Sensitive Pornograph

22. ledna 2012 v 18:44 | Pili a Yo xD

HARD YAOI 18+!!
Autor: Ashika Sakura
Studio: Phoenix Entertainment
Vydáno: 28. Prosince 2004
Počet epizod: 1 (film)
Originální název: センシティブ・ポルノグラフ, Senshitibu Porunogurafu
Délka: 30 min.
Žánr: Yaoi, romance, erotika, násilí, komedie


Příběh:
1. Část
Takže, hlavními postavami tohoto příběhu jsou Sono Hanasaki a Senji Yamada.
Seijimu je 22 let, je kreslířem schonen mangy a zrovna při jednou focení jej osloví jistý neznámí. Ano, je to Sono, který jej pozve na skleničku, aby se z něj nakonec vyklubal známý kreslíř mangy, o kterém si Seiji celou dobu myslel, že je dívka. Překvapen je také, když mu blonďáček oznámí svých 32 let xD. No, jenže Sono pak Seijiho opije a tak se nám stane co jiného, než pořádné yaoi xD.
Ano, ano nastává veliká láska, kdy to děláme všude, kde můžeme xD, nevadí nám ani, že nás Sono vlastně podvedl a zahrával si s námi, a taky by šel s každým, ale co na tom xD
Samozřejmě nám to všechno končí happy endem, takže jsme spokojeni^^
2. Část
V druhém příběhu máme možnost seznámit se s Uenem, sympatickým studentíkem, který si přivydělává hlídáním domácích mazlíků. Jednoho krásného dne ho společnost pošle do jednoho bytečku, aby se postaral o malého králíčka Akiho, který je tam prý, chudáček úplně sám. Nic netušící Ueno otevře šatní skříňku a najde tam^^.. ne králíček to vážně není xD.
K jeho překvapení zjistí, že jde o člověka a to konkrétně o svlečeného, spoutaného a svázaného člověka mužského pohlaví.
Aki-chan využije situace překvapení a na nic nečekajícího Ueneho se vrhne xD. Ueno je sice zaskočen, ale ne, že by nespolupracoval xD. Následně jej ale Aki vyhodí z bytu, protože NĚKDO se má vrátit.
Ueno tedy odchází a chvilku po něm on opravdu přichází, ale Aki mu dá kopačky. Chyba xD.
Když se totiž Aki a Ueno znovu setkávají, Aki má zlomenou ručku a obvázanou hlavinku… no nicméně zjevně je svobodný a připravený na Uena xD.
Odkaz na shlédnutí: Anglicky na uloz.to
Hodnocení: 10/10 za yaoi, 5/10 za příběh xD
Názor: No… co si budeme vyprávět. Tohle anime je vážně JEN o sexu, což někdy není na škodu, ale přiznejme si, že jsem od toho čekali víc xD. Jasně, yaoi scény jsou nepřekonatelné
a báječné a úžasné xD, ale příběh je.. příběh není xD. Prostě trochu kontroverzní xD. Pokud chcete tvrdé yaoi, pak do toho! xDD
Ps: Aki za to fakt stojí! xDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama