Srpen 2012

Kiss X Miss

30. srpna 2012 v 19:45 | Pili a Yo xD

KissXMiss - recenze

30. srpna 2012 v 19:20 | Pili a Yo xD
Autor: Mamura Mio
Počet stran: 29
Originální název: KissXMiss
Příběh:
Příběhem se dostáváme do světa Yuuko, která je po uši zamilovaná do svého spolužáka Suzukiho. Společně s kamarádkami vymyslí šílený plán: půjdou ke klukům do pokoje, některá z dívek vykřikne, že jde učitel, Yuuko se schová pod peřinu k Suzukimu a políbí ho. Yuu se sice bojí, ale tuhle výzva nakonec přijme, jenže.. jenže vleze po peřinu ne Suzukimu, ale k Makitovi, Suzukiho kamarádovi, kterého nemůže vystát!
No naneštěstí si to uvědomí až po tom, co mu ten polibek opravdu dá! Celá rudá nakonec uteče…
Druhý den se jí ovšem znovu nedaří, protože je přidělena do skupiny opět k Makitovi a jako na potvoru se spolu ztratí a spadnou do rokle.. no.. Yuuko spadne a Makito ji zachrání. Sám si při tom zraní ruku, jenže jejich mobil nemá signál a tak musejí v rokli zůstat. Dole Yuuko zjiš´tuje, že Makito není zase takový pitomec, jak se dělal a přijde jí vlastně docela fajn..
Záchrana nakonec přijde poměrně pozdě v noci, oba je odvezou do nemocnice, jenže v tam se na Yuuko vrhne její kamarádka s tím, že se o ní Suzuki bál, a že je to určitě kvůli polibku… samozřejmě se to neobejde bez toho, aby to slyšel i Makito, kterého to sakra naštve a řekne Yuu, že jí nenávidí..
Naštěstí nám vše končí š´tastně, když se mu Yuu přizná, že ho miluje a on ji děsně roztomile políbí^^
Hodnocení: 10/10
Názor: Tak sladké, až vás budou bolet zuby a budete zvracet duhu^^ nedělám si srandu:D Ale je to hrozně hezky nakreslené, takové poměrně reálné, Makito je děsně hezkej, Yuu má roztomilé naivní výrazy a celé je to takové holčičí a jemné^^ prostě kawai!
A abych nezapomněla, překlad dělala moje milovaná sestřička Miyunka^^

Naruto – Konna Koto kurai shika Nayami ga nai

30. srpna 2012 v 18:53 | Pili a Yo xD
Přidávám další doujishi na téma SASUNARU^^ je takové ostřejší xDD

takže 18+^^

...takže pokud by majitelovi vadilo, že to tu je, ať napíše a já to samozřejmě stáhnu^^
Pairing: Naruto-Sasuke
Počet stran: 19
Autor: Kashimu Bokin - Kumiai
Recenze: Sasuke se vrátí z mise, jenže neočekávaně zůstane ve stádiu Orochimarovi pečetě. Naruto je z toho chudák trochu mimo, ale snaží se si zvyknou, prohlíží si Sasukeho, zkoumá jeho křídla a tak. Má tak nějak ze Sasukeho strach xD. Ukáže se, že maličké odůvodnění tu je, i když neřekla bych, že by si měl Naru stěžovat xD.

Togainu no chi - Doll

22. srpna 2012 v 23:04 | Pili a Yo xD
Taaakže, přihazuji jedno roztomilé doujishi na anime Togainu no chi^^ Je hrozně kawaii^^ Bohužel nevím, kdo ho překládal a kde jsem ho vzala^^".. takže pokud by majitelovi vadilo, že to tu je, ať napíše a já to samozřejmě stáhnu^^
Pairing: Shiki-Akira
Autor: Shiina Akino
Počet stran: 19
Jazyk: Čeština^^
Recenze: Takže, tenhle poměrně krátký příběh je o tom, že Akira bydlí u Shikiho, jenže když je ten pryč, děsně se nudí. Jednoho dne mu služka navrhne, aby Shikiho přivítal jinak, než jak je obvyklé. A Akira se toho zhostí s plným nasazením xDDD, což se Shikimu líbí tak, že to Akira musí opakovat xD

Kuroshitsuji sexy time

22. srpna 2012 v 21:20 | Pili a Yo xD |  Yaoi-videa
Vkládám sem jedno video, které jsem našla asi před tisícem let, a které miluji tak, až ho mám v mobilu:D Splńuje moje fantazijní sny xDDDD
.. a je zkrátka cool!^^
..akorát ta dýlka xDDD

Tsugunai no yukue

22. srpna 2012 v 20:48 | Pili a Yo xD
Autor: Masara Minase
Počet stran: 25
Originální název: Tsugunai no Yukue
Příběh:
Takže, tenhle pěkný, roztomilý příběh je o presidentovi studentské rady a velmi chytrém školákovy Kirikoshim a jeho pohodářském, záškoláckém spolužákovi Minakamim. Normálně by se tyhle dva neslučitelné charaktery lidí asi nedostali do kontaktu, ale jak už to bývá, osud bývá nemilosrdný!^^
Kirikoshi jde jednou domů, napadnou jej nějací pobudové s tím, že ho okradou a znásilní. Naštěstí se kolem prochází Minakami a chlapce zachrání. Naneštěstí mu však jeden ze zlodějů poraní ruku. Kirikoshi se samozřejmě cítí provinile, doprovází zraněného kamaráda do nemocnice a chce se mu nějak odplatit.
Minakami tedy přijme, ale to chudák Kirikoshi netuší co po něm bude chtít. Ano, náš pacient chce totiž po chudákovi školáčkovi sex. A aby toho nebylo málo, musí s ním spát, dokud se jeho ruka zcela nezahojí.
No… jak to tak bývá, jak se spolu postupně čím dál víc sbližují, přerůstá jim to přes hlavu xD. Jenže pak Kirikoshi uvidí Minakamiho líbat se s jejich spolužačkou a zdrhne. Večer, když spolu opět provozují jisté věci se
rozbrečí. Minakami to nechápe a tak se ho samozřejmě zeptá, co se děje, načež na něj Kikikoshi vybalí, že jej miluje^^… nečekaně to však přizná i Minakami a tak celý příběh
skončí happy endem!^^
Hodnocení: 9/10
Názor:
Krátké, spíš shonen ai než yaoi a stejně se mi to líbilo… proč? Zkrátka… já nevím xD. Mělo to něco do sebe, asi ta realita v tom, nebo jednoduchost příběhu, nevím, každopádně tahle manga je jedna z mých nejoblíbenějších, protože je taková lehká, relaxační, klidná, nenásilná… prostě taková ta, co si přečtete po dlouhém namáhavém dni a máte z ní dobrý pocit, teplo u srdce a přitroublý výraz ve tváři^^

Tsugunai no yukue - Manga

22. srpna 2012 v 20:37 | Pili a Yo xD
Takže, tady je mé oblíbené yaoi^^ Takže, sice je to takové lehké, ale stejně si dáme 18+ a upozornění, že je to KLUKXKLUK! Takže, kdo tohle nemusí, tak a´t tohle místo opustí^^ Děkuji^^ Mír s vámi!^^
Zdroj... mno nevím, kde jsem k tomu přišla, ale stahovala teda tam ↑Soul Eater - postavy

21. srpna 2012 v 20:51 | Pili a Yo xD
Soul Eater Evans a Maka Albarn
V příběhu se nám první oběvuje Maka Albarn a Soul Eater Evans. V tomto týmu je Maka uživatel a Soul zbraň, přesně kosa.
První díl začíná tím, že jaká si neznámá slečna jde v noci po ulici. Najednou se zastaví a v tom okamžiku jí "cosi" sežere^^. Ono cosi si smlsne na její duše, ale svědkem je jiná dívka, která vykřikne takže si jí náš útočník všimne. Samozdřejmě se za ní hned rozeběhne. Dívka utíká, ale zakopne a přesně když jí chce to cosi zabít, ozve se zvuk. Útočník se ohlédne, dívka uteče a na scénu nám přichází Soul a Maka.

Soul Eater - recenze

21. srpna 2012 v 20:12 | Pili a Yo xD
Oficiální název: Soul Eater
Český název: Jedlík duše xD
Počet Epizod: 51
Příběh:
V městě Death City stojí škola jménem Shibusen (chm... správně Shinigami Buki Shokujin Senmon Gakkō). Tato škola se specializuje na trénování a učení žáků, tak zvaných uživatelů a zbraní.
Kdysi dávno totiž jeden takový člověk snědl ze zoufalství po síle lidskou duši a stal se tak Kishinem. Tyto obludky se rozšířili a ničili svět. Podařilo se je, ale zničit.
Mno a dohlížet na to aby se to zase nestalo mají právě lidi ze Shibusenu. Většinou je jeden uživatel a jedna zbraň, ale samozdřejmě jsou i vyjímky. Zbraň má své dvě podoby, lidskou a zbraně. Cílem těchto týmů je nasbírat 99 ztracených zárodků/duší lidí a jednu duši čarodějnice. Pokud to dokážou z obyčejné zbraně se stane zbraň smrti, čímž samozdřejmě získává větší sílu.
Motivem příběhu je, že například jistá čarodějnice Medusa se snaží oživit prvního Kishina a Shinigami-sama a ostatní kladní se jí v tom snaží zabránit, situaci komplikují Medusini komplici, později pak její sestra Arachne, a tak dále a tak dále, to si zkoukněte sami!
Hodnocení: 10/10
Můj názor: Těžko by jste asi hledali vtipnější anime xD. Srovnala bych ho asi s Narutem, nebo Lovely complex, co se teda vtipu týče, protože já se smála od začátku dílu do konce!!^^ Možná i titulky mě rozesmívali xD. Strašně se mi líbilo, jak plynule všechno přecházelo z vysmáté scény na vážnou, kdy šlo do tuhého.
Další slabostí byl samozřejmě Soul xD, kterého jsem si oblíbila hned při prvních deseti minutách, protože je to prostě frajer!
Další kladné bodíky u mě mají i ostatní postavy, protože všechny mají nějakou svou unikátní "vadu" xD, která je dělá tím čím jsou xD. Stačí si lehce vzpomenou na Kida a jsme doma xD.
Jediné malé mínusko, někdy to bylo trochu složitější a ztrácela jsme se v ději, ale většinou jsem stejně záhy pochopila^^
Zkrátka a dobře, pokud máte čas a chcete se zasmát 100% se mrkněte, vážně to stojí za to!! xDD