teď , když stál tak blízko. Nevěděl, co si počít. Byl zmatený, strašně zmatený.
POZOR 18+Černovlásek ho uchopil za bradu, nadzvedl mu jí a lehce se naklonil. Uběhlo sice jen pár sekund, co si hleděli do očí, no Shoovi to přišlo jako věčnost. No nikdo ho nikdy nemohl připravit na to, co se stalo potom. Když Toshi spojil jejich rty v první, a jak v hloubi duši věděl, také poslední polibek. Chvíli ho vyděšeně pozoroval, než se rozhodl zavřít oči.
Cítil ho, věděl, že Toshi je teď u něj. Stoupla mu do žil vlna adrenalinu, cítil horkost ve tvářích, jak prudce stoupala. Vážně teď cítil své tělo v jednom ohni. Nebylo to jako když si dávali jako malý závod, tohle bylo intimnější. Zapomněl i na to, že je všichni pozorují, že je to jen sázka. Nemyslel v tu chvíli na nic jiného než na tenhle okamžik a své rozporuplné pocity. Toshi ho líbal tvrdě, drsně. Nic letmého, ba snad něžného. Dobýval si tvrdě a neoblomně jeho ústa, donutil ho je pootevřít, jen tahle nepatrná chvilka mu stačila na to, aby mu do nich proniknul jazykem. Aby vyhledal ten jeho, dráždivě si s ním chvíli hrál, přejížděl přes celou jeho délku, prozkoumával vnitřek jeho úst tak dravě, až měl Sho pocit, že mu snad srdce vyskočí z hrudi a neudrží zasténání, ne nesměl se donutit dát najevo jakékoliv pocity, měl by totiž cítit odpor ne snad.. rozkoš?
V tuhle chvíli mu uvnitř něj vytryskl ohňostroj emocí a pocitů. Nechutnost sám ze sebe, odpor k tomu, že se tu líbá se svým bratrem a místo toho, aby si připadal uboze a poníženě, ono se mu to ještě líbilo! Vzrušovalo ho to. Byl to jeho vlastní brácha a on se chová tahle.. divně! Ty tolik nepoznané pocity, chtíč, touha. Připadal si tak zvrhle, sám sobě se hnusil a přitom nehodlal, ne nechtěl, aby to skončilo. Naposledy ucítil, jeho teplé rty na svých, pak lehké, spíš kočičí líznutí a nakonec Toshiho rty nadobro opustily ty jeho.
V davu okol to zase nadšeně zašumělo. Ozývaly se tiché vzdechy, sténání dívek okolo a hlavně bouřlivý křik. Konečně rozlepil víčka od sebe, chvíli mžoural do světla, než si uvědomil, kde se zase nachází. A jeho vnitřní ohňostroj konečně utichl. Cítil, že mu stále hoří tváře, cítil své vzrušení z tohohle jednoho bezvýznamného polibku. A sám na sebe zuřil. Toshi mu neřekl jediné slovo, prostě nic. A když se na něj podíval, byl zase obklopen dívkami a na tváři ten snobský úsměv, který by mu v tu chvíli nejradši vymlátil. Nesnášel ho za to, co mu dělá. Ne, nesnášel sám sebe za to, že podlehl.
Hra, ovšem pokračovala dál. Toshi zatočil flaškou, všichni se vesele smáli. Věděl, že ho už potřebovat nebudou, spíš už tu taky nechtěl být. Chvilku počkal, než se všichni budou věnovat nové oběti, Několik lidí už se také odpojovalo, když červenovlasá značně podnapilá, vyzívavá dívka začala předvádět striptýz, ani se nedivil, že některé na hru přešla chuť. On sám se tedy vypařil do jejich kuchyně. Nejradši by všechno kolem sebe teď rozmlátil za svoje chování. Za svoje pocity. Nechápal, co se to s ním děje. Bože, jen pitomá flaška a on! Prudkým pohybem třískl s narvanými dvířky od lednice a v ruce svíral plnou flašku tequily. Posadil se na linku a rozhodl se. Kopl do sebe hned prvního panáka, otřásl se, ale nalil si dalšího. Rozhodl se na tuhle pitomost zapomenout, ať si říká, kdo chce, co chce, on se prostě dneska opije do němoty!

***

"Toshi, zlato pojď, chci abys mi to udělal!" ucítil na svém uchu vlhko, jak ho hnědovlasá dívka olízla. Ušklíbl se. Tahle dívka ještě před dvěma dny tvrdila, že s takovým nafoukancem by do postele nevlezla, ani za milion a teď..? Sama ho o to prosí! Byl sám na sebe hrdý, na to co se s vým životem udělal, na to kam se dostal!
Přihnul si z lahve rumu a kysele se zašklebil. Hořká chuť se mu rozlévala útrobami a příjemně pálila otupělé smysly. Byla už spíš poloprázdná, ale Toshi nepociťoval nijak velké rozdíly. Jedna flaška už ho fakt opít nedokázala!
"Toshi pojď!" zase ten vlezlý, chtivý, přiopilý hlásek a nenechavá ručka na jeho rozkroku. Chtěl dívce něco říct, odvést jí k sobě do postele a tam vyzkoušet pár aktů z nového porna, co si včera koupil, ale někdo ho vyrušil.
"Toshi, kámo tvůj brácha se totálně ožral!" informoval ho David, který zrovna s Pilikkou mířil nahoru do pokoje pro hosty.
"No a? Tady je ožralej každej, jen ať si užije trochu toho dospívání!" ušklíbl se Toshi a vstal, pomáhaje dívce, když byl znovu přerušen.
"Toshi nechápeš to! Mele něco o tom, že udělá rekord v potápění nebo co, že jsi byl vždycky lepší, ale dneska bude on a pořád chodí kolem bazénu. Nepřijde mi to moc bezpečný, pil už vůbec někdy?!" vměstnal se do rozhovoru Dany. Toshi se zamračil. Zas taková sranda to už nebyla. Nechal dívku dívkou a rozeběhl se na zahradu.
***
"Sho stůj!" uslyšel své jméno a vrávoravě se otočil. Chvilku trvalo, než zaostřil na osobu, jež na něj volala, ale sotva jej poznal, zamračil se.
"Ty-ty- To-to-shi!" ukázal na něj prstem a maličko se zakymácel. Naštěstí našel ztracenou rovnováhu a zase zvedl prst. "Dnesk-a tě porazííí-škit-ím!" zachrčel a nejistě přešlápl.
"Brácho nech toho a pojď domů, je tak akorát čas na to jít spát, docela jsi to přehnal!" zabručel Toshi a vrazil si ruce do kapes.
"Přehnal?!" Sho rozhodil rukama. "Já jsem-jsem-.. něco jsem chtěl říct a zapomněl jsem to!" začal se smát. Toshi se plácl rukou do čela.
"To by stačilo, pojď spát!" zavrtěl hlavou. Sho jen pokýval hlavou a vrávoravě se rozešel k němu, jenže jeho poněkud nestabilní chůze ztratila rovnováhu, na mokré zemi mu to podjelo a on s tichým výkřikem přepadl přes okraj bazénu. "Sho!!" vykřikl Toshi.
Cítil ledovou vodu všude kolem sebe. Byl v šoku, delirické ztěžknutí mu však nedovolilo ani se pohnout. Jen se nechal unášet vodou ke dnu, díval se nad sebe a přemýšlel, že nebe pod vodou vypadá ještě krásnější!
***
"Sho ty idiote!" konečně se mu povedlo vytáhnout bratra z vody na okraj bazénu. Sho začal kuckat vodu, přetočil se na bok a sípavě se nadechl. Toshi se znaveně svalil vedle něho. Až teď se v něm ozval strach. Už dlouho neměl v krvi tolik adrenalinu! Když viděl hnědovláska spadnout do vody, nečekal na nic, prostě za ním skočil a vytáhl ho. Teprve nyní, když se jeho malý bráška v křeči snažil nadechnout, viděl všechna ta rizika, všechno co se mohlo stát. Hlavu opřel o chladné kachličky a několikrát se nadechl. "Sho.. tohle už mi nedělej.." zamumlal tiše.
"Gomene…" zachrčel hnědovlásek a pomalu vstal.
"Odvedu tě domů." Informoval jej Toshi a pomohl ho na nohy. Potom se oba vydali, mokří jako vodníci, do Shoova pokoje.
Sho byl pořád ještě napůl neschopný něco dělat, stál uprostřed pokoje a promíval si ospalé oči. Toshi si jen povzdechl. "Zvedni ruce!" přikázal a když tak jeho bratr učinil, stáhl z něj mokré tričko. Na zlomek setiny se pozastavil nad jeho vypracovaným hrudníkem. Od když je Sho tak namakanej..?! Napadlo jej. Ani si nevšiml, kdy jeho malej bráška tam zmužněl. Musel přiznat, že vypadá vážně dobře, krásný obličej jemných rysů, co zdědil po matce, jiskřivé oči jejich otce, svalnatá, sportovní postava, za posledních pár let taky dost vytáhl a jeho povaha… vlastně se divil, že Sho ještě nemá holku!
Sho z něj nespouštěl zrak. "Spadni!" ušklíbl se Toshi a strčil do něj. Mladší z bratrů zapadl do peřin a zůstal na znak ležet. Černovlásek se ušklíbl a rozepnul knoflíček jeho kalhot. Sho znatelně zčervenal. Bože, co to dělá?! Než se stačil nadát jeho bratr mu kalhoty stáhl. Zakryl si rukou obličej. Když ucítil bratrovy ruce na svém bříšku, jak se dotýkají gumy jeho trenek s beruškami, prudce trhl rukou a chytil jeho ruku. Toshi k němu nechápavě zvedl oči.
"Nii-chan.. ne!" nemůže mu přece ukázat jak… tvrdě ho vzrušil!!
"Ale Sho, nemůžeš spát v těch mokrých trenkách, nastydneš!" ruku pořád nedával dolů. Sho si sednul, čímž se dostal do Toshiho bezprostřední blízkosti, ovšem ten se ani nehnul.
"Já.. já… nemůžeš to udělat!" zamumlal.
"Proč..?" nechápal černovlasí.
"Protože já já… nechci abys to viděl!" vypískl Sho a zrudnul. Toshi naklonil hlavu na stranu.
"Co..?" jenže odpovědi od Shoa se nedočkal. Nakonec se šibalsky usmál. "Ale Sho! Nemusíš se stydět, jsem tvůj brácha, vždyť jsme se spolu i koupali!" zazubil se.
"To jo jenže… to bylo… před tím!" mumlal dál Sho, rudý jako rajče.
"Před čím..?"
"No před.. před.." hnědovlásek se kousnul do rtu. Byl nervózní! Nemůže mu to přece říct, je to tak… nemorální a neetické.. nemůže svému bratrovi jen tak říct; víš brácho nic moc, jenom tě miluju! V rozkroku cítil stálé vzrušení, vždyť… na svém krku cítil jeho dech!
Cítil jeho prsty, které mu zvedli bradu. Díval se do jeho nádherných, tak arogantních očí. "Sho.. co se děje..?" zamumlal tiše.
Sho na něj chvíli koukat. Najednou se mu jeho výraz zdál tak… nevinný, nepředpojatý.. jako by ho vážně zajímal! Nedokázal to už vydržet, nemohl už lhát, možná to byl alkohol, možná bratrův pohled…
"Co se děje..? Toshi já…" nasucho polkl. "Miluju tě…" Oba dva vypadali nadmíru polekaně. Sho z toho, že to vážně řekl a Toshi z toho, co slyšel…
"A-ale bráško, to je přece blbost!" pokusil se Toshi o úsměv, no byl dost nejistý!
Hnědovlásek spadl do peřin a zakryl si oči. Podělal to… věděl to!
"Ne to není blbost! Já už to nevydržím! Nemůžu za to, nemůžu za to, že se na tebe nemůžu přestat dívat, že na tebe pořád myslím, že mě vzrušuje myšlenka na tebe! Ten polibek… pro tebe to nic neznamenalo, ale pro mě… vzrušilo mě to! A pořád jsem vzrušený! Nechápeš to.. proto nechci, abys na mě šahal!" vyjekl. Bylo mu do breku. Jak tohle mohl říct?! Sakra, sakra, sakra!!
Najednou ucítil, jak chladné prstíky putují po jeho bříšku. Rozšířily se mu zorničky, když zajely i pod okraj trenek a nakonec je stáhly.
Podíval se na něj, šok!
"Co to děláš Toshi..?" nechápavě na něj koukal. Jeho bratr se trochu pousmál.
"Pomáhám bráškovy… pro tentokrát… a neříkej mi Toshi..Nii-chan zní líp!" zašeptal a prsty obmotal kolem jeho penisu. Sho zalapal po dechu. Sakra, co se to tu děje?! Cítil bratrovy šikovné prstíky, jak pomalu sjíždí nahoru a dolů. Bylo to tak.. příjemné, opojné! Pomalu ho opouštěl pocit, že je to špatné, že je to nemorální! Cítil bratrův palec na špičce svého údu, jak ho zpracovává. Zaklonil hlavu. Jasně, zas tak neposkvrněný nebyl, sám si to už párkrát dělal, jenže tohle bylo něco… sakra lepšího!!
"Líbí Sho..?" slyšel tichý, tak hrozně sexy hlas. Nedokázal kloudně odpověděl, ale když hlasitě vzdychl, Toshi už se nezeptal… nejspíš mu tohle… vyjádření stačilo!
Zrovna ve chvíli, kdy uvažoval, že už to lepší být snad ani nemůže, pocítil takový malý soukromý vesmír ve vlastním pokoji… to když se jeho "malý" kámoš ocitl v ústech černovláska. Zalapal po dechu, ruce zarazil do peřiny a hlasitě vzdychl.
Toshi se zasmál, byl potěšený! Jazykem přejel po celé jeho délce, několikrát ho olízl a potom ho znovu celého pohltil.
Hnědovlásek přemýšlel, kdy zažil něco podobného. Žádný z jeho dosavadních zážitků se tomuhle rovnat prostě nemohl! Chtěl křičet a zároveň se smát, chtěl Toshiho objímat, chtěl aby to už konečně skončilo a zároveň by umřel štěstím, kdyby to pokračovalo třeba na vždycky!
Cítil bratrovy zuby, jak jemně přejíždí po jeho kůži, přestával se ovládat, to už prostě.. nešlo! Vzdychal jako laciná děvka a přišlo mu to prostě… jedno! Prsty vpletl do černých vlasů a sám začal udával tempo. Kousal se do rtu, sakra ať už to skončí!!
"Aw-Awwwwwwwwwwwww!" celé tělo se mu otřáslo, právě přicházející vrchol ho úplně pohltil a on vyvrcholil přímo do bratrovy pusy. Zčervenal, dýchal hrozně nepravidelně, připadal si tak… trapně!

Toshi vše spolykal, olízl si rty a zvedl koutky v pokřiveném sexy úsměvu. "Páni bráško… vypadáš fakt roztomile!" nahnul se a políbil jej na čelo.
Sho překvapeně vykulil oči. Nic nechápal. Momentálně byl na vrcholu blaha, ale uvnitř sebe byl zmatený, nechápal, proč to Toshi udělal, proč mu tohle vlastně dělá? Bylo by stokrát lepší, kdyby se mu vysmál, kdyby cokoliv, ale, když se choval tak.. tak zvláštně! Sho už prostě nevěděl, co si počít! Ležel tam na zádech, stále červený, zpocený a dlaní si kryl obličej. Stále totiž cítil vibrace v celém těle, jak jeho tělo toužilo po něčem víc, ale on byl teď příliš stydlivý, než aby něco udělal, ne snad něco řekl!
Odvážil se konečně podívat Toshimu do očí, no už je před sebou nespatřil. Jeho bratr se totiž otočil k odchodu, to už nechápal vůbec. Nechtěl, aby odešel. Nechtěl, aby si šel zase užívat za nějakou lacinou krávou, ne.. On ho chtěl mít pro sebe. Polila ho vlna nenávisti a žárlivosti, ještě nikdy nic takového necítil. Ten pocit majetnictví, chtěl si ho přivlastnit, alespoň pro dnešek. Přál si to, jenže věděl, že pokud tam bude ležet a nic neudělá, Toshi odejde. Jak si mohl naivně myslet, že tu s ním zůstane?
"Po-počkej!" Vysoukal ze sebe, když zase popadl ztracený dech. Vrávoravě se postavil, mohl za to i alkohol v krvi, i právě prožité vyvrcholení. Nohy se mu totiž třásly, no stejně šel za svým bratrem. Za tím, koho teď potřeboval. Chytil ho za ruku, těsně když chtěl otevřít dveře. Prudce ho otočil směrem k sobě. Hleděl mu teď do tváře, do té nádherné tváře. Té tváře, kterou tolik zbožňoval. Nasucho polkl, najednou ztratil řeč, ale prostě musel něco udělat. Ať už ho Toshi odmítne, je mu to jedno. Něco zkusit musí!
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 teres teres | 18. května 2013 v 9:07 | Reagovat

boží :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama