KissXMiss - recenze

30. srpna 2012 v 19:20 | Pili a Yo xD
Autor: Mamura Mio
Počet stran: 29
Originální název: KissXMiss
Příběh:
Příběhem se dostáváme do světa Yuuko, která je po uši zamilovaná do svého spolužáka Suzukiho. Společně s kamarádkami vymyslí šílený plán: půjdou ke klukům do pokoje, některá z dívek vykřikne, že jde učitel, Yuuko se schová pod peřinu k Suzukimu a políbí ho. Yuu se sice bojí, ale tuhle výzva nakonec přijme, jenže.. jenže vleze po peřinu ne Suzukimu, ale k Makitovi, Suzukiho kamarádovi, kterého nemůže vystát!
No naneštěstí si to uvědomí až po tom, co mu ten polibek opravdu dá! Celá rudá nakonec uteče…
Druhý den se jí ovšem znovu nedaří, protože je přidělena do skupiny opět k Makitovi a jako na potvoru se spolu ztratí a spadnou do rokle.. no.. Yuuko spadne a Makito ji zachrání. Sám si při tom zraní ruku, jenže jejich mobil nemá signál a tak musejí v rokli zůstat. Dole Yuuko zjiš´tuje, že Makito není zase takový pitomec, jak se dělal a přijde jí vlastně docela fajn..
Záchrana nakonec přijde poměrně pozdě v noci, oba je odvezou do nemocnice, jenže v tam se na Yuuko vrhne její kamarádka s tím, že se o ní Suzuki bál, a že je to určitě kvůli polibku… samozřejmě se to neobejde bez toho, aby to slyšel i Makito, kterého to sakra naštve a řekne Yuu, že jí nenávidí..
Naštěstí nám vše končí š´tastně, když se mu Yuu přizná, že ho miluje a on ji děsně roztomile políbí^^
Hodnocení: 10/10
Názor: Tak sladké, až vás budou bolet zuby a budete zvracet duhu^^ nedělám si srandu:D Ale je to hrozně hezky nakreslené, takové poměrně reálné, Makito je děsně hezkej, Yuu má roztomilé naivní výrazy a celé je to takové holčičí a jemné^^ prostě kawai!
A abych nezapomněla, překlad dělala moje milovaná sestřička Miyunka^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama