Adam Dubský/Andy Evans

12. srpna 2012 v 22:50 | Yo a Pili

Adam Dubský/Andy Evans


Charakter: Adam je velmi, ale opravdu velmi naivní. Nevyspělé, nejisté, trochu blon´daté pako. Vždycky toužil po spoustě přátel, chtěl zapadnout, ale nikdy se mu to nevedlo. Těžko říct, proč kluka jako jeho, usměvavého, vytrvelého, tvrdě pracujícího a přátelského věčně tak šikanovali a podkopávali, když jim vlastně nikdy nezadal důvod.
Adam si ale nestěžuje, nemá to ve zvyku, prostě se usmívá a s každou další ranou se vždy zvedne, plně připraven pokračovat ještě s větším úsilím.
Veselý, usměvavý, nezlomný, energický, vždy při náladě. Snad neexistuje věc, která by tohohle kluka dokázala rozházet. Všechno bere s nadhledem, hledá vždy jenom to pozitivní i na největších tragédiích. Ke každému je milý a přátelský, snaží se pomáhat a přispívat k dílu. Nenapravitelný, věčný optimista.
Vztahy: Ač se snaží, snažil a nejspíš i snait bude, nikdy nenašel moc lidí, kteří by ho brali. Pravda, pár přátel má, ale nic závratného to není. Jeho rodina taky není nic moc, protože rodiče jsou na pokraji rozvodu a on musí věčně hlídat svou malou sestřičku Elišku. Nejsilnější a zároveň nejpodivnější vztah má ovšem ke svému věčnému rivalu Matymu, kterého by v jednu chvíli nejraději umlátil baseballkou a v druhé líbal do skonání světa.
Oblíbené: Áďa má rád lízátka. Všechny barvy, všechny chutě, všechny velikosti a tvary. Miluje fotbal a jeho největším snem je stát se kapitánem, což mu ovšem jeden nejmenovaný egoista odepírá.
Neoblíbené: Nejí kapustu, nemusí se s lidmi, kteří jsou falešní a podrazáčtí, ale protože je to lehkovážnej Adámek, ani to ho moc nedokáže rozhodit.

Charakter: Pomstichtivost, právě ta stvořila Andyho a celou jeho osobnost. Děsně cool frajer, tajemnej, nedobytnej, chladnej a odtažitej, přesto nějakým záhadným způsobem přitažlivý a žádaný. Andyho většina lidí bezmezně obdivuje, skrytě miluje a snad i chce, těžko říct, protože samotného Andyho to nějak míjí. Nedá se přesně určitě, jesli je to hrozná svině, protože si užívá pády pouze Matyho, ale i tak... je trochu nevypočitatelný a nebezpečný. Zvrhlý, perverzní, plný chtíče a touhy.
Vztahy: Většina Andyho vztahů probíhá jednosměrně - někdo ho chce a on ho ignoruje. Udržuje okolo sebe okruh lidí, sám ani neví jak, ale prostě se to děje.
Oblíbené: Láska k lízátkům mu vydržela do dnes, ovšem z trochu jiného úhlu, než jak ji vnímal před lety. Jinak si docela užívá dívání se na Matyho a taky miluje svou vysněnou pomstu.
Neoblíbené: Kapustu stále nemusí, ale s pocitem, že na světě jsou i debilové se už nějak smířil.


Všechna jména i podoby jsou fiktivní^^

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shiki Shiki | E-mail | 23. března 2013 v 19:58 | Reagovat

Keby sa tak dali do kopy Maty a Andy♥
A  lizatkami si to ako myslely  "trochu jiného úhlu" xD

2 pathologicalobsession pathologicalobsession | 23. března 2013 v 20:11 | Reagovat

Všeho se dočkáš xD

3 Shiki Shiki | 25. března 2013 v 13:08 | Reagovat

Juuú,prečítala som si 8.kapitolu Welcome to my live!SUPER Andy valí.
Ja som na tom zavislá!!!

4 Ryu Ryu | E-mail | 18. června 2014 v 12:38 | Reagovat

Prosím váás z kadiaľ máte tie najvyššie fotky? Potrebujem vedieť, kto to v reále je a btw: úžasná poviedka, krásny príbeh ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama