Kaichou wa Maid-sama! - recenze

18. srpna 2012 v 16:06 | Pili a Yo xD
Oficiální název- Kaichou wa Maid-sama!
Anglický název- Class President is a Maid!
Český název - Předsedkyně školy je servírka!
Japonský název- 会長はメイド様!
Počet epizod - 26
Žánr - Romance, komedie, školní prostředí, servírky
Příběh:
Ayuzawa Misaki to rozhodně nemá lehké! Je jí 16 let, chodí do 2.ročníku vyšší střední a je navíc předsedkyní školy, která se z převážné části skládá z kluků, kteří jí nehodlají akceptovat. To ještě není tak těžké, Misaki si je umí docela dobře zkrotit, ale její život má jedno velké tajemství.
Když byla malá jejich otec opustil matku a nechal je i se sestrou Suzune na pospas osudu. Navíc po sobě zanechal dost velké dluhy, takže se není čemu divit, že jsou dost chudé. Misaki proto začne pracovat v Cosplay kavárně, což se samozřejmě nesmí nikdo dozvědět!
Jenže to by nebyl žádný příběh, kdyby jí někdo neodhalil! K její smůle je to idol jejich školy, krásný a úžasný Usui Takumi! Misa ho nemůže vystát, i když… ona vlastně nemůže vystát všechny tvory mužského pohlaví.
Misa samozřejmě umírá strachy, protože proč by měl Usui o jejím tajemství mlčet? Jenže to se plete! Usui sice drží jazyk za zuby, ale začne jí znepříjemňovat život jinak… začne pravidelně navštěvovat jejich kavárnu!
Od té doby ji nepokrytě balí, což chudinku Misu dost děsí, ale upřímně… komu by vadilo, kdyby ho obtěžoval někdo tak dokonalý jako Usui? xDDD
Hodnocení:10/10
Názor:
Prostě úžasné! xDD Začla jsem na to koukat vlastně jen kvůli tomu obrázku, ale hrozně mě to začalo bavit. Od začátku do konce je to jedna velká komedie, není nouze ale ani o vypjaté chvilky a jestli jste jako já tak vyloženě fandíte Usuimu, aby už konečně Misa-chan povolila xD.
Ano ano Usui je jeden z faktů, proč jsem pořád koukala, to přiznávám xD, ale v průběhu celého anime máme možnost vidět moooře bishiků, takže holky, pokud se vám líbí super krásní kluci, hned si to pusťte!!! xDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama