KS - Postavy

17. srpna 2012 v 21:16 | Pili a Yo xD

Sora Naegino


Sora je japonská dívka, která přijela do Ameriky, aby si splnila svůj sen.
Je tvrdohlavá, obětavá, přátelská, milá a ráda pomůže.
Sora přijela do Kaleido Steig, protože chtěla být opravdovou Kaleido star. Když ji její star Leila odmítla, byla nešťastná. Ale nevzdala se a nakonec se jí sen splnil. V Kalendo Steig vychází snad s každým krom Leona a Mayi. Její asi největší soupeřkou je May.
Sora žije u strýce a tety, protože její rodiče jí zemřeli, když byla malá.



Layla Hamilton

Layla je z USA. Nemá ani otce ani matku.
Povahou je cílevědomá a rázná žena. Je hvězdou Kalendo Steig a jedna z nejlepších akrobatek. Po každém s kým má tu čest, chce to nejlepší. Je chladná občas až nepřátelská. Její otec si myslí, že by bylo lepší, kdyby Laila natáčela film a její akrobatická čísla nevidí rád, takže se na ně ani nekouká.
Se Sorou spolu předvedou Legendární číslo, ale je to poslední akrobatické představení v Lailině životě. Laila si totiž při tréninku poraní rameno. Odchází pak účinkovat na Brodway...
Uuum jinak můžete se setkat s Laylou, Lailou a i Railou xD.

Leon Oswald

Leon Oswald je vynikající akrobat .
Jako malým jemu a jeho sestře Sofii zemřeli rodiče a s pěstouny si nerozuměli. Tak se jich ujal hledač talentů a trenér na hrazdě. Oba se rychle učili. Sofie byla skvělá akrobatka a chtěla předvést Andělské číslo. Pak měla ale nehodu. Yuri jí odlákal z festivalu a narazilo do ní auto. Než zemřela, slíbil jí Leon, že Andělské číslo přivede k dokonalosti.
Hledal stejně dobrou partnerku jako Sofie, ale žádná neobstála. Leon každou partnerku vystavil zkoušce, při které se většinou zranila. Proto se mu začalo přezdívat Shinigami, Bůh smrti.
Do Kaleido Stage přišel, aby se stal partnerem Sory. Nejdřív řekl, že mu nesahá ani po kotníky ale brzy zjistil, že je dost dobrá, aby Andělské číslo předvedla, a že se i v jiných věcech Sofii podobá. Chvíli mu dělala partnerku May.

May Wong

May měla být už od malička krasobruslařkou. Byla hodně, ale hodně dobrá, dokonce se o ní říkalo, že na ledě vypadá jako víla. Mohla vyhrát i medaili na Olympiádě.
Jenže May jednou viděla vystoupení Laily a rozhodla se, že se stane akrobatkou a chtěla vystupovat stejně jako Sora s Laylou. May ale přišla do Kaleido Stage až po odchodu Layly. Nenáviděla Soru za to, že mohla s Lailou předvést Legendární číslo. A tak se May rozhodla stát se partnerkou Leona a hvězdou Kaleido Stage, místo Sory.
Byla ve všem lepší, ale pochopila, že Sora má něco, co ona ne. Rozhodla se to naučit a být stejně dobrá jako Sora. May je většinou zlá a to hlavně na Soru. Jsou to asi největší soupeřky.

Yuri Kilian

Yuri je bývalí partner Laily. Nejvíc ho trápí jeho minulost.
Když byl na festivalu, uvědomoval si, že je malá šance, že vyhrají, když proti nim stojí Leon a jeho mladší sestra Sophie. Věděl, že Sophie ho má ráda a tak se rozhodl zajistit, aby s Leilou vyhráli. Vylákal Sophii pryč od festivalu, Sophie na něho čekala, ale pak chtěla odejít, protože Yuri nepřišel, pak ale uviděla Leona a běžela k němu, jenže běžela přes silnici, nevědomky vběhla do cesty auta a to ji porazilo. Leon to viděl a rychle jí zavolal sanitku, bohužel v nemocnici zemřela. Ale předtím chtěla vidět Yuriho, ten ale odmítl přijít, věděl že kdyby přišel nestihl by se vrátit v čas a tak by Laila nemohla předvést své číslo.
Tohle si nikdy neodpustil....
Yuri už nějaký ten čas chystal pomstu na Kalose.Založil svůj vlastní cirkus a přebíral mu lidi k sobě a ani to mu nestačilo a tak mu rovnou odebral licenci na Kaleido Stage, tím se stal jejím majitelem.
..prostě milej člověk xD

Kalos Eido

Kalos je majitel a šéf Kaleido Stage.
Předtím dělal kouzelníka, měl i vlastní show ve Vegas. Pak si ale poranil prsty a nemohl dál předvádět triky. Za peníze z pojistky si pořídil Kaleido Stage, protože jeho snem bylo mít vlastní cirkus.
Tváří se celkem nepřátelsky, ale má skvělý odhad na lidi. Když přišla Sora do Kaleido Stage, okamžitě poznal, co v ní je a dal jí šanci to předvést. I když Soře nikdy při žádném neúspěchu neporadil a k tomu jí ještě vynadal, vždycky ji tak navedl správným směrem. A jen s jedinou věcí mu pomohla Sora a to s jeho city k Sáře.

Mia Guillem

Mia je také akrobatka a kamarádka Sory.
Mia je spíš lepší jako režisérka. Píše příběhy a z nejednoho už bylo představení. Dokáže vymyslet složitá akrobatická čísla a převést je do skutečnosti. Má ohromný přehled, jestli se nějaké číslo na jeviště vejde a hodí nebo ne. Mia je navíc moc dobrá na trampolíně.

Ken Robbins

Jako malý chtěl také vystupovat v Kaleido Stage jako akrobat, jenže měl slabé srdce a tak zakotvil v Kaleido Stage jako pomocník.
Má na starosti dohlížení na jeviště a techniku a později dělá manažera Soře. Taky je do ní zamilovaný a ačkoli Soře už několikrát naznačil, co k ní cítí, Sora jaksi nechápe xDD. Taky na ní hodně žárlí. Ken občas díky tomu působí hodně legračně a možná proto si Anna myslí, že by měl dělat klauna xDD. Ale Ken většinou Soře dobře poradí, dělá jí i důvěrníka.
... a je hrozně kawai^^

Rosetta Passel

Rosseta je čtyřnásobná mistryně světa v diabolu. Už od mala tvrdě trénovala, snažila se být lepší, až zapomněla, proč vlastně s diabolem začala. Když přijela do Kaleido Stage, chovala se velmi arogantně a nafoukaně. Její vystoupení byla technicky dokonalé, ale divákům se něčím nelíbila. Rosetta měla mít vystoupení se Sorou. To ale odmítla. Když ale potom viděla Soru na jevišti, změnila názor. Sora jí ukázala, jak se na jevišti cítí šťastná a nakonec se z nich staly velké kamarádky.
Když Rosseta viděla Legendární číslo, zatoužila stát se akrobatkou. Pak začala tvrdě trénovat aby jednou mohla vystupovat se Sorou. Je z Belgie, narodila se 4.4. a je vysoká 156cm.

Anna Heart

Anna je dcera komika Jacka Barona. Jako malinkou jí otec pořád rozesmíval, ale později od nich odešel za vlastním úspěchem.
Anna měla vždycky ráda komiky a klauny. Moc ráda by byla legrační, ale moc jí to nejde. Její vtipy jsou vtipné jen tím, že vtipné nejsou xDD. Ale je to šikovná akrobatka. Je to velká kamarádka Sory a vždycky tvrdí, že Sora je mnohem legračnější než ona. Taky je to režisérka s Miou.

Kejklíř

Je to duch jeviště. Vidí ho každý, koho si vyvolilo jeviště.
Ten pak může předvést Legendární akrobatické číslo a stát se opravdovou hvězdou. Pokud má akrobat nějaké pochyby, může při čísle i zemřít. Ze začátku ho viděla jen Sora, ale později začala Kejklíře vidět i Layla.
Kejklíř je úchyl. Šmíruje Soru a její kamarádky a ta ho musí zavírat na nejrůznější místa. Do šuplíku, do sklenice, jednou skončil i v japonském slavnostním věnci a taky v pastičce na myši. Jen místo sýra tam byl obrázek ženy v plavkách.

Marion Swaschold a Jonathan

Marioniva matka byla skvělá na visuté hrazdě, ale zemřela, když skákala na trampolíně a spadla na záda. Od té doby Marion nestoupla na trampolínu, tedy ano, ale jen tajně, a tam jí viděla Sora. Marion byla hodně dobrá, ale nechtěla aby se to její táta dozvěděl. Jenže Sora si pak o tom povídala a Marionin otec to slyšel. Dal pak Marion matčin deník a Sora pak s Marion vystupovala.
Marionin otec pomáhá budovat úžasné soupravy, na kterém se pak hraje vystoupení.
Marion rozumí Jonathanovi.
Jonathan je talisman Kalendo Steig. Vystupoval v několika představeních. Marion ho našla jako malého na pláži a tajně se o něj starala. Nakonec přesvědčila Kalose, aby mu nechal postavit malý bazének. Jonathan umí žonglovat s míčky a je to Marionin velký kamarád.

Sarah Dupont

Sára pracuje jako zpěvačka a taky má na starosti ubytovnu. Kalose znala už předtím, ona, Kalos a Andie spolu vystupovali jako pouliční umělci. Andie skládal hudbu, Sára zpívala a Kalos kouzlil. Kalos i Andie Sáru milovali, ale Sára se rozhodla pro Kalose a pomohla mu proslavit Kaleido Stage.
Je veselá, bláznivá, krásně zpívá a dělá bojová umění. Výborně si rozumí se Sorou, protože obě mají stejně veselý pohled na svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama